Įkraunama...
Įkraunama...

Balkonai

as esu prisisaugojusi nuotrauku is interneto, ir mano svajone buvo balkonas su laminatu ant grindu, ar kokia malonia danga ant grindu, graziai sutvarkytom sienom. ale statybinkai pasake, kad nieks laminato I balkona nededa, ir kazkaip kai 4 kambarius reikejo tvakyti ir jau ir taip galva sprogo, balkonai man maziausiai rupejo, bet nuotraukas saugau vis, gal kada nors isirengsiu koki svajoniu balkona wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Paskutinė nuotrauka grynai pirtis biggrin.gif o Jūsų sienos tikrai gražesnės nei įsivaizduoju sas padengtas plastiku blink.gif
Atsakyti
Cia dar yra ideju, aisku nemazai ju kaip paziuriu su sildymu balkone

http://www.liveinter...

http://www.liveinter.../post264302395/

p.s. jo taana kaip pirtis juokinga ir man pasirode, bet gal kam kaip tik patinka, atnesi koki radiatoriu stipru ir pirteleje sedi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murčikas: 16 balandžio 2015 - 08:28
Tie bakonai kaip poilsio zonos gražiai atrodo, tikrai puikių variantų rast galima. Bet kai aš apie savo balkonus pagalvoju, na kadangi 3 aukštas, vaizdo liuksusinio pro juos nėra, kad labai norėtųsi balkone sėdėti ir kavutę gurkšnoti, darysim paprastai, bet tvarkingai. Tvarkysim sienas, grindis, apsišiltinsim apačią ir dar tokią kaip ūkinę spintą pasidarysim vienam, nes didelis. Bus patogu kokią šluotą, stiklainius ar kitus dažniau naudojamus rakandėlius susidėti, kuriems vietos virtuvės spintelėse nebus.
Atsakyti
Labutis merginos 4u.gif
Ruošiuos balkoną stiklint ir kol kas niekaip neapsisprendžiu langais ar aliuminio stumdoma sistema daryt. Tai va manasis balkonas pietručių iki gerų pietų saulė kaitina, ir šeiap vėjas jame sukasi neblogai. Labaiusiai norėtūsi šiltesnio, bet bijau kad idėjus langus vasara turėsiu šiltnami ir bute būt nebus galima, reiks kondicionieriaus. tuo labiau langų 8 aukšte labai nepraversi, daužosi. g.gif O stumdoma aliuminio sistema ganašalta, tik nuo vėjo...nežinau ar iš jos bus ebnt kiek naudos. Suprantu jame vistiek šalta, tik kad nepučia žiema...
Va pasiūlė kažkokia stumdoma plastikine sistema...nanelabai randu aš ją internete g.gif

Taiva gal atsilieps merginos kas jau istiklino didžiuli 6 m . Įdomi bet kokia info, gal padėtų lengviau apsispręst ko noriu.

Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2015 04 16, 12:06)
Labutis merginos 4u.gif
Ruošiuos balkoną stiklint ir kol kas niekaip neapsisprendžiu langais ar aliuminio stumdoma sistema  daryt. Tai va manasis balkonas pietručių iki gerų pietų saulė kaitina, ir šeiap vėjas jame sukasi neblogai. Labaiusiai norėtūsi šiltesnio, bet bijau  kad idėjus langus vasara turėsiu šiltnami ir bute būt nebus galima, reiks kondicionieriaus. tuo labiau langų 8 aukšte labai nepraversi, daužosi. g.gif O stumdoma aliuminio sistema ganašalta, tik nuo vėjo...nežinau ar iš jos bus ebnt kiek naudos. Suprantu jame vistiek šalta, tik  kad nepučia žiema...
Va pasiūlė kažkokia stumdoma plastikine sistema...nanelabai randu aš ją internete g.gif

Taiva gal atsilieps merginos kas jau  istiklino didžiuli 6 m .  Įdomi bet kokia info, gal padėtų lengviau apsispręst ko noriu.

man lengviausia apsispresti butu žinant kiek kurie gali atsidaryti kad nuplauti butu galima iš išores.
Atsakyti
Oi plovimo aspektu tai atsidarantys manau geriausia. Bent jau kambariuose valau juos ir žiema neišlysdama laukan ir neapsirengusi šilčiau...
Jau kaipir apsisprendėm su dukra norim langų sistemos balkonui... bt va kaimynas subalamutijo, sako renovuoja namus ir plėšia šiltintus balkonus ir daro šaltus, slankiom sistemom. Bet penkiaauksčiai gal čia...vair baisu, o jei susimastys visgi liaudis renovuot. g.gif na kas jau spėjo šiltu balkonu pasidžiaugt ir seniai sudėjo langus tam gal bus ir negaila jų išmest o čia nespėsi išsimokėt reiks naikint viska...... g.gif
Tai va... sakiau eisiu skiačiuot kiek name kokių balkonų kiek slankiojančia sistema kiek langais... nes pagal tai galima suskaičiuot kiek procentų gyventojų renovacijos atveju būtu už šiltus balkonus, kiek už šaltus ax.gif nes nelauksiu gi aš kol kas sugalvos reik šiltint nama ar neaa. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2015 04 16, 23:52)
Oi  plovimo aspektu tai atsidarantys manau geriausia. Bent  jau kambariuose valau juos ir žiema neišlysdama laukan ir  neapsirengusi šilčiau...
Jau kaipir apsisprendėm su dukra norim langų sistemos balkonui... bt va kaimynas subalamutijo, sako renovuoja namus ir plėšia šiltintus balkonus ir daro šaltus, slankiom sistemom. Bet penkiaauksčiai gal čia...vair baisu, o jei susimastys visgi liaudis renovuot. g.gif  na kas jau spėjo šiltu balkonu pasidžiaugt  ir seniai sudėjo langus tam gal bus ir negaila  jų išmest o čia nespėsi išsimokėt reiks  naikint viska...... g.gif
Tai va... sakiau eisiu skiačiuot kiek name kokių balkonų  kiek slankiojančia sistema kiek langais... nes pagal tai galima suskaičiuot kiek procentų gyventojų renovacijos atveju būtu už šiltus balkonus, kiek už šaltus ax.gif nes nelauksiu gi aš kol kas sugalvos reik šiltint nama ar neaa. lotuliukas.gif

renovacijos atveju gali nuspresti ir iš vis nestiklintus balkonus palikti. viskas priklauso nuo to koki kaimynai bendra sprendima priims...
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2015 04 16, 19:50)
man lengviausia apsispresti butu žinant kiek kurie gali atsidaryti kad nuplauti butu galima iš išores.

pas mane slankiojancios sistemos buvo, aliuminiai, valymui vyras man juos iskeldavo ir as kuo puikiausiai isvalydavau 4u.gif
Atsakyti
biggrin.gif na jo tas stebuklingas žodis.....iš v raidės.. o jei jo nėr tai biški kebliau gi. ax.gif
Tai va aš ir galvoju stiklint kaip dauguma, nes kaimybai tai jau susitvarkebalkonus, mūsų laiptinėj aš paskutinė gi. tai manua neduos gi nieks ten ju labai graiut.. paliks kaip daugumos. svarbu nepadaryt kažkaip kitaip, nei pagrindiniai balsuotojai yra pasidare.
Atsakyti
4u.gif
Merginos, o kaip su leidimais balkono stiklinimui..ar ėmėt.
Atsakyti
Sveikos, gal yra bandziusiu atviro balkono grindis Ikejos balkonu danga isdeti? Surenkamos lentutes, kazi kaip laikosi, ir ar lengva surinkti - isrinkti. Noreciau tokiu lengvai isrenkamu, kad butu galima issluoti ir vel sudeti - surinkti. Plyteliu tai tikrai nenoriu, o daugiau sprendiniu nelabai ir zinau. Pas mus balkonas muras, nusilupinejes, nezinau - nesugalvoju, kaip tvarkyti balkono rema, jis pas mus aukstas ir platus ir toks apskures. Gal kas tvarkete ir turite patarimu?
Atsakyti