Įkraunama...
Įkraunama...

Paltukai mergaitėms

Studijuoju siuvinių gamybą ir norėčiau atlikti mažą apklausėlę.
Ar nešioja mergaitės paltukus?
Jei taip - kur juos perka?
Jei ne - kodėl?
Atsakyti
nenesiojam unsure.gif kazkaip striuke mano manymu patogiau mirksiukas.gif nors maniske dar mazute, gal kai bus kokiu 5-6 nesios smile.gif
Atsakyti
mano mergina palta nesioja. man labai grazu smile.gif
pradejom nesioti kokiu 5 metu. bet kol jai dar 7-vistiek i lauka perkam ir kita rubu komplekta- stiukes, kelnes ir pan.
o perku ivairiai- turejom beneton kelis, siam pavasariui lindex turim
Atsakyti
Jei ziureti is praktiskos puses taip - paltukas netinka, bet mergaites eina ne tik i lauka. Jos eina ir i mokykla, turi uzklasines veiklas, lankosi koncertukuose, spektakliuose, kur paltukas nepakeiciamas. Vaikams irgi smagu graziai atrodyti. Be to jie lavina savo ivaizdi, supratima apie apranga. Kas nugincytu jog apranga neturi itakos jusu nuotaikai?!?!?
Mano dukra labai megsta derinti spalvas. Susidelioja drabuzelius ant zemes ir renka, kas su kuo dera, kur ir su kokiu deriniu ji noretu eiti i darzeli, pas drauge i gimtadieni, i lauka su rieduciais.
Kartais leidziu nukirpti jau per trumpas kelnes ir pasidayti sortukus, nukirpti dzemperio rankoves ir pasidaryti liemene. Tai suteikia laisves ir jie yra labai megstami, nes pati juos "pasigamino"!!!
Atsakyti
va kaip tik ieškau gražaus paltuko savo dukrytei, kai tik rasiu patinkantį - pirksiu, man labai gražu smile.gif
Atsakyti
Mano dukros abi turi paltukus, ypac mylimi kasdieniniai, tokie kaip ilgos striukes. Mes juos ivardinam paltukais. ax.gif Patogu ir i mokykla, ir i darzeli. smile.gif O siutus is medziaginio pluosto turejo irgi abi, tik, kai buvo mazytes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paja: 24 kovo 2009 - 17:31
Nors auginu berniuka ir jam dar nera 2 metuku, bet palutuka mielai rengiasi ir jei salia guli striuke su paltuku, tai visada atsinesa paltuka, gaila Lietuvoj praktiskai nera pasirinkimo berniukisku paltuku tokiems mazyliams, kai paaugs gal lengviau bus rasti
taip kad jei siusit nepamirskit ir berniuku mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip smagu girdeti, kad paltukai yra reikalingi bei nesiojami. As pilnai sutinku su tomis, kurios iesko ir ne ka suranda. Pasirinkimas tikrai nera didelis, tiek mergaitems, jau nekalbant apie beerniukus.
Turiu nuliudinti, kad pas mus Lt niekas negamina arba gaminanciu yra vienetas.
Vaikiskiems drabuziams keliami didesni reikalavimai nei suaugusiems. Tad gaminti nelabai apsimoka.
Aciu uz pasidalinima savo nuomone ir patirtimi.
Labai tikiuosi, kad tekstiles pramone bepabegs visa i pigesnes salis ir paltukus gaminsim patys grazius, madingus, spalvingus!!!
Atsakyti
nesiojam man labai grazu kai mergytes su paltukais plosiukais buna wub.gif
o perkam siunciosi is gymboree,gap,on mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tutifruti: 15 balandžio 2009 - 18:17
Turim 2 ilgus megstus musu prosenele numezge,bet zmoniu nuomuones ivairios vieni sako faina kiti kokie durnei vaikui palta ilga uzdejo o seip tai stiliovai atrodo jai 4 metukai kai buna salta tai ir skraiste ant virsaus dar uzsidedam.O Lietuvaites musu siuti moka ir modeliuku neblogu pagamina ,bet gaila parduotuvei nenusipirksi. As radau temele Apranga vaikams. Pigus ir kokybiski lietuviski drabuzeliai vaikams gana idomu uzsisakeu suknute thumbup.gif
Atsakyti
pati vaiku neturiu, bet man graziai atrodo mergaites su paltukais wub.gif , o berniuku su paltukais dar nemacius unsure.gif
Atsakyti
Mes kol kas dar paltukų nenešiojam, nes esam tik 2 metukų amžiaus dar smile.gif todęl patogiau rengtis striukytę, tiek į kiemą, tiek kažkur važiuojant su mašina 4u.gif

bet labai tikiuosi, kad kai paaugsim, pradėsim nešioti ir paltukus, nes man labai gražu mergaitės su paltukais, atrodo kaip mažos damutės thumbup.gif
Atsakyti