Įkraunama...
Įkraunama...

Paltukai mergaitėms

na mes jau rudenį ir va pavasarį nešiojom, tai kuo puikiausiai rengiasi, o kaip gražiai panelė atrodo. smile.gif na aš tai Zaroj pirkau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikina: 08 gegužės 2009 - 22:25
Maniske irgi su mielu noru nesiojo paltukus, turim UCB musu mylimiausias, o va Zara trumpas paltukas nalabai patiko dukrai..... tai teko dabar pardavinet sad.gif
Atsakyti
Mes tai tik striukinius paltukus nešiojam, jie man labai praktiški. Aišku su medžiaginiais nėra ką lyginti, dėl grožio.
Atsakyti
Man asmeniskai nieko nera grazesnio uz maza mergaite su paltuku smile.gif

user posted image
Atsakyti
Man silpnybė mergaitiškiems paltukams wub.gif
Atsakyti
Mano mergytei tik metai ir 5 menesiai, bet paltuka jau nesiojom rudeni. Pirkau uzsieny, nes Lt kaineles nemazos...Man taip pat labai grazu mergaite su paltuku, bet svarbu ir kad paltukas butu patogus, minkstas, nevarzytu judesiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2011 08 07, 17:13)
Man asmeniskai nieko nera grazesnio uz maza mergaite su paltuku smile.gif



Pritariu 100% drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
Musu mazyle ir nesiojo UCB paltuka wub.gif . Sesuo is JAV atsiunte. Ale norejau parduoti, tai niekas net nepasidomejo doh.gif Matyt tarp mazyliu nepopuliaru g.gif
Atsakyti
QUOTE(MariusTetis @ 2012 04 08, 19:08)
Musu mazyle ir nesiojo UCB paltuka wub.gif . Sesuo is JAV atsiunte. Ale norejau parduoti, tai niekas net nepasidomejo doh.gif Matyt tarp mazyliu nepopuliaru g.gif


Tiesiog nepraktiska, pas mus paltukas tik pasipuosimui - i miestas, svecius, svente. Kasdienai i lauka maunu striukes kuriu negaila, i darzeli turbut irgi su paltukais niekas neina...
Atsakyti
QUOTE(marina86 @ 2012 04 09, 09:43)
Tiesiog nepraktiska, pas mus paltukas tik pasipuosimui - i miestas, svecius, svente. Kasdienai i lauka maunu striukes kuriu negaila, i darzeli turbut irgi su paltukais niekas neina...


Sutinku, jog nepraktiska, nors mano metinuke turi 3 juos smile.gif Man grazu labai wub.gif Bet tai yra papildomos islaidos tokiems puosimams, nes isaugama yra greitai, o nesioti nelabai yra kur. Siandien dukryte nuvedziau i darzeli su paltuku, butent del to, jog neturiu beveik kur juo papuosti biggrin.gif Bet darzelyje yra paliktas kombinezonas, kuriuo aukletojos aprengs einant i lauka. O kitaip tai praktiskai neliktu kur nesioti, na, koki pora kartu per menesi einant savaitgali kur pasivaikscioti i miesta ar i svecius. Faktas, kad investuoti daug i vaikiskus paltukus nelabai apsimoka, nebent perpikti devetus juos pigiau.

Kazkas sake, kad berniuku nemate paltukus nesiojanciu, tai labai nustebau biggrin.gif Labai daug berniuku juos nesioja. Maniskis irgi turi, bet velgi, retai labai dedames smile.gif
Atsakyti
Mano keturmete dama gal nuo 2 metuku nesioja paltukus. Zinoma, jie nera labai praktiski, bet man labai grazu ir mazoji labai megsta pasipuost. I darzeli zinoma su paltukais neina, bet yra ir kitu isejimu biggrin.gif Esu parsiuntus is Old Navy grazuoli paltuka, rankoves jau apytrumpes, bet dar si rudeni puosimes smile.gif
Atsakyti
Mano dukrytei labai patinka nešioti paltukus, ir man labai gražu tokios mažos damutės. Esam ėjusios ir į darželį, nėra gal labai patogu , bet bent jau pas mus rudenį vaikai lauke tik pavaikšo, nuo čiožyklų neleidžia čiuožinėti, smėlio dėžėj irgi jau nebesėdi, tai ko nesipuošti smile.gif
Atsakyti