QUOTE(PUPA13 @ 2009 05 15, 17:06)
Sveikos,noriu paklausti ar vasara uztenka naudoti prausikli,seruma ir ta neriebu zeliuka misriai odai?
Viskas priklauso pagal odeles poreikius,o kremo is 5-etapes neturi,ar is TW-jaunystes pratesiancios emulsijos,gal tada ir to gelio nereikes papildoma?
Pats pagrindas odeles prieziurai kasdieniai yra is 5-etapes:
Prasuiklis,kauke,tonikas,kremas ir apsauga.
Is TW - Prausiklis 3/1,serumai,jaunyste pratesianti emulsija.
O Intensyviai drekinantis kremas,gelis be riebalu,ar advanseris tai papildomos priemones,jei odelei dar truksta drekinimo.
QUOTE(elvike @ 2009 05 15, 18:37)
Turiu klausima konsultantems del priemoniu pasirinkimo: mano oda daznai blizga, taciau ja nuspirausus, kad ir vandeniu pradeda traukti. Spuogu beveik neturiu, bet turiu labai daug inkstiru ir veido spalva nelabai lygi. Ka galeciau rinktis? Man 22 m.
Blizga......

visas veidukas,ar tik T zona?
Tai normalu ,kad vandeniu nusiprausus traukia,vanduo oda nuprausia tik pavirsiu,vandentiekio vanduo tai chemija,sarmas....todel ir rekomeduojama oda prausti prasikliais.
Siuliaciau is 5-etapes prausikli F2,kauke F2,tonikas F1,kremas F2,zeliukas be riebalu,apsaugele.
Del odeles atspalvio siuliciau isigyti odos atspalvi lyginancia priemone + serumas dieninis su SPF25.
QUOTE(Boni @ 2009 05 15, 21:46)
Sveikos,nežinau gal taisyklių nepažeisiu jei man tapus konsultante Kaune,pasiūlyčiau įsigyti kelias priemones veidu iš startinio rinkinio,skirtas sausai ir normaliai veido odai.
Pienelį TimeWise 3in 1(valymas šveitimas drėkinimas)
Jaunystę pratesiančią drėkinančią emulsiją TimeWise(stangumas lygumas)
Kad labai nepyktumėt dėl įsiveržimo ,tas kurias tai sudomino kreipkitės a/ž
Manau tai tema ne skelbimams,tam yra kita tema
QUOTE(laimusia30 @ 2009 05 15, 22:05)
Tai tikrai niekas negalite pagelbeti, kokias man priemones naudoti?
Galim,galim