Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(pinciukas @ 2009 03 26, 20:36)
va kaip visas atrodo liko tik juodai apvedžiot


O man paveiksliukas grazus, tik gal dar data kada gime reiktu irasyti... g.gif Nes laikas matomas, svoris matomas, ugis matomas, butu gerai, kad matytusi ir data kada leliukas atkeliavo... g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2009 03 26, 20:00)
sakė, kad yra Vilniaus g. tokioj mažiukėj parduotuvytėj, netoli "Eglės" juvelyrinės. Aš ten nebuvau, bet perėjus 100 kitų parduotuvių galų gale parsisiunčiau iš kasiulai.lt. Fantastiškas dalykas  thumbup.gif

Dar yra siuvimo reikmenų parduotuvėlėj Panoramoj, šalia įėjimo į Rimi.
QUOTE(milka@ @ 2009 03 26, 20:23)
Na, mielosios, pristatau jums savo raktinę  cool.gif
Šiandien darbas buvo pristatytas į Vilnių yahoo.gif  Ačiū Ide ir jos vyrui už pagalbą įgyvendinant svajones  aciuks.gif 

Super gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2009 03 26, 21:54)
sakykit, koks plotis kanvos parduodamos metrais  g.gif


dažniausiai būna 1,10 m tos, kuri "gerose akyse"
Atsakyti
negaliu nepagirt milka@ raktinės thumbup.gif
Atsakyti

lietuviskos kanvos tai plotis 1,50m ... o ilgi jau koki nori toki turbut atkerpa... pas mus yra lietuviskos kanvos pirkt tai uzmaciau kad toks plotis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(milka@ @ 2009 03 26, 21:23)
Na, mielosios, pristatau jums savo raktinę  cool.gif
Šiandien darbas buvo pristatytas į Vilnių yahoo.gif  Ačiū Ide ir jos vyrui už pagalbą įgyvendinant svajones  aciuks.gif 

user posted image

Tik dar laukia didelis darbas, pakabinti, o svarbiausia skylę sienoje išgrežti  lotuliukas.gif



kaip idomiai sugalvota. 4u.gif o tas remas is naturalaus medzio? o stiklo nedejai?
Atsakyti
QUOTE(magute @ 2009 03 27, 10:09)
kaip idomiai sugalvota. 4u.gif  o tas remas is naturalaus medzio? o stiklo nedejai?


Stiklo nedėjom. Rėmas natūralaus medžio, pasendintas rolleyes.gif Kabliukai rankų darbo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milka@: 27 kovo 2009 - 10:14
Jeckau negaliu atsižiūrėti į raktinę wub.gif , o kabliukai išvis superiniai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 27 kovo 2009 - 10:17
QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 27, 10:15)
Jeckau negaliu atsižiūrėti į raktinę  wub.gif , o kabliukai išvis superiniai thumbup.gif


Ačiū 4u.gif
Tinkamų kambliukų ieškojo rėminimo meistras, bet nieko padoraus nerado. Tada nusprendė padaryti pats. Ir štai rankų darbo kabliukai thumbup.gif
Atsakyti
Pasakyk tyliai, ar daug kaštavo ax.gif
Atsakyti
nuostabi raktinė clap_1.gif netekau amo pamačius swoon.gif first.gif first.gif first.gif
tik man dar įdomu ką tie žodeliai reiškia prie raktų? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rita7777: 27 kovo 2009 - 10:29
QUOTE(milka@ @ 2009 03 26, 19:23)
Na, mielosios, pristatau jums savo raktinę  cool.gif


O jej o jej - kaip grazu. Pagalvojau, ka tie rakteliai tikri - nu taip tikroviskai atrodo. Nu sauni ideja ir saunus darbas.O kad tie kabliukai vienodi abiejuose dabelio dalyse tai isvis nerealu !!!

QUOTE(rita7777 @ 2009 03 27, 10:27)
tik man dar įdomu ką tie žodeliai reiškia prie raktų?  ax.gif


Aha, man ir idomu kas ten parasyta g.gif
Atsakyti