Įkraunama...
Įkraunama...

Geros, blogos ir egzotiškos lenkiškos prekės

Vietoj sugadintos panašaus pavadinimo temos.
Ką pavyks atkapstyti, sukelsiu iš senosios.

Pasidalinkit savo patirtim arba rasta informacija iš kitų temų.
-------------------------------------------------------------------------

QUOTE(paggy_bundy @ 2009 03 10, 15:54)
geriau mamkos pasidalinkite kokie produktai jums patiko. Nes nueinu i parduotuve viskas ten lenkiska ir nezinai kuris produktas kokybiskas o kuris ne. Tai imi labiau ka Lietuvoj mates.
Tai vos dabar ne ragauti visko reikia ir ieskoti kas skanu, kad ne.
Man labai patiko koldunai, kukuliai. Jie didesni ty. idaro daugiau nei lietuviskuose. Zuvies pirsteliai nieko nesiskiria nuo lietuvisku.
Bet paragavom saltienos desros. Tai is vis man neskani. Jauciasi pipirai is prieskoniu ir o zalatina be skonio. Galejo i ja bent sultinuko ipilt Dar nepatiko vinuogiu gerimas. Nors cia ka perku lietuvoj visi gerimai is vynuogiu neblogi.
Labai blogai ka nezinai produktu visai. Tai lengva apsipirkt.
O gal yra kitu budu kaip atskirt produkto kokybe?

QUOTE(gerasoras @ 2009 03 10, 16:07)
man patiko kauflande pirkta tokia vadinasi LOPATKA WĘNDZNONA PARZONA, na tokia mesyte skani,
tada labai skanus BRIE suris bet jis gaminamas tik LIDL parduotuvių tinklui, 200gr ir nupiesta prancuzu veliava, na toks zodziu no name, bat tikrai skanus, ko nepasakytum apie carefour brie sūrį.
tada patiko majonezas KORRONY, gaminamas tik Biedronkos tinklui, taip pat man skanus buvo jogurati FRUVITA taipogi gaminami tik Biedronkos tinklui, is mėsos patiko tokia kumpinė dešra pavadinime kazkaip žodis lygtai krakowska yra, bet gal klystu, auchane skanios purgos su dzemu, mmmmmmm.

QUOTE(gerasoras @ 2009 03 10, 16:09)
jei busit LIDLE nekiada nepirkite PIECZEN RZYMSKA, *** brrrr fuj neskanu visai
Papildyta:
d-oncek 2009 03 10, 16:35
Labiausiai likom suzaveti Suvalku turguj pirkti zemes riesutai su degintu cukrumi.kg-12 zlotu.Per dvi dienas kila suvalgem

neaiski 2009 03 10, 16:42
Labai skanus lenku sakociai, perku Auchane.Tik jie be tu spygliu, kaip musiskiai.
Patinka sviestai, margarinai, visokie padazai, majonezas.
Nepatinka kava , arba as nezinau, kokia pirkti.

pelytė 2009 03 10, 16:51
Lanbai skanus pastetas yra stiklainiukuose,vadinasi Smarovydla babuni ar babci nepamenu.Vyras kazkada parsivesdavo cia jo delikatesas. Dabar maciau kazkuriam laikrastuke prekybos centro bet neatsimenu katram.

paggy_bundy 2009 03 10, 18:13
Siaip kapucino kava MOKATE skani. Kazkada Lietuvoj buvo galima nusipirkt. Tai visada pirkdavau, paskui dingo is prekybos. Va Lenkijoj radau.

lingė 2009 03 10, 18:46
kavos geros lenkijoj sunku pataikyt bet yra nebloga "arabika gold "dar skanus majonezas Vita'Dor

kristina.nesvarbu033 2009 03 10, 18:57
Man tai labiausiai patinka šviežia mesa, kiauliena, kalakutiena. Dešru ir dešreliu neperku nes man jos neskanios.Tie pigus kumpiai ir palengvicos vakumuose ir nepatiko, nes be skonio.Nei druskos nei prieskoniu.Iš majonezu kiek išbandžiau geriausias Helmans tamsiai melynas. Varške skani Prezident arba grudeta. Jogurta perku tik Danone. Skanios šaldytos daržoves, morkos, žirneliai, brokoliai. Silkiu rolmpsai skanus. Deja pas mus ju nera.Picas meginau-nepatiko, storais padais ir mažai visko prideta tik bulka. Spurgos lenkiškos pigios ir skanios tiek su džemu, tiek su kondensuotu pienu.Iš kavos tai perku miežine kava pakeliais ANATOL, nes tikra kava specifinio skonio, man ji nepatiko.Dar perku tunu konservas su daržovemis, skanios, bet nepigesnes nei pas mus.Tik pasirinkimas ju didesnis.

neaiski 2009 03 12, 13:24
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2009 03 12, 12:42)
Ar patinka lenkiški jogurtai, varškytės? gal kokių lenkiškų atradimų turit?
Grudeta varske labai patinka. Vadinasi Serek wiejski..
Perku tokiuose kibiriukuose po 500 g. kaina apie 4.50 zl.
Aughane didelis suriu ir kitokiu pieno produktu pasirinkimas, kiek kokiu pirkau-visi patiko, kita savaite busiu, surasysiu , kokie. Labai geri parukyti suriai.

Papugele 2009 03 12, 13:49
Man patinka " Waldi Ben" visokie konservuoti dalykai. Rugstynes stiklainiukuose perku irgi sios firmos
Kazin kaip issivercia tas pavadinimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 20 kovo 2009 - 00:39
QUOTE(Cobretti @ 2009 03 15, 00:20)
FORMIL skysto skalbiklio nesu bandzius,bet skalbimo miltelius perku pastoviai(pas mus turgui vienas vyras prekiauja, jau nuo seniai is vokieciu atsiveza)tai man jie labai patinka,ypac baltiems rubams,tai manau ir skystas skalbiklis turetu buti geras

QUOTE(BalticGold @ 2009 03 16, 00:30)
Biedronkoj yra labai gerų lenkiškų padažų ASPIRO 6 rūšys, dideli po 520 ml,
kaina 3,19 zl
galima pamiršti tuos visus Unclebens po 6,99lt

QUOTE(čikuraku @ 2009 03 16, 00:31)
rekomenduoju ju vietines gamybos INGLOT nerealus daiktai, buna specialios parduotuvytes tuo paciu opavadinimu juodos visos ir nagu lakai, ir seseliai, ir pudrtytes visokiausios visko yra ir nebaisiai brangiai...

QUOTE(BalticGold @ 2009 03 16, 01:24)
vietoj tų visų actimelių galima pirkti pvz lenkų Vian Probiotic pakuotę

Ugile 2009 03 16, 11:50
Auchane pirkau labai skanaus pieno Mlekovita firmos 3.2 proc. riebumo.
Skonis kaip tikro kaimisko pieno
gaunasi po 60 centų buteliukas niekuo neblogesnis už išreklamuotą actimelį



Papildyta:
rootha 2009 03 17, 19:26
o mes Biedronkoj visada perkam ir ne po viena kepala duonos, mums ji labai skani, minksta, kvepianti, eina ir kaip batonas ir kaip duona, 500g kainuoja 1,55zl

graazke 2009 03 17, 20:28
Viskas kas pazymeta Biedrionkos zenklu dazniausia buna ir skanu ir kokybiska

TeQuiLa 2009 03 17, 20:48
man patiko sios desreles Berlinki http://twojesniadani...i_w450_h400.jpg
ju maciau ir LIDL ir KAUFLANDE yra.

čikuraku 2009 03 17, 21:05
QUOTE(TeQuiLa @ 2009 03 17, 19:48)
man patiko sios desreles

Merliny firmos viskas skanu
man labai patinka rukytos lasisu papilves iprastai buna po 11 zl prie sv rukytu zuvu.
sviestas - maslo oselkowe - baltam popieriuj iprastai susukta tokia pusapvale forma, ne staciakampiukas.
kepiniams nerealus margarinas - Kasia
grietines - zott firmos, ivairiu riebumu yra.
Mlekovita firmos - visi gaminiai.
Warmia - suriai.
Sirupai - herbapol, bet nr 1 - paola, ypatingai avieciu, o jei dar su liepziedziais gausit tai isvis puiku...
sultys garden, fortuna, nieko nesiskiria nuo tymbarko isskyrus kaina.


Augė 2009 03 17, 21:54
Prie šitu konservų mano katytė nė iš tolo neina
kaiminkos šuo irgi nevalgo
Konservai http://www.lidl.pl/p.../12_03698_b.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 20 kovo 2009 - 01:11
thumbup.gif

aš va kaip vėlyviems pusryčiams atsidariau
Salatka warzywna Pikles 900g
iš Biedronkos
super skonis agurkeliai, paprikos, morkos, svogūnai kainos nepamenu tiksliai, kažkur 2 zl xx gr
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BalticGold: 20 kovo 2009 - 09:36
o mes panašu lidl pirkom ,puslitriukas daržovių paruoštu salotom , smulkiai pjaustytos , 1,89 labai skanu
Atsakyti
Mes pradedam bandyti zuvies konservus. Visi skanus thumbup.gif
O "turistu pusryciai" tai tik saltus valgyti tinka, MB patiko, o man siaip sau...tik is bedos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(klaida @ 2009 03 20, 13:05)
Mes pradedam bandyti zuvies konservus. Visi skanus  thumbup.gif
O "turistu pusryciai" tai tik saltus valgyti tinka, MB patiko, o man siaip sau...tik is bedos  blush2.gif

jo i lenkija tik tokiu produktu kaip turisto pusriciai ir vaziot,savu pusrisiu neturim lotuliukas.gif lotuliukas.gif .as vis apie kokybe to lenkisko maisto galvojau,gal geri produktai ten pigus,o cia sprotai ,turistu pusriciai doh.gif ,as ir lietuvoj tokio S... neperku doh.gif .Vazinekit jus i ta lenkija,pirkit ta Chemija.nors karta sudeti skaitet g.gif ,tam paciam Sanitexe vilniu Kirtimu 49 desros ir t.t.ir daug nukainotu produktu ,ir salia Skruzdelinas Pigiako kiek norit.o Skruzdeline tik lenkiskos prekes papigiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(natalikas @ 2009 03 20, 13:22)
jo i lenkija tik tokiu produktu kaip turisto pusriciai ir vaziot,savu pusrisiu neturim lotuliukas.gif  lotuliukas.gif .as vis apie kokybe to lenkisko maisto galvojau,gal geri produktai ten pigus,o cia sprotai ,turistu pusriciai doh.gif ,as ir lietuvoj tokio S... neperku doh.gif .Vazinekit jus i ta lenkija,pirkit ta Chemija.nors karta sudeti skaitet g.gif ,tam paciam Sanitexe vilniu  Kirtimu 49 desros ir t.t.ir daug nukainotu produktu ,ir salia Skruzdelinas Pigiako kiek norit.o Skruzdeline tik lenkiskos prekes papigiai 4u.gif

jukš
Atsakyti
4u.gif o man labai patiko saldainiai su konjaku pavadinimo nepamenu bet pirkau lidl ant dežutės nupiešta konjako taurė ir kaina tik 4,99zl. super skonis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(natalikas @ 2009 03 20, 12:22)
jo i lenkija tik tokiu produktu kaip turisto pusriciai ir vaziot,savu pusrisiu neturim lotuliukas.gif  lotuliukas.gif .as vis apie kokybe to lenkisko maisto galvojau,gal geri produktai ten pigus,o cia sprotai ,turistu pusriciai doh.gif ,as ir lietuvoj tokio S... neperku doh.gif .Vazinekit jus i ta lenkija,pirkit ta Chemija.nors karta sudeti skaitet g.gif ,tam paciam Sanitexe vilniu  Kirtimu 49 desros ir t.t.ir daug nukainotu produktu ,ir salia Skruzdelinas Pigiako kiek norit.o Skruzdeline tik lenkiskos prekes papigiai 4u.gif

Lenkai apie mūsų prekes kalba tą patį mirksiukas.gif
Jei perki čia brangesnius produktus , išgali smile.gif ko kogero nedaug kas gali šiuo metu , tai geresnių ir ten yra , tik jos vistiek yra pigesnės nei pas mus bigsmile.gif , o dėl zloto kurso tampa dar pigesnės ,
tavo teisė rinktis ką tu gali ir ko nori , o 'nukvailinti ' kas gyvena kitaip , tai tik nemandagumo požymis
Atsakyti
QUOTE(natalikas @ 2009 03 20, 12:22)
Vazinekit jus i ta lenkija,pirkit ta Chemija.nors karta sudeti skaitet g.gif ,tam paciam Sanitexe vilniu  Kirtimu 49 desros ir t.t.ir daug nukainotu produktu ,ir salia Skruzdelinas Pigiako kiek norit.o Skruzdeline tik lenkiskos prekes papigiai 4u.gif

Pirma: ismokite rasyti lietuviskai.
Antra: lenkisku produktu sudetyje maziau visokio dumblo nei Lt.
Trecia: abejoju ar kas vaziuoja i Lenkija pirkti nukainotu prekiu. Jus kazka ne taip supratote g.gif Ten visi ziuri ir sudeti ir galiojimo terminus.
Ketvirta: kiekvieno asmeninis reikalas kur, ka pirkti ir ka valgyti.
Atsakyti
y2k, puiku, kad atgaivinai tema 4u.gif
Atsakyti
Jau geriau virta viena bulve valgysiu, nei mesos konservus, ar zinot bent is kokios ''atrabotkes'' tiek pas mus, tiek pas juos jie daromi...
Manau, kad ir pas mus ir pas juos yra gerio ir visisko s...Tik per patirti gali atsirinkti sau tinkamus
Atsakyti