Įkraunama...
Įkraunama...

Geros, blogos ir egzotiškos lenkiškos prekės

QUOTE(Augė @ 2009 03 20, 14:19)
Lenkai apie mūsų prekes kalba tą patį  mirksiukas.gif
Jei perki čia brangesnius produktus , išgali smile.gif ko kogero nedaug kas gali šiuo metu , tai geresnių ir ten yra , tik jos vistiek yra pigesnės nei pas mus  bigsmile.gif , o dėl zloto kurso tampa dar pigesnės ,
tavo teisė rinktis ką tu gali ir ko nori , o 'nukvailinti ' kas gyvena kitaip , tai tik nemandagumo požymis

Nu labai pritariu. Virtuali erdvė, tai vadinasi, jau "dedu" kiek galiu". O kas dėl lenkų, tai iš esmės teisybė. Nei jie nemėgsta lt prekių ir, neabejoju, galvoja, kad mes kažkokie nabagai, nei mes mėgstam, gi pasipūtėliai, galvojam, kad lenkai deda į dešras ką nori. O kas ten kaip iš tikrųjų, tai tik ant etikečių parašyta biggrin.gif
Atsakyti
man tik idomu jej rusijoj butu pigiau nei lenkijoj ir ten varitumet maisto pirkt blink.gif
Atsakyti
QUOTE(natalikas @ 2009 03 20, 16:13)
man tik idomu jej rusijoj butu pigiau nei lenkijoj ir ten varitumet maisto pirkt blink.gif

Jei apsimoketu, tai kodel ne g.gif Aisku, pries tai viska paskaiciuotume biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(natalikas @ 2009 03 20, 13:22)
tam paciam Sanitexe vilniu  Kirtimu 49 desros ir t.t.ir daug nukainotu produktu ,ir salia Skruzdelinas Pigiako kiek norit.o Skruzdeline tik lenkiskos prekes papigiai 4u.gif

Is karto atsiprassiu uz poster_offtopic.gif
Ar bandete kada skaiciuoti Sanitexe kainas? Juos tokios pacios kaip Maxima Baze su didmeninko kortele, kuri suteikia 5% nuo sumos. O Lenkijoje mazdaug su kuro sanaudom sutaupote 35%. Be to jusu minimas Skruzdelinas jau bevei bankrotavo, atidaryti 5 "kioskeliai", pasirinkimo nulis. Jeigu jums nepriimtinas vazinejimas i Lenkija, tai tik jusu reikalas 4u.gif
Atsakyti
Buvau porą kartų pas kaimynus lenkus apsipirkt, tai parašysiu kas patiko. Lidl pardėj pirkau šaltieną stikliniuose indeliuose "Glowizna w galarecie", ji ten jau su actu padaryta. Man labai skanu thumbup.gif , o mb sakė, kad jam per daug tas actas jaučias. Dar man patiko Monte Santos kava 3in1 thumbup.gif . Majonezas Vita Dor irgi liuksiškas. Dar pirkau sardeles, supakuotas tokiose permatomose dėžutese, tai kas valge visiems patiko thumbup.gif , tik pavadinimo neprisimenu.
Atsakyti
QUOTE(natalikas @ 2009 03 20, 16:13)
man tik idomu jej rusijoj butu pigiau nei lenkijoj ir ten varitumet maisto pirkt blink.gif

Pazistu, kas gyvena Druskininkuose ir vazinejo i Baltarusija prekintis (dabar nezinau ar dar vazineja).

Kas nepatiko? Biedronkoj malta mesa, ta kur 0,5 kg kainuoja 3,99 zl. Labai skysta ir kai paskaiciau sudeti blink.gif raso, kad mesos ten 81 proc. doh.gif
Megstu koldunus, tai ir Kauflande, ir Biedronkoj pirkau ju atitikmeni "Pierogi z mięsem". Nu, ziauriai neskanus. Mesa kazkokia ne tokia schmoll.gif
Patinka? Man irgi labai patinka grudeta varske, tik Kauflande jos galima mazesni indeli nusipirkti. Kava is Biedronkos skani, 250 g 4,99 zl, vadinasi La Grand. Pieniskos desreles is Biedronkos, kainuoja virs 5 zl irgi patiko. Biedronkoj patys pigiausi sokoladai po 1,59 zl visai nieko. Ir duona Biedronkos "Polskie zborza" po 1,55 zl skani (bet kaip bulka, ne kaip duona).
Atsakyti
Labai patiko Lidl'e pienas, tetrapakuose, 1,5proc. riebumo, skonis kaip laaabai skystos grietinėlės, toks saldokas biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2009 03 20, 20:09)
Kas nepatiko? Biedronkoj malta mesa, ta kur 0,5 kg kainuoja 3,99 zl. Labai skysta ir kai paskaiciau sudeti  :blink:  raso, kad mesos ten 81 proc.  :oh


as tai niekad neperku niekur maltos mesos :ax: geriau jau koki kumpi ir jei reikia nedaug susiblenderiuoju, arba jei jau daugiau tai traukiu mesmale, bet zinau, kad ne kates maltos...kol neturejau mesmales ir blenderio susipjaustydavau smulkiai, bet ir tai aiskiau ka suvalgei :oh aisku kokia 12 zmoniu nepripjaustysi...
Atsakyti
merginos, anoj temoj kazkuri mamyte minejo apie sluoksniuota tesla, bemiele ar mieline nesvarbu, gal galetumet isversti kaip ji vadinasi, ar kaip atrodo, kur man jos ieskot, prie kokiu produktu buna padeta? pas mus saldytuvuose kur koldunai, bet anakart ziurejau ir LIDL ir boruzelej, tikrai neuzmaciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2009 03 21, 14:52)
merginos, anoj temoj kazkuri mamyte minejo apie sluoksniuota tesla, bemiele ar mieline nesvarbu, gal galetumet isversti kaip ji vadinasi, ar kaip atrodo, kur man jos ieskot, prie kokiu produktu buna padeta? pas mus saldytuvuose kur koldunai, bet anakart ziurejau ir LIDL ir boruzelej, tikrai neuzmaciau   blush2.gif


Yra pirkt kauflande. ji tokiam pailgam permatomam celofane. rasi prie siūrių pjaustytų ir varškės, toj lentynoj. ten apie 300 g yra. Ji suvyniota su popierium, išvyniojus išeina plonas lakštas, keturkampas. Man labai skani.vadinasi Ciasto francuskie. Pamatysi tikrai, jei ieškosi, ant celofano nupiešta, kad galima šulinėlius daryt, pyragėlius ir t.t... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astisius: 21 kovo 2009 - 15:30
QUOTE(astisius @ 2009 03 21, 15:20)
Yra pirkt kauflande. ji tokiam pailgam permatomam celofane. rasi prie siūrių pjaustytų ir varškės, toj lentynoj. ten apie 300 g yra. Ji suvyniota su popierium, išvyniojus išeina plonas lakštas, keturkampas. Man labai skani.vadinasi Ciasto francuskie. Pamatysi tikrai, jei ieškosi, ant celofano nupiešta, kad galima šulinėlius daryt, pyragėlius ir t.t... 4u.gif

Gal kas zinot, kokia ten tesla Kauflende prie duonu, celofane, ar ne tesla ten g.gif Pailgi pokeliai tokie.
Atsakyti
Tuoj nufotkinsiu tą tešlą. ir kt. kas man patiko
Atsakyti