Įkraunama...
Įkraunama...

DEKUPAŽAS - pagyrų puodas 8

Supersandryte va čia tai grožis thumbup.gif Man patinka toks stiliukas ir paveikslėlį gerą nučiupus bigsmile.gif
Atsakyti
supersandryte,dezutes dangtelis superinis thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamukas Indriukas: 21 kovo 2009 - 12:36
QUOTE(supersandryte @ 2009 03 21, 13:42)


oho supersandryte nu tu cia paarei su ta arbatine user posted image viskas labai grazu ne tas zodis...super as nuo tokio stiliaus lydausi biggrin.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
dėkui, mergytės 4u.gif smagu, kad patiko ax.gif
Atsakyti
na po tokiu supersandrytes darbeliu geda savo bedeti blush2.gif
keleta zvakiu padekliuku
user posted image
Atsakyti
QUOTE(-barsyle- @ 2009 03 21, 16:04)
na po tokiu supersandrytes darbeliu geda savo bedeti blush2.gif
keleta zvakiu padekliuku


nu kas cia dabr do geda,kiekvienas darbelis,kuriame yra ideta meiles.kiekvienas nuostabus,nufotkink su maza kapsuline zvakute uzdegta,turetu but labai grazu mirksiukas.gif
Atsakyti
supersandryte - super thumbup.gif , ypač žavi idėja.

-barsyle-, gražu. Šaunus interjero akcentas smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2009 03 21, 12:33)
Čia rimtai????  blink.gif

Buvo rimtai...taciau siandien nieko jau neradau...zadejo vel uzsivest
Papildyta:
QUOTE(supersandryte @ 2009 03 21, 12:42)


"Retro paplepesiai", arbatinė.


bigsmile.gif jei apatine dalis butu kitokia, dezute butu nereali...dabar...nu truputuka tas margumas pjaunasi tarpusavyje...cia tik mano toks "durnas" skonis blush2.gif ...bet nuo virsutines dalies as alpstu wub.gif ....o ir vidus taip jaukiai ir subtiliai papuostas
Papildyta:
QUOTE(-barsyle- @ 2009 03 21, 16:04)
keleta zvakiu padekliuku

....ir as noriu pasigereti su zvakute....nors ir be zvakutes grazu mirksiukas.gif
Atsakyti


bigsmile.gif jei apatine dalis butu kitokia, dezute butu nereali...dabar...nu truputuka tas margumas pjaunasi tarpusavyje...cia tik mano toks "durnas" skonis blush2.gif ...bet nuo virsutines dalies as alpstu wub.gif ....o ir vidus taip jaukiai ir subtiliai papuostas
Papildyta:


[/quote]

jo man ir tas dangtelis, wub.gif pritariu sobieska tavo nuomonei,del margumo,bet dangtelius liuksinis wub.gif
Atsakyti
na jei dviem nepatiko apatinė dalis, vadinas, čia mano skonis keistas lotuliukas.gif tongue.gif
šiaip reikia pamatyt gyvai - apatinė dalis tokių pat spalvų kaip nuotrauka ant dangtelio, kas sudaro smagią kakofoniją hihihi.gif pabandykit apatinę arba viršutinę dalį įsivaizduot vientisos spalvos ir efekto nebebus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(supersandryte @ 2009 03 21, 19:50)
na jei dviem nepatiko apatinė dalis, vadinas, čia mano skonis keistas  lotuliukas.gif  tongue.gif
šiaip reikia pamatyt gyvai - apatinė dalis tokių pat spalvų kaip nuotrauka ant dangtelio, kas sudaro smagią kakofoniją  hihihi.gif pabandykit apatinę arba viršutinę dalį įsivaizduot vientisos spalvos ir efekto nebebus  rolleyes.gif

viska gerai,tikiu realybej viskas kur kas geriau atrodo,dar puikiau wub.gif man tas dangttelis tai tobulas thumbup.gif
Atsakyti
aciu aciu 4u.gif kaip malonu kad ivertinot triusa man tai stimulas judeti toliau, jau ir sveikatyte atsistato po biski

QUOTE(supersandryte @ 2009 03 21, 07:50)
nu tikrai, Maša, greit prisipažink iš kurio saito čia mums tokius grožius krauni  ph34r.gif
PS. juokauju  biggrin.gif tikrai matosi ryškus progresas  thumbup.gif

is va sito smile.gif http://public.fotki....a1/rankdarbiai/

Supersandryte dezute aaffigenna 4u.gif

(as irgi ta marga servetele turiu viena, su ja mokinsiuosi su vandens srove lipdyt...pirmasyk suplyso visa...)

Barsyle idomios lekstutes smile.gif jos dideles?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maša: 21 kovo 2009 - 21:24