Įkraunama...
Įkraunama...

DEKUPAŽAS - pagyrų puodas 8

na o man tas retro vis labiau patinka ir jau gundausi:))))nes sotile mane nervinti pradejo, su savo fokusais:)
gal dar yra isbandziusiu?????idomu daugiau atsiliepimu...bet siaip skilimas tai grazus.
Atsakyti
o mano pirkinys bus šitas senditojas ax.gif super atrodo, idomu viskas ,kaip jis ten veikia.
Atsakyti
labai graziai suskilo wink.gif taip ypatingai ir subtiliai, kaip dazniausiai ir reikia smile.gif
Atsakyti
Man irgi jis patiko biggrin.gif Bet reiks įtrinimui ar geresnių dažų aliejinių ar tą skystimėlį kurį siūlė kartu pirkti(nu nebepamenu kaip vadinasi doh.gif )
Pirmą išbandžiau tą medalijoną.Eidama miegoti ištepiau jau antruoju sluoksniu ...ryte atsikėliau tai nedaug tų sutrūkimų buvo nu galvoju šakės...paskui padėjau ant radiatoriaus (kokį 15 min) ir suskeldėjo.Na o to stalčiuko su braškyte jau nebeskubinau leidau pačiam suskilt.Na man patiko ,kad nėr tokio lipnumo ir nereikia purškalioti su jokiais lakais biggrin.gif
Ai tiesa mane dar labai glumino step 2 buteliukas toks rudas blink.gif Taip keistai atrodo blink.gif Juk visi šiaip balti.
Nu šiandien taip girtis norisi tai dar ir antrą pusę medalijono parodysiu(čia šiaip eksperimentinis darbas lotuliukas.gif )
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grite: 31 kovo 2009 - 20:29
ai negaliu, nervuojat jus mane cia lotuliukas.gif dabar uzsimaniau, lyg i subine kas ikande butu:)))))
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2009 03 31, 21:32)
ai negaliu, nervuojat jus mane cia lotuliukas.gif dabar uzsimaniau, lyg i subine kas ikande butu:)))))

As irgi laukiu labai rytojaus...o jis taip ir vadinasi "Retro", ar kaip nors imantriau, kad nepasiziuretu kaip i kokia nenormale, kai pradesiu jo reikalaut biggrin.gif
Atsakyti
Sobieska o tu i Vilniu vaziuoji????gal gali man paimti dideli, as sestadieni kaune busiu, tikrai is ju tiesiai greiciau negausiu...o tau vietoj siuntimo saldainiu deze???aa??smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2009 03 31, 21:37)
Sobieska o tu i Vilniu vaziuoji????gal gali man paimti dideli, as sestadieni kaune busiu, tikrai is ju tiesiai greiciau negausiu...o tau vietoj siuntimo saldainiu deze???aa??smile.gif

Geras, kazka praleidau...o jis tik Vilniui "veisiasi", Kaune as Retro nerasiu blink.gif .Mat vaziuot kaip ir nenumaciusi, nes liullie ly prekes pati pristatys man tiesiai i rankas, taip kad kelione kaip ir atkrenta
Atsakyti
Aha taip ir vadinasi sendinamasis lakas ''RETRO'' NR. 1ir ''RETRO'' NR.2(jis iš artmanijos)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grite: 31 kovo 2009 - 20:43
nea, kaune nera, tai reiskia teks uzsakyma daryt, fsio reikia eit uzsakinet, nes visos kaip skeriai cia:)))ispirks:))))
Atsakyti
QUOTE(grite @ 2009 03 31, 18:22)
Retro jau išbandžiau biggrin.gif Padariau medalijoną ir dabar dar džiūna arbatinė biggrin.gif Vat su sotile man sunkiau  doh.gif
O su retro skilimas toks pat gražus ir paviršius kaip ledas.Na įtryniau ant juodo paviršiaus su aliejiniais(ochra spalva)Nu nelabai ryškiai matosi .Tai sakiau reiks pirkti tą spec.marmaliuką auksinės spalvos,o gal pas dailininkus aliejinių  dažiukų auksinių ar kokių sidabrinių rasčiau g.gif
P.s elementai nusėdo negaliu dabar pafotkint doh.gif
Sobieska liuks servetėlinė thumbup.gif


Valioooo....Ačiū už info....Ryt važiuosiu pirkti, nes man tai pagal kišenę ir arčiausiai...
QUOTE(sobieska @ 2009 03 31, 18:41)
o kaip neblogai medis suskaldytas...

Nu jus man pasakykit, tos dezutes is kokios salies atvaziuoja.Tas uzrasas TEE, gal is Suomijos g.gif
Papildyta:

biggrin.gif  matei, ten ir pakaba dar buvo tongue.gif
Sutinku-vykusi servetele...kuo daugiau prie tu daiktu prieinu, tuo maziau man norisi juos kam nors dovanot.Jauciu sitie priklausys MAN  dirol.gif

Popieriukas joje buvo vokiškas... ax.gif

QUOTE(grite @ 2009 03 31, 20:51)
Nu va išdžiuvo mano lentelė tai ir pasirodau(servetėlė,antika,akriliniai dažai):

Žalia, žalia kur dairais..."Bisky" sintetikos... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2009 03 31, 21:52)
nea, kaune nera, tai reiskia teks uzsakyma daryt, fsio reikia eit uzsakinet, nes visos kaip skeriai cia:)))ispirks:))))

Nerandu Artmanijoj "retro" pirkti internetu...kur jos ieskot unsure.gif Pomogite doh.gif
Atsakyti