Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(uzniukas @ 2009 04 10, 23:22)
Nu įdedu kaip nenusisekusį pavyzdį su grietinėlėm  lotuliukas.gif TAIGI NERIZIKUOKIT NAUDOT SKIRTINGŲ GAMINTOJŲ ANT VIENO TORTO  doh.gif  (gerai kad "naminiam " valgymui, svečiams ryt puošiu kitą  tongue.gif )
vat kaip skirias grietinėlės, ta geltonesnė MARGĖS, o baltesnė SAULĖS PIENO  blink.gif
user posted image

kol neperskaiciau zinutes, man atrode, kad cia taip ir turi buti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(uzniukas @ 2009 04 10, 23:22)
Nu įdedu kaip nenusisekusį pavyzdį su grietinėlėm  lotuliukas.gif

Nu betgi grazu blink.gif

QUOTE(eglejk @ 2009 04 10, 23:42)
kol neperskaiciau zinutes, man atrode, kad cia taip ir turi buti smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
o aš jau apsiruošiau girti, kad kokia šauni spalvū gama, taip nenuobodžiai viena spalvytė, man jis toks šiltas tas tortas, šauniai padirbėjai, ir drugelis taip kukliai nutūpęs, liuks darbelis thumbup.gif
Atsakyti
Dėkui, mergaitės blush2.gif tikrai nesitikėjau pagyrų doh.gif lotuliukas.gif čia viskas buvo nenusisekę doh.gif pirma, viršų buvau aptepus grietinėle - tai sutrūkinėjo, turėjau kažkaip sugalvot užslėpt, paskui buvau padarius du drugelius - vienas sulūžo, jau ant torto tai liko torte žymė kur jis stovėjo, turėjau ant viršaus tuos cibukus užtaškuot tai ir gavos balta drūžė lotuliukas.gif nu

rugiagėle26, kad nebuvo dar sviestukas lotuliukas.gif kol nepradėjau puošt kita grietinėle net nesupratau kad ji geltonesnė doh.gif skonis normalus - grietinėlės, ne sviesto lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(uzniukas @ 2009 04 11, 10:11)
Dėkui, mergaitės  blush2.gif tikrai nesitikėjau pagyrų doh.gif  lotuliukas.gif čia viskas buvo nenusisekę doh.gif pirma, viršų buvau aptepus grietinėle - tai sutrūkinėjo, turėjau kažkaip sugalvot užslėpt, paskui buvau padarius du drugelius - vienas sulūžo, jau ant torto tai liko torte žymė kur jis stovėjo, turėjau  ant viršaus tuos cibukus užtaškuot tai ir gavos balta drūžė lotuliukas.gif nu

rugiagėle26, kad nebuvo dar sviestukas lotuliukas.gif kol nepradėjau puošt kita grietinėle net nesupratau kad ji geltonesnė doh.gif skonis normalus - grietinėlės, ne sviesto  lotuliukas.gif


As tikiu, kad nebuvo sviestukas smile.gif butum juk netepus tada biggrin.gif bet siaip is tirko, koks skirtumas spalvu, skirtingu grietineliu blink.gif bet tikrai, atrodo, kad taip turi buti ax.gif
Atsakyti
Mergaites, ziuriu, kad temele jau i pabaiga. Einu sukursiu nauja
Atsakyti
Oj, matau Cipciukas pasirode valiooooo clap.gif clap.gif clap.gif

Tortu laukiam labai ax.gif
Atsakyti
Rugiagėle , uzniukas ......nuostabūs jūsų tvariniai wub.gif wub.gif wub.gif


Atsakyti
Jezau, net forumas tuscias, kaip visos ruosiasi... biggrin.gif laukiu Cipciuko groziu smile.gif
Atsakyti
Mergaites, jau sukuriau nauja tema, tai kad pasibaigus sitai visos laukiamos CIA
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti