Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio vardo neduotumėt savo vaikui?

Nevadinčiau mergaitės visokiom Stasėm ir Janinom, na iš tų senovinių. O iš šiuolaikiškų tai neduočiau dukrai vardo Emilija, Evelina, Erika. Nežinau- man vardai, kurie prasideda E kažkodėl negražiai skamba. Asta, Rita, Julija, Kotryna- asmeniniai nusistatymai pažįstant nefainus žmones tokiais vardais.

Berniukui neduočiau visų tų Petras, Jonas, Vincas, Kazys ir panašių, o iš šiuolaikiškų neduočiau Tajus, Vėjas, Rūkas, Joris, Giedrrius, Laimonas, Žydrūnas, Ramūnas, Rokas. Augustas. Neduočiau kunigaikščių vardų. Nežinau kodėl, tiesiog neduočiau.
Atsakyti
QUOTE(Mortale @ 2012 01 02, 17:07)
nepamastot kad sitaip beverdindami pakankamai gerus ir grazius vardus galit izeisti kita zmogu kurio toks vardas jau yra. tiek purvo dedat, kad ir skaityt daros baisu..

Kodel? Taigi sakydamos, kad neduotumem vaikui vienokio ar kitokio vardo nesakom, kad jis baisus, ar dar koks. Tik sakom, kad jis nepakankamai grazus, kad duotumem savo vaikams. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pavasario saulė @ 2018 06 09, 19:39)
Kodel? Taigi sakydamos, kad neduotumem vaikui vienokio ar kitokio vardo nesakom, kad jis baisus, ar dar koks. Tik sakom, kad jis nepakankamai grazus, kad duotumem savo vaikams.  4u.gif

o tai jei is tikro baisus, tai kas cia tokio, kad tiesa pasakoma? Del to gedytis turetu tas, kuris ji dave, kad tokia nesamone isrinko. O vardo savininkas manau, kad pats zino, kad tevam protelis tuomet buvo aptemes kai varda rinko. Negi dabar apsimetinet, kad "ale kaip faina, kad mamyte tave Tjagu/Luisu Migeliu/Alondra pavadino, kaip tau tinka, ir tu gal labai megsti muilo operas?".
Papildyta:
QUOTE(Pavasario saulė @ 2017 02 24, 17:19)
Labai grazus. Galvojau, kad kai turesiu dukryte bus Kunigunda, bet paskui kazkaip susimasciau, kad nors vardas ir  wub.gif , vaikas ji labai ilgai mokinsis tarti. Bet kaip vardas tai man  wub.gif  wub.gif

jei toks jau grazus vardas jum, tai negadinant vaikui gyvenimo, pasikeiskit savo varda i Kunigunda, kame beda? Bus ego patenkintas, vardas seimoj bus ir vaikui nebus nastos su tokiu vardu.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2018 06 09, 21:13)
jei toks jau grazus vardas jum, tai negadinant vaikui gyvenimo, pasikeiskit savo varda i Kunigunda, kame beda? Bus ego patenkintas, vardas seimoj bus ir vaikui nebus nastos su tokiu vardu.

As pasiliksiu prie tokio, koki man dave mano mama is pagarbos jai (nors man mano vardas ir nepatinka). Tikiuosi, kad mano vaikai taipogi pasiliks prie tokiu, kokius gaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasario saulė: 10 birželio 2018 - 00:23
Visokios muilo operų aukos ar sugalvoti vardai yra fek
Atsakyti