Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

Sveikos 4u.gif noreciau komentaru ax.gif
1. merginos ka manote apie saknis? Visos kazkokios apkarpytos atrodo, sudziuvusios gal. Kaip elgtis?
user posted image

2. Cia ta pati orchideja. Ar viskas gerai su gumbu? Jis toks susiraukslejes, bet kietas. Tai normalu? Dar truputi matosi ant lapu tokios juodos demeles-taskai,cia labai blogai?
user posted image

3. Cia kita. Gumbai taip pat susirauksleje, ant lapu irgi juodi taskai, bet saknys atrodo geriau nei pirmos orchidejos.
user posted image

4. trecioji. kaip jums saknys?
user posted image

5. Va kokios musytes any visu triju gelyciu. Reiketu purksti actara taip?
user posted image

Labai prasau padekite, noriu isgydyti gelytes 4u.gif
Atsakyti
sankys neblogos, gumbai pasirauksleje nuo dregmes trukumo, bet tik neperlaistyk, cia nieko blogo tas pasiraukslejimas.
Blogiausia - zalieji. Ten amarai doh.gif
nurezk ziedkoti atsragiai, kisk i maiseli su visais amarais, uzrisk ir sudegink arba mesk lauk. Purksk merginu nurodytais chemikalais kuo skubiau, pamacius bet koki amariuksti ji pritreksk, nelaikyk sios geles vienoje patalpoje su kitomis schmoll.gif
(tie rupuzes mano rozes amzinai niokoja)
beje, kai nupurksi chemikalais, po 3 dienu vel purksk. Ir taip kokius 4 daryk, nes jie iskart nezuna arba sugalvoja koki amariuksti pagimdyti ir paslepti blink.gif doh.gif
Papildyta:
pamacius amarus visada supanikuoju karsta.gif visada turiu po ranka vaistu uztaisytu, nes net ir praejus keletui menesiu, jie sugalvoja pas mane atsirasti doh.gif
koks vargas su tais parazitais schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 03 23, 00:08)
Praėjusioj temoj buvo mano įmesta nuoroda į RS apie chemikalų naudojimą  mirksiukas.gif Chemija
[url=http://www.senukai.lt/index.php?


4u.gif aciu, bet vistiek nelabai supratau, rasoma, kad toje patalpoje kur purskiama negalima buti apie 2 dienas blink.gif tai kur man jas ispurksti? blush2.gif purksciau lauke, bet gi gali susali geles doh.gif o namuose baisu del mazo vaiko, kad neprisiuostytu g.gif

Mikuotuke aciu tau 4u.gif tai kirpti visus ziedstiebius? nes ant visu triju gelyciu ju radau doh.gif Kaip geriau ta actara naudoti, ispurksti? turiu tik 2g maiseli, tai skiesiu ant 10l. o kas liks galima susilti kur nors ir panaudoti vel po 3 dienu?
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 23, 09:31)
sankys neblogos, gumbai pasirauksleje nuo dregmes trukumo, bet tik neperlaistyk, cia nieko blogo tas pasiraukslejimas.
Blogiausia - zalieji. Ten amarai  doh.gif
nurezk ziedkoti atsragiai, kisk i maiseli su visais amarais, uzrisk ir sudegink arba mesk lauk. Purksk merginu nurodytais chemikalais kuo skubiau, pamacius bet koki amariuksti ji pritreksk, nelaikyk sios geles vienoje patalpoje su kitomis  schmoll.gif
(tie rupuzes mano rozes amzinai niokoja)
beje, kai nupurksi chemikalais, po 3 dienu vel purksk. Ir taip kokius 4 daryk, nes jie iskart nezuna arba sugalvoja koki amariuksti pagimdyti ir paslepti  blink.gif  doh.gif
Papildyta:
pamacius amarus visada supanikuoju  karsta.gif visada turiu po ranka vaistu uztaisytu, nes net ir praejus keletui menesiu, jie sugalvoja pas mane atsirasti  doh.gif
koks vargas su tais parazitais  schmoll.gif  verysad.gif

Kadangi Actara yra sisteminio poveikio, tai kas tris dienas tikrai nereikia mirksiukas.gif Šita chemija apnuodija augalo sultis, amarai besimaitindami ir nusinuodija. Pakartoti maždaug po 2 savaičių.

QUOTE(Melanija @ 2009 03 23, 10:00)
4u.gif  aciu, bet vistiek nelabai supratau, rasoma, kad toje patalpoje kur purskiama negalima buti apie 2 dienas  blink.gif  tai kur man jas ispurksti?  blush2.gif  purksciau lauke, bet gi gali susali geles  doh.gif  o namuose baisu del mazo vaiko, kad neprisiuostytu  g.gif

Mikuotuke aciu tau  4u.gif  tai kirpti visus ziedstiebius? nes ant visu triju gelyciu ju radau  doh.gif  Kaip geriau ta actara naudoti, ispurksti? turiu tik 2g maiseli, tai skiesiu ant 10l. o kas liks galima susilti kur nors ir panaudoti vel po 3 dienu?

Laistyti, mažiau kenksminga aplinkiniams mirksiukas.gif Padaryto tirpalo palikti negalima. Ruošti tik tiek, kiek reikia tam kartui.
Atsakyti
Dar klausimelis, jei ant mano reanimuojamos gelytes saknu buvusiu, atsirado pukeliu, tai jai per silta?
Atsakyti
Taip džiaugiausi savo reanimuojama gėlyte ir ... verysad.gif
Vakar radau nukritusius lapus, įsimetęs puvinys ...

Viską išvaliau, cinamonu pabarščiau nupjautas vietas, kiminus išvėdinau.
Nesuprantu, ko pūva g.gif
Šiltai laikau, ne šlapia, kiminai čiut čiut dregnoki g.gif
Jau praradau viltį verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Pasiskaiciau, kad galima orchidejas reanimuoti ir netgi auginti imerkus jas i vandeni blink.gif Ar bandet kuri toki buda?
Cia galima pasiskaityti apie tai:
http://www.rv-orchid...er-culture.html
http://www.rv-orchid...er-culture.html
http://www.usapatrio...lture/water.htm
http://www.nhm.org/g...pg/plantclt.htm
Atsakyti
Pagaliau tvarka temutej thumbup.gif o as mielai ir i parduotuvine nosi kystelesiu. Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pandora @ 2009 03 23, 12:19)
Sveikutes  4u.gif
Pasiskaiciau, kad galima orchidejas reanimuoti ir netgi auginti imerkus jas i vandeni  blink.gif  Ar bandet kuri toki buda?




papasakok esmę, taip sunkiai po savaitgalio skaitosi ilgi pasakojimai... blush2.gif

pas mane kol kas per mažai šilumos, radiatoriai tik kelias valandas per dieną šildo (kitaip iškeptume...), tai bandau taip - sėdi phal ant kiminų, kiminai ant grotelių, grotelės inde su vandeniu, samanos tiesiogiai nesiliečia, bet kai radiatorius šildo, tuomet gauna tos drėgmės. indas uždegtas plėvelę, savaime aišku. ryte vakare būtinai išimu iš indo ir duodu karšto dušo, išdžiovinu ir sodinu atgal. ne skitiap man rodos tikrai per mažai gautų drėgmės per tas kelias radiatoriaus šildymo valandas... žiūrėsim, ar kas iš to bus, neturiu kur dingt vis tiek su savo šildymo sistema...
Papildyta:
QUOTE(Sanrita @ 2009 03 23, 12:11)
Taip džiaugiausi savo reanimuojama gėlyte ir ... verysad.gif
Vakar radau nukritusius lapus, įsimetęs puvinys ...

Viską išvaliau, cinamonu pabarščiau nupjautas vietas, kiminus išvėdinau.
Nesuprantu, ko pūva  g.gif
Šiltai laikau, ne šlapia, kiminai čiut čiut dregnoki  g.gif
Jau praradau viltį  verysad.gif


gal per giliai įkišus laikai ir neduodi niekad jai išdžiūti? pabandyk kasdien išimt ir pravėdint-išdžiovint augaliuką.
Atsakyti
Laba diena norejau pasiteirauti ar palikti augti tokioje paprastoje zemeje ar persodinti????
Atsakyti
pas mano viena pazystama orchideja ikista i stiklaini su vandeniu, saknys grynai vandeny mirksta, jau kokius 2 metus neprisiruosia persodinti, o ta orchyte ir auga ir zydi sau patenkinta. as taip eksperimentuoti nedrisciau bet kad taip yra tai tikrai
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
gavau dovanu phalaenopsi,ziedai buvo roziniai,dabar sukrove pumpurus,bet ziedas baltas g.gif kodel taip nutiko,ar yra kam nors taip buve g.gif
Atsakyti