Įkraunama...
Įkraunama...

Feng Shui - 2

QUOTE(Selena7 @ 2009 03 31, 11:33)
hmm... o kur ta kompasa pigu isigyti ? na as neturiu savo buta o nuomuojuosi buta , tai gyvenu kambaryje viename, tai man neaktualu drauges kambarys ar virtuve, nes ten praleidziu mazai laiko... tai manau aktyvu tas, kuriame as bunu dazniausiai ir laikau savo vieta 4u.gif  ax.gif ir dar, o kodel negalima orentuotis pagal saule? blush2.gif  netikslu ? bet vistiek mazdaug i ta tema rolleyes.gif
Papildyta:
winona, o kaip toje meiles zonoje susigaudyt ? jau susimaisiau pagalk rata , kaip rasti  doh.gif  4u.gif  ax.gif

aš irgi dariau savo kambary,nes gyvenu su tėvais mirksiukas.gif koks skirtumas,o be to juk jame praleidžiu bene daugiausia laiko smile.gif
aš zonas nusistačius pagal įėjimą,nekreipiau dėmesio į tą lentelę su zonom ir su kryptim.Taigis išeina,kad meilės zona nuo įėjimo yra tolimiausias dešinys kampas smile.gif
Atsakyti
hmmm g.gif nebeaisku , kampas gali buti ir istrizai ir po desine bigsmile.gif kaip nepasimetsi ? o meiles kampe tu kazkokius laikai porines statuteleles, sirdeles ar kazka kita? g.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 03 31, 13:51)
hmmm g.gif  nebeaisku , kampas gali buti ir istrizai ir po desine  bigsmile.gif  kaip nepasimetsi ? o meiles kampe tu kazkokius laikai porines statuteleles, sirdeles ar kazka kita? g.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

user posted image
dar kartą įkeliu,tarkim mano durys yra ties career,tai tolimiausias dešinys kampas yra violetinis love smile.gif tas mano kampas šiaip yra nedėkingas,pelyja,trupulis veidrodžio yra,anksčiau alkoholį ten laikiau..dabar iškrapščiau bonkes,išvaliau dulkes ir pasidariau ten ratą su noru.dar anksčiau ten buvo delfinų porelė ir katinėlių porelė biggrin.gif dabar nežinau kur jos,aš ten nelabai mėgau kišt rankas,nes vorai mėgsta tą kampą scare.gif
Atsakyti
winona , aciu labai tau uz kvadrata sita smile.gif
o kaip suprasti rata su noru ? gal gali ir man paaiskinti ?smile.gif mano kampas ten ir yra smile.gif esu padejusi du jautukus, bet pastumsiu labiau , siaip as ten tame kampe miegu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
trbt praleidai seną temą?štai čia proza aiškiai viską išdėsčius
QUOTE(Proza @ 2009 03 20, 14:59)
Matau, kad daug kas nusivylė savo jėgomis, todėl aš siūlau labai paprastą ir veiksmingą dalykėlį - pasidaryti kūrimo ratą. Jis kaip greitoji pagalba, kai reikia kažką pajudinti iš mirties taško, naudojamas Ci energijai suaktyvinti.
Pagal Feng-shui yra kūrimo ir griovimo ciklai. Kūrimo ciklas, tai  kaip tekėjimas ratu pagal laikrodžio rodyklę: vanduo maitina medį, medis sukuria ugnį, ugnis sukuria žemę, žemė - metalą, metalas - vandenį.
Taigi, mes surenkame visų elementų „atstovus“: medis (medžio gabalėlis arba medinis daiktas) , ugnis (raudona žvakė), žemė (akmenėliai arba kas nors iš molio), metalas (varpelis arba monetos arba kas nors iš metalo), vanduo (stikliukas ar vazelė su vandeniu). Tada viską sudedame ratu: viršuje ugnis, toliau pagal laikrodžio rodyklę:– žemė, metalas, vanduo ir ratas užsidaro –medis.
Rekomendacijos:
- ratą kurti pirmąją mėnulio jaunaties dieną;
- visus elementų „atstovus“ naudoti panašaus didumo, kad nenustelbtų vienas kito;
- į vidurį rato galima įdėti ant raudono lapelio užrašytą norą esamajame laike ir pozityvia forma;
- žvakę kartais reikia uždegti.
- netinka žvakė-tabletė (kur būna su metalu);
- vandenį reikia keisti, kad būtų šviežias;
- išardyti ratą tada, kai noras išsipildys, bet jei neišsipildys, nelaikyti ilgiau, nei vienas mėnuo.
Ratui vieta parenkama pagal tai, kokį rezultatą norite gauti: pasisekimą meilėje – pietvakariai, jei reikia pinigų – pietryčiai, universali kryptis būtų šiaurės vakarai (pagalbininkai), čia galite statyti jei norite lengvai išlaikyti egzaminą, ar reikia kitokios pagalbos.
Pati jį išbandžiau ir galiu pasakyti, kad tikrai veikia 4u.gif

kadangi pirma jaunaties diena buvo ketvirtadienį,tai teks ilgokai palaukt kitos g.gif bet per tą laiką gali sumąstyt ko labiau nori,koks tavo noras bus.Kur tą ratą daryt čia pagal kažkokias žvaigždes reikėjo nustatyt,ale aš kai nesigaudau padariau savaip-sulaukiau tos pirmos dienos,o kadangi mano noras apie meilę,tai meilės zonoj ir pastačiau ir svarbiausia elementai pagal eiliškumą sustatyti.O dar kas svarbu tai tikėjimas,kad ir kaip tobulai sustatytum pagal vietą ir pan.manau jog jei netikėsi tai nieko ir nebus smile.gif
Atsakyti
as vel paklausiu smile.gif o tai gerai tarkime jau zn kur yra sitos zonos tai ka man juose laikyti? ar yra aprasai ?Pvz ku e Fame, REPUTATION zona ten laikau knygu lentynas su knygom... pasimeciau 4u.gif o ka ten laikyti tuose zonose verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
ir dar,jei miegi meilės zonoj,skaičiau kad reikia pastovios tvarkos,kaip laukiant mylimojo,gerai būtų ir raudona lovatiesė.pvz pas mane tai dažniausiai sujaukti patalai būna blush2.gif o pagal bagua skaičių lova kaip tik mano meilės krypty/zonoj g.gif
Atsakyti
Ai pamelavau mano lova Wealth ir Prsoperity zonoje smile.gif galva joje o kojos jau meiles biggrin.gif o siaip telikas stovi ytave kampe g.gif g.gif g.gif dar zavkiu esu pridejusi rolleyes.gif
Atsakyti
aš kažkaip taip nelb kreipiu dėmesį su tais atributais ir nlb žinau,bet ta proga išsitraukiau savo atlasą ir šį bei tą parašysiu:
turto zonoj būt gerai fontanėlis,vėjo judinami pakabukai,monetos,
telefonas draugų ir padėjėjų zonoj taip pat krištolas,sofa,graži lempa
šeimos zono reiktų pastatyti šeimos foto darytą gerais laikais,rausvai žydinčią gėlę,žaidimų stalas,jaukus kampelis sėdėti,
karjera mažas fontanėlis,akvariumas,krioklį vaizduojantis paveikslas,mėlyna lėkštelė su žvakėmis,
išminties sritis budos statulėlė,knygų lentyna ar spinta,jaukus kampelis skaityti
pripažinimo sritis apvalus sienos kilimėlis,žymaus žmogaus paveikslas(jis reiškia sektiną pvz),žvakės
partnerystės zona delfinų porelė,raudonos rožės,partnerio nuotrauka,
vaikų sritis vaikų foto,lėlės,daiktai simbolizuojantys gyvenimo džiaugsmą

telikas meilės zonoj negerai,reiškia vienatvę
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo winona: 31 kovo 2009 - 14:42
dekui, na kilimelio jau nekabinsiu ir zmogaus izymaus foto smile.gif bet manau kazka tikrai passidesiu 4u.gif
Papildyta:
verysad.gif o pagal bogua skiriasi zonos suprantu ? ai pasimeciau jau
Papildyta:
pasirodo telikas yra padejeju ir kelioniu onoje pati susimakalavau smile.gif biggrin.gif
Papildyta:
winona, kas yra burtu ratas ? blush2.gif
Atsakyti
Merginos, pagal tą kvadratą Karjeros sritis gaunasi tiesiai priešais durimis unsure.gif tai kaip tą zoną suaktyvinti, jei ten vaikštai pastoviai g.gif
Atsakyti
as tai nesuprantu to kvadrato cool.gif taigi nepasidesi kazko tai vos izengus pro duris vidury aslos doh.gif
Atsakyti