Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sugebėti atitraukti vaikus nuo kompiuterio

as dar per daug neleidziu sedeti, dar spes , i kiema liepiu eiti
Atsakyti
Mano vaikai nelabai domisi kompu,o gal tiesiog neturi laiko prie jo ilgai sedeti,viskas saikingai vyksta.Ga ta priklausomybe atsiranda vyresniems vaikams?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rainstone: 18 liepos 2009 - 15:38
Mano vyro sesers šeimoje vaikai gauna prie kompiuterio prisėsti tam tikram laikui, pagal nuopelnus. Ant visų kompų buvo uždėti slaptažodžiai ir po to laiko pasibaigė visos problemos su pykčiais dėl kompiuterių. Tiesa, ir vaikai pasidarė kitokie, nes nuolatinės kovos prie kompo labai veikia jų psichiką, todėl būdavo pikti, įsitempę, o ir rezultatai mokykloje pagerėjo. Manau, kad tai bus taikoma ir mūsų šeimoje.
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif Ar zinote, kad 2009m. rugpjucio 12d. 17val. zaidimu aiksteleje prie Baltojo tilto (Vilniuje) vyks Tarptautines jaunimo dienos svente. Jos metu soks street-dance komanda, bei pirma karta Lietuvoje bus organizuojamas "Diabolo" (zongliravimo) turnyras. Renginio metu bus galima linksmai ir aktyviai praleisti laika, suzinoti naudingos informacijos ir bent porai valandu pailseti nuo kompiuterio. Susitikim ten mirksiukas.gif
Atsakyti
maniškiai patys žino, kad jiems prie kompo galima ne daugiau 30 min. per dieną, jei dar norės pažiūrėti teliką smile.gif
Atsakyti
mūsiškis irgi kompu nelabai domisi thumbup.gif manau kad labai puiku, nes spės dar prie jo prisisedėti biggrin.gif būna kad truputį pažaidžiai - bet vėliau sako užteks, nes akys išvarvės biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tai kažkaip nesusidūrėm su tokia bėda kaip - kompiuteris.vakar sedėjo kokį pusvalandį, nes daro pakvietimus į gimtadienį tai labai patiko biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif negaliu pakęsti tokių mamų kurios leidžia vaikams mirkti prie kompiuterio schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Stengiamės visada nubrėžti tam tikras ribas, riboti laiką.
Atsakyti
O musiskis didysis labai nori kompo, nes zino, kad jame visi filmukai gyvena. Kadangi mes nusiteike gyventi be TV, tenka vietoj "Labanakt (o turbut ir Labaryta, ir Labadiena biggrin.gif ) vaikuciams" prisesti prie keletos filmuku. ax.gif
Na bet is esmes labai daug stengiames lauke buti, nes namuos sedet nelabai vaikams idomu, zaislai jau pabode, tik sese kniete parekdint.
Atsakyti

Visų pirma vaikai, kurie turi pakankamai papildomos veiklos ir patys nelenda sėdėti prie kompiuterio. Jo labiausiai reikia, kai nėra (nesugalvoja) ką veikti, kai nuobodu.
Taigi reikia rūpintis vaiko užimtumu.
O su saiku ir kompiuteris ne blogis smile.gif , tik reikia nustačius sėdėjimo prie kompiuterio laiką jo ir laikytis.
Atsakyti
jei leisciau, sedetu nuo ryto iki vakaro. bet buna, kad per visa diena ir neturi tam laiko, bureliai, pamokos ir t.t. bet kai jau turi laiko,tai leidziu.
Atsakyti
Jei leisi būti belekiek, tai jie ir bus. Mes leidžiame vaikams tik pusvalandį žaisti su kompu. Kitas būdas atitraukti nuo kompo, tai eiti su vaikais kartu žaisti ar užsiimti kitokia veikla kartu.
Atsakyti
Vienas iš būdų yra visas vakaras namuose be interneto, pc ir TV. Tuomet mes randame laiko pabendrauti tarpusavyje, pažaisti žaidimus ir vaikams patinka.
Atsakyti