Įkraunama...
Įkraunama...

Nardom.

Mergaitės, biškį ne į temą, smile.gif bet kas per maitinimo tipas "ultra viskas įskaičiuota" ?
Atsakyti
Pas manę reguliatorius aqualung. smile.gif
Atsakyti
as egipte nardziau kazda, ziauriai bijojau, nes plaukti nemoku. bet ispudziai speriniai:) dabar vaziuociau tik nardyti:) giluminis nardyms - superinis thumbup.gif
Atsakyti
O mes sezono ir nebuvom uždarę, padarėm šiais metais ne vieną poledinį panėrimą smile.gif ir rytoj nersime smile.gif
p.s. įranga pas mane Halcyon smile.gif pati brangiausia ir geriausia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Andriusnard @ 2009 03 27, 16:48)
p.s. įranga pas mane Halcyon smile.gif pati brangiausia ir geriausia  tongue.gif

Ot pagyrų puodas hihihi.gif
Negirdėjau tokio pavadinimo blush2.gif O kur galima įsigyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marija5: 27 kovo 2009 - 15:58
QUOTE(Marija5 @ 2009 03 27, 16:58)
Ot pagyrų puodas hihihi.gif
Negirdėjau tokio pavadinimo  blush2.gif O kur galima įsigyti?

Halcyon www.halcyon.net
įranga tai DIR įranga smile.gif o DIR shifruojasi kaip Do It Right smile.gif tai holistinis požiūris į nardymą. Manau visiems kas bent kažkiek domisi nardymu teko girdėti kas tas DIR ir dėl ko interneto (ir ne tik) platybėse vyksta "aršūs mūšiai" tarp DIR šalininkų ir priešininkų.
Nusipirkti galima ir Lietuvoje, geriau paieškojus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Andriusnard @ 2009 03 27, 21:55)
Halcyon www.halcyon.net
įranga tai  DIR įranga smile.gif o DIR shifruojasi kaip Do It Right smile.gif tai holistinis požiūris į nardymą. Manau visiems kas bent kažkiek domisi nardymu teko girdėti kas tas DIR ir dėl ko interneto (ir ne tik) platybėse vyksta "aršūs mūšiai" tarp DIR šalininkų ir priešininkų.
Nusipirkti galima ir Lietuvoje, geriau paieškojus wink.gif

o tu kartais ne instruktorius mirksiukas.gif
Atsakyti
Ne aš tikrai ne instruktorius smile.gif
O kodėl toks klausimas iškiko rolleyes.gif ?
Atsakyti
Sveiki narai! 4u.gif Aciu Jovanai uz grazius naujus namucius. 4u.gif wub.gif
Tiek buvau parasius ir viskas dingo
Sausio pabaigoje nardeme Dominykos respublikoje, Karibu juroje, nereme 14 kartu. Ispudziai tokie, kaip ir dviprasmiski- pradzioje nelabai patiko, visai kitoks nei musu matytas egipte ar maldyvuose dugnas, augalija, matomumas, bet palaipsniui pradejo patikti.
Kazkokiu keistu nenusakomu ispudziu suteike nardymas urvuose. Mes pirma syki nereme urvuose. Kazkaip gidai visuomet stengdavosi si nerima palikti kaip paskutini nerima pries isvaziuojant, vadino ji palaima. Kazkieno privacioje teritorijoje, tolokai nuo juros kranto, atsivere na kaip ir smegduobe kokia. Atidziau istyrus paaiskejo, kad ten besas stalaktitu stalagmite urvu labirintas, besijungiantis tarpusavyje, viduje buvo kelios vietos, savotiski oro tarpai, kuriuose galima iskilti pacio urvo viduje
user posted image
Jokiu augalu, gyvunu, aklina tamsa. Vietomis urvo spindis sieke keleta metro, ar kiek maziau, momentais jis kilo aukstyn, ar leidosi zemyn kokiu 45 laipsniu kampu. Prisipazinsiu, kad man buvo kiek baugu, vien nuo minties, kad virs galvos uolos ir jokios galimybes iskilti, kada uzsigeidei. Nebuvo ir labai lengva reguliuotis pludruma, neprate mes prie gelo vandens, bei riboto ploto. Noreciau palyginti,bet man ateina tik viena mintis, kaip kanalizacijos vamzdyje.
Dar vienas idomus dalykas buvo tai, kad antro nerimo kitu urvo tuneliu metu, priplaukem vieta, kur gelas vanduo maisesi su suriu( prisotintu kalcio drusku). Kas neatidziai klausesi gidu pasakojimo, priplauke ta vieta, puole prasiplauti kaukes, nes buvo susidares ispudys, lyg kas I vandeni butu ipyles gerokai aliejaus. Kokie suglume buvo ju veidai, kai po prasiplovimo niekas nepasikeite… tiesiog reikejo kiek pakilti, ar nusileisti, o gal kiek pakreipti galva nuo gelo ir suraus vandens susiliejimo vietos.
http://www.dominican...cave_diving.htm
http://www.youtube.c...h?v=MVUFv8GtvIs

Atsakyti
Wow kaip faina.. ir šiurpu truputį unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Andriusnard @ 2009 03 29, 20:38)
Ne aš tikrai ne instruktorius  smile.gif 
O kodėl toks klausimas iškiko  rolleyes.gif  ?

na pamaniau, nes ne kiekvienas gali ipirkti tokia iranga kokia turi o ir nardymo vietu daug zinai smile.gif

milaaa, kaip grazu thumbup.gif bet panerti ir as abejociau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linaj: 01 balandžio 2009 - 12:10
Jei nardai pakankamai sudėtingomis sąlygomis (didelis gylis, šaltis, tamsa, blogas matomumas) įranga turi būti gera ir patikima, o ji kainuoja brangiai rolleyes.gif
Mes daug nardom Lietuvoje todėl ir ežerai kartais mums atskleidžia visas savo dar niekam nerodytas grožybes thumbup.gif
Atsakyti