QUOTE(marce777 @ 2013 02 12, 12:51)
Sveiki, sarmini vandeni vartoju apie dvi savaites. Tik pastebejau, kad jo isgerus pradeda labai skaudeti galva. Ka tai reiskia? Ar gali nuo vandens skaudeti galva? Per diena isgeriu mazdaug 5-6 stiklines. Jeigu nepaimciau tabletes nuo skausmo turbut iseiciau is proto.
oho kaip stipriai. Instrukcijoje rašoma, kad pradžioje gali būti galvos svaigimas skausmai, dažnas wc lankymas. Tada rekomenduojama žemesnio ph gamintis (tik žinoma ne rūgštinio ) vandenį. Ir palaipsniui pereiti prie norimo, kasdieninio.
QUOTE(Respect @ 2013 02 20, 22:13)
Sveikos,
O siaip "sarminat" jus tik atstuma nuo gerkles iki skrandzio, nes skrandzio pH yra stipriai rugstinis, sarminis vanduo jokiu ten organu, kraujo ar lasteliu nepasiekia
Istirpinkit kiek sodos vandeny, gausite sarmini vandeni; ilasinkit citrinos sulciu - gausit rugstini, kam pinigus leisti?
Galu gale, bent jau patikrinkite chemine sudeti to stebuklingo vandens, kuri geriat ir vaikus girdot...
Taip, jus teisi, niekur (kur gilinamasi) ir nekalbama , kad geriamas šarminis vanduo su savo ph permuša skrandžio rūgštis, padaro visą vartojamą maistą šarminiu ar galų gale rezorbuojasi tiesiai į kraują ir taip šarmina jį
Todėl reiktų pasigilinti kokiu principu jis tą organizmą detoksikuoja. Yra tikra išsamios medžiagos.
Idomumo dėliai, būtent fizikai ir gaminosi patys jonizatorius ir gamino taip sau geriamą vandenį, ir jau prieš dvidešimt metų jie tą darė.
O koks cheminis elementas jums kliūva iš pagaminto vandens, čia be pykčio, turint galvoje, kad vanduo atiteka atitinkantis geriamo vandens reikalavimus.
Vokietijoje diabetikai jau gydomi jonizuotu vandeniu ir tuom užsiima su licenzijom gydytojai. Žodžiu ne koks raganavimas.