Įkraunama...
Įkraunama...

Geri ginekologai Kaune

QUOTE(asara @ 2007 09 04, 10:58)
Kas galite rekomenduoti gera ginekologe ? Labai vargina dazni uzdegimai maksties, iki siol pas Migliniene lankiausi.



o kodel pas Migliniene blogai? As pas ja lankausi, na man pasirode maloni ir svelni daktare ax.gif
Atsakyti
Gal galėtumėt kas rekomenduoti gerą ginekologą KMUK ,kuris žiūri ultragarsu.Bet būtent ginekologą labiau, o ne ginekologą-akušerį.
Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(MONAS @ 2007 09 10, 16:07)
Gal galėtumėt kas rekomenduoti gerą ginekologą KMUK ,kuris žiūri ultragarsu.Bet būtent ginekologą labiau, o ne ginekologą-akušerį.
Ačiū.



na jei manes atmintis neapgauna tai kiekvienas ginekologas yra vadinamas "gyd.akuseris-ginekologas" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vicule @ 2007 09 11, 09:16)
na jei manes atmintis neapgauna tai kiekvienas ginekologas yra vadinamas "gyd.akuseris-ginekologas"  ax.gif


Aš pati žinau kaip jie vadinami.Bet norėjau pasakyti, kad man reikalingas,kuris labiau specializuojasi ginekologijoje, o ne akušerijoje.
Atsakyti
QUOTE(sayonara2 @ 2007 08 25, 20:43)
4u.gif Sabaliauskiene-ginekologe(dainavos p-ka),labai maloni gydytoja mirksiukas.gif  thumbup.gif

Nu va,o as sakiau,kad geriau pas veterinara lankysiuosi nei pas ja.Labai atsiprasau jei ka nors izeidziau.Tik tiek,kad maloni,bet kaip specealiste tai tikrai nekokia. schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

na ir as turiu klausimeli. reikia nueiti pas ginekologe, bet pries tai jokiu bedu nebuvo, tad eisiu pirma karta. Priklausau dainavos poliklinikai, tai vat ir klausiu kuriu ginekologiu vengt, o kurios zmoniskos? nes nezinau kuria rinktis...
Atsakyti
o kas lankosi Mažylyje pas Martinkienę, kaip ji kaip gydytoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(MONAS @ 2007 09 10, 15:07)
Gal galėtumėt kas rekomenduoti gerą ginekologą KMUK ,kuris žiūri ultragarsu.Bet būtent ginekologą labiau, o ne ginekologą-akušerį.
Ačiū.

Jei gerai pamenu tai V. KRŪMINIS, jis tikrai ne akušerijos specas. O kaip echoskopuotojas vienas iš kiečiausių. Man jis toks santūrus, bet patinka thumbup.gif Šiaip jis dar ir Sukilėlių pr. esančioje Via Medica (jei gerai pavadinimą parašiau) klinikoje dirba. Na ji randasi visai šalia Topolio, toks baltas namas.
Atsakyti
QUOTE(saugerda @ 2007 09 21, 15:30)
o kas lankosi Mažylyje pas Martinkienę, kaip ji kaip gydytoja g.gif

Nieko gero, nebent stora pinigine turi g.gif
Atsakyti
QUOTE(saugerda @ 2007 09 21, 15:30)
o kas lankosi Mažylyje pas Martinkienę, kaip ji kaip gydytoja g.gif

Čia daug apie ją.
Atsakyti
Gal kas galite ka nors pasakyti apie gydytoja Marija Grikšienė, dirbancia Silainiu poliklinikoje. Eisiu pirma karta, tai rinktis teko pagal pavardes, kurios man nelabai ka sako. Is intuicijos uzsirasiau pas sia gydytoja, tik vat dabar galvoju, ar nepaveda manes mano intuicija g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Angelic @ 2007 09 24, 19:30)
Gal kas galite ka nors pasakyti apie gydytoja Marija Grikšienė, dirbancia Silainiu poliklinikoje. Eisiu pirma karta, tai rinktis teko pagal pavardes, kurios man nelabai ka sako. Is intuicijos uzsirasiau pas sia gydytoja, tik vat dabar galvoju, ar nepaveda manes mano intuicija  g.gif  doh.gif



manau nueik ir pati pasiziurek smile.gif juk vienam tinkama buna gine kitam ne smile.gif
Atsakyti