Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros

Toliau ganom akeles, tepam veidukus ir laukiam naujų rutuliukų wub.gif

user posted imageuser posted image

user posted image


Senoji tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltija: 25 kovo 2009 - 12:20
Matyt cia ta manija doh.gif isparduotuvej nusipirkau mythic siek tiek maziau nei puse ir keleta ruzavu skruostukam vietoj skaistalu bandysiu,tai laukiu kol gausiu,uztai turbut ir sapnuojasi doh.gif rolleyes.gif
O vasara kaip manote kurie geriausiai tinka prie idegio,gal presuoti beige rolleyes.gif labai as ju noriu,jauciu kita menesi reiks isigyt lotuliukas.gif
Atsakyti
As irgi apsirgau biggrin.gif ,turiu beige,bet efektas netenkina kazkaip,nepasakyciau,kad stebuklas...... Uzsisakiau pucci ir perles de velour (kazkaip tai rasosi,nepamenu biggrin.gif ) ,dabar nekantrauju kol gausiu.... Gal kas galetu papasakoti apie pastaruju efekta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Via @@@: 25 kovo 2009 - 12:28
QUOTE(Via @@@ @ 2009 03 25, 13:27)
As irgi apsirgau  biggrin.gif ,turiu beige,bet efektas netenkina kazkaip,nepasakyciau,kad stebuklas...... Uzsisakiau pucci ir perles de velour (kazkaip tai rasosi,nepamenu  biggrin.gif ) ,dabar nekantrauju kol gausiu.... Gal kas galetu papasakoti apie pastaruju efekta?

na apie perles de velours tai teko girdeti kad jie labiau tinkami tik skruostukams smile.gif as irgi juos ebay medzioju nes teko matyti kaip jie atrodo ant skruostuku naudojami kaip skaistaliukai tai labai patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Via @@@ @ 2009 03 25, 13:27)
As irgi apsirgau  biggrin.gif ,turiu beige,bet efektas netenkina kazkaip,nepasakyciau,kad stebuklas...... Uzsisakiau pucci ir perles de velour (kazkaip tai rasosi,nepamenu  biggrin.gif ) ,dabar nekantrauju kol gausiu.... Gal kas galetu papasakoti apie pastaruju efekta?


Is kur uzsisakei rolleyes.gif blush2.gif

As noriu ju turet daug daug ir paskui galima daryt ivairius miksus pagal save.Su laiku manau as ju ir daugiau turesiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2009 03 25, 12:02)




atsakau į baigtoj temoj užduotą klausimą dėl naudojimo 4u.gif
turėjau aš pusę porcijos Beige, tai kaip minėjau naudojau beveik kasdien ir jų neišnaudojau per maždaug pusę metų, liko man mažiau kad uždengtų dėžutės dugną, bet tikrai dar būčiau kokius porą mėnesių laisvai naudojus thumbup.gif tai dabar likutį sumaišiau su pilna porcija Mythic, iš kurių išėmiau raudonus (naudosiu juos kaip skaistalus) ir tikrai planuoju mažiausiai metus nesukti galvos dėl naujų pirkimo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2009 03 25, 13:35)
atsakau į baigtoj temoj užduotą klausimą dėl naudojimo 4u.gif
turėjau aš pusę porcijos Beige, tai kaip minėjau naudojau beveik kasdien ir jų neišnaudojau per maždaug pusę metų, liko man mažiau kad uždengtų dėžutės dugną, bet tikrai dar būčiau kokius porą mėnesių laisvai naudojus thumbup.gif tai dabar likutį sumaišiau su pilna porcija Mythic, iš kurių išėmiau raudonus (naudosiu juos kaip skaistalus) ir tikrai planuoju mažiausiai metus nesukti galvos dėl naujų pirkimo ax.gif

thumbup.gif aisku,aciu 4u.gif .Tikrai verti tada tu pinigu,ir visai nebrangiai gaunasi,jei taip ilgam uztenka thumbup.gif

o kokie ten meteoritai pirmos Baltijos zinutes antroje foto? g.gif grazios spalvytes ir ivairios,panasu i beige su kazkokiais kartu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mertise: 25 kovo 2009 - 13:56
Prisikaičiau čia apie tuos meteoritus. Ir irgi užsimaniau į fanų klubąwub.gif . Bet turiu keletą klausimų:

Niekaip negaliu apsispręsti tarp pucci ir mythic. Daug visko prirašyta temose, bet gal galėtų kas glaustai apibūdinti skirtumus. Ar pucci nėra per daug blizgūs išeiginiai? Man kasdienai norėtųsi. Esu šviesiaodė.

Ar meteoritai porų neparyškina g.gif

Ir dar klausimėlis skaitančioms- išparduotuvėse galima dalimis pirkti, bet ar apsimoka. Tie rutuliukai, kaip suprantu, skirtingų spalvų, tai atidalinus gali kažkokių ir nepatekti. Ar taip suprantu? Jeigu netaip, gal kas nors turėtų pabandymui kokių variantų pasiūlyti? mirksiukas.gif
Atsakyti

QUOTE(Via @@@ @ 2009 03 25, 12:27)
As irgi apsirgau  biggrin.gif ,turiu beige,bet efektas netenkina kazkaip,nepasakyciau,kad stebuklas...... Uzsisakiau pucci ir perles de velour (kazkaip tai rasosi,nepamenu  biggrin.gif ) ,dabar nekantrauju kol gausiu.... Gal kas galetu papasakoti apie pastaruju efekta?


mirksiukas.gif

QUOTE(KRISTELA @ 2008 10 01, 23:20)
Mythic  first.gif Geriausia aisku isbandyt visus ir nuspresti kurie tinkamiausi, o renkantis atkreipk demesi i naturalu odos atspalvi (siltas/saltas tipas) ir kokio rezultato nori mirksiukas.gif
Gold temptation LE - labai blizgus, toks vientisas perlamutras, sviesus siltas atspalvis - veidas kaip sniego karalienes biggrin.gif  idealus vakariniam makiazui arba tik kai kurioms vietoms paryskinti.
Perles de velour LE - vidutinio blizgumo, rausvai/ rusvo/ bordo atspalvio, oda atrodo labai vasariskai, lyg saulutes paliesta. Saikingai galima naudoti visam veidui, gausiau - skruostams.
Beige - vidutinio blizgumo, siltas gelsvai rusvas atspalvis. Tinka visam veidui. (pas mane beige sumaisyti su pink - gyvesnis, persikinis atspalvis)
Mythic - mazai blizgus, labai skaistina veida, duoda svytejima is vidaus. Saltas atspalvis, siek tiek sviesina.
Aciu 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(Milmar @ 2009 03 25, 14:58)
Niekaip negaliu apsispręsti tarp pucci ir mythic. Daug visko prirašyta temose, bet gal galėtų kas glaustai apibūdinti skirtumus. Ar pucci nėra per daug blizgūs išeiginiai? Man kasdienai norėtųsi. Esu šviesiaodė.

Ar meteoritai porų neparyškina g.gif

Ir dar klausimėlis skaitančioms- išparduotuvėse galima dalimis pirkti, bet ar apsimoka. Tie rutuliukai, kaip suprantu, skirtingų spalvų, tai atidalinus gali kažkokių ir nepatekti. Ar taip suprantu? Jeigu netaip, gal kas nors turėtų pabandymui kokių variantų pasiūlyti? mirksiukas.gif


pucci nesu bandžiusi, bet Mythic tikrai tinka kasdienai, nes nėra labai blizgūs, puikiai atlieka švytėjimo suteikimo funkciją thumbup.gif beje, aš taip pat šviesi mirksiukas.gif

meteoritai porų tikrai neparyškina, manosios pakankamai ryškios, bet nepastebėjau, kad jie dar labiau jas išryškintų g.gif

o dėl tikimybės, kad kažkokių rutuliukų perkant išparduotuvėje gausit mažiau tikrai yra, čia jau nuo pardavėjos sąžinigumo priklauso. Aš pirmuosius savo Beige per puse su drauge pirkau, tai pasidalinom lygiai per pusę ir tikrai gavau visų rutuliukų po lygiai, taigi ir poveikį iš pusės pamačiau visą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Milmar @ 2009 03 25, 14:58)
1. Niekaip negaliu apsispręsti tarp pucci ir mythic. Daug visko prirašyta temose, bet gal galėtų kas glaustai apibūdinti skirtumus. Ar pucci nėra per daug blizgūs išeiginiai? Man kasdienai norėtųsi. Esu šviesiaodė.

2. Ar meteoritai porų neparyškina g.gif

3. Ir dar klausimėlis skaitančioms- išparduotuvėse galima dalimis pirkti, bet ar apsimoka. Tie rutuliukai, kaip suprantu, skirtingų spalvų, tai atidalinus gali kažkokių ir nepatekti. Ar taip suprantu? Jeigu netaip, gal kas nors turėtų pabandymui kokių variantų pasiūlyti? mirksiukas.gif


1. Aš irgi šviesiaodė, kasdienai man labiausiai tinkami Mythic, nes asmeniškai man, Beige dienai per daug blizgūs.

2. Porų neparyškina.

3. Manau, kad apsimoka. Pabandysi mažesnį kiekį, jo tikrai ilgam užtenka. O kai meteoritus dalini, tai nepili bile kaip pusę, o padalini, kad rutuliukų būtų visų spalvų po vienodai. Taip, kad nusipirksi tokių pačių kaip ir pilna porcija būtų, tik, kad mažesnį kiekį smile.gif
Atsakyti
Finna 4u.gif

Tai gal kas norėtų paskaičiuoti savo mythic rutuliukus mirksiukas.gif
Gal perdaug turit? tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milmar: 25 kovo 2009 - 16:58