Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros

[quote=agvill,2009 03 26, 14:38]
[quote=Via @@@,2009 03 25, 14:27]
As irgi apsirgau biggrin.gif ,turiu beige,bet efektas netenkina kazkaip,nepasakyciau,kad stebuklas...... Uzsisakiau pucci ir perles de velour (kazkaip tai rasosi,nepamenu biggrin.gif ) ,dabar nekantrauju kol gausiu.... Gal kas galetu papasakoti apie pastaruju efekta?
as ir beige norejau isigyti, bet neiisgijau visiskai man jie pasirode be jokio efekto, net keista bent man kaip kitos paneles juos giria, na man jie ir nelabai
[/quote]
Kuom nelabai?spalva?nera svytejimo?paaskinkit prasom smile.gif nes ruosiuosi butent beige pirkt.Kristianoj ziurinejau ,tai man mythic ir pink fresh graziau pasirode negu beige.Na bet ant veido nepabandziau jokiu,neradau sepetelio lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2009 03 26, 16:18)
Kuom nelabai?spalva?nera svytejimo?paaskinkit prasom smile.gif nes ruosiuosi butent beige pirkt.Kristianoj ziurinejau ,tai man mythic ir pink fresh graziau pasirode negu beige.Na bet ant veido nepabandziau jokiu,neradau sepetelio lotuliukas.gif

Turiu Emilio Pucci, tai kazkuo panasus i Mythic. cool.gif
Man tai meteoritai labiau tokie vakariniam makiazui, dienai man jie per duag blizga arba suteikia miltini pavirsiu ant odos.
Turiu beige maisytus su gold meteorais. Tie labai patinka vakarui, sventei, o emilio kazkaip nezinau ka ir pasakyt. blush2.gif Dienai gal labiau. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Roxetė: 26 kovo 2009 - 18:03
QUOTE(Mertise @ 2009 03 26, 18:18)
Kuom nelabai?spalva?nera svytejimo?paaskinkit prasom smile.gif nes ruosiuosi butent beige pirkt.Kristianoj ziurinejau ,tai man mythic ir pink fresh graziau pasirode negu beige.Na bet ant veido nepabandziau jokiu,neradau sepetelio lotuliukas.gif

kaip jau minejau ankstesnei temoi, mythic man labiausiai patiko nes jie prisitaiko prie odos nes butent kiekvienas rutuliukas atlieka savo funkcija pvz. zalias maskuoja raudoni, violetinis skaistina, kriauses spalvos rutuliukas duoda blyzgesio ir t.t.
o va beige na man ant veido paprasta ruduma su blyzguciu dave ir viskas na dar nepirkau nes ir taip jau papildomai E.Z. (egipto zeme) naudoju tai man dar papildomas rudumas is beige meteoru buvo nereikalingas , na o mythic jau kaip kazkada buvau minejus man ta E.Z. ruduma susvelnina pagyvina, tie blyzguciai pasirode smulkesni ant veido
Atsakyti
QUOTE(Roxetė @ 2009 03 26, 18:02)
Turiu Emilio Pucci, tai kazkuo panasus i Mythic.  cool.gif
Man tai meteoritai labiau tokie vakariniam makiazui, dienai man jie per duag blizga arba suteikia miltini pavirsiu ant odos.
Turiu beige maisytus su gold meteorais. Tie labai patinka vakarui, sventei, o emilio kazkaip nezinau ka ir pasakyt.  blush2.gif Dienai gal labiau.  drinks_cheers.gif

Oj merginos,Jus man infarkta ivarysit lotuliukas.gif
Buvau apsisprendus imt beige,po to maniau gal su mythic sumaisyt,dabar jau mastau gal tik mythicus imt,apie juos daug geru atsiliepimu doh.gif ,ir atrodo graziau uz beige man g.gif o dabar isvis nezinau,kokiu labiau noriu lotuliukas.gif reikia apsisprest doh.gif
Papildyta:
QUOTE(agvill @ 2009 03 26, 20:07)
kaip jau minejau ankstesnei temoi, mythic man labiausiai patiko nes jie prisitaiko prie odos nes butent kiekvienas rutuliukas atlieka savo funkcija pvz. zalias maskuoja raudoni, violetinis skaistina, kriauses spalvos rutuliukas duoda blyzgesio ir t.t.
o va beige na man ant veido paprasta ruduma su blyzguciu dave ir viskas na dar nepirkau nes ir taip jau papildomai E.Z. (egipto zeme) naudoju tai man dar papildomas rudumas is beige meteoru buvo nereikalingas , na o mythic jau kaip kazkada buvau minejus man ta E.Z. ruduma susvelnina pagyvina, tie blyzguciai pasirode smulkesni ant veido

na supratau,aciu ,kad dar karta pasikartojote 4u.gif nes man vien bronzanto su blizguciais tai irgi nereikia,as turiu.. schmoll.gif
Atsakyti
[quote=Mertise,2009 03 26, 22:11]
Oj merginos,Jus man infarkta ivarysit lotuliukas.gif
Buvau apsisprendus imt beige,po to maniau gal su mythic sumaisyt,dabar jau mastau gal tik mythicus imt,apie juos daug geru atsiliepimu doh.gif ,ir atrodo graziau uz beige man g.gif o dabar isvis nezinau,kokiu labiau noriu lotuliukas.gif reikia apsisprest doh.gif
Papildyta:

na supratau,aciu ,kad dar karta pasikartojote 4u.gif nes man vien bronzanto su blizguciais tai irgi nereikia,as turiu.. schmoll.gif
istikruju beige nesiskaito bronzantas jis duoda toki vos vos ruduma bet kaip jau sakau jei jau kazka naudoji kad parudintu pvz. kaip as e.z. tai man ir pati konsultante sako net neziurekite i beige imkit pink arba mythic kad ta ruduma pagyvintu, tai tada taip ir apsisprendziau. nors cia ir ne i tema bet tada kaip atsimenu papudravo mane ir su DIOR kazkuom panasaus bet ten buvo kompaktine pudryte kazkokia na man patiko bet kaina buvo 225 tai ir atsoko fantazija
Atsakyti
[quote=agvill,2009 03 26, 20:18]
[quote=Mertise,2009 03 26, 22:11]
Oj merginos,Jus man infarkta ivarysit lotuliukas.gif
Buvau apsisprendus imt beige,po to maniau gal su mythic sumaisyt,dabar jau mastau gal tik mythicus imt,apie juos daug geru atsiliepimu doh.gif ,ir atrodo graziau uz beige man g.gif o dabar isvis nezinau,kokiu labiau noriu lotuliukas.gif reikia apsisprest doh.gif
Papildyta:

na supratau,aciu ,kad dar karta pasikartojote 4u.gif nes man vien bronzanto su blizguciais tai irgi nereikia,as turiu.. schmoll.gif
istikruju beige nesiskaito bronzantas jis duoda toki vos vos ruduma bet kaip jau sakau jei jau kazka naudoji kad parudintu pvz. kaip as e.z. tai man ir pati konsultante sako net neziurekite i beige imkit pink arba mythic kad ta ruduma pagyvintu, tai tada taip ir apsisprendziau. nors cia ir ne i tema bet tada kaip atsimenu papudravo mane ir su DIOR kazkuom panasaus bet ten buvo kompaktine pudryte kazkokia na man patiko bet kaina buvo 225 tai ir atsoko fantazija
[/quote]
tai va butent ,kad turiu rudinancia pudryte su blizguciais mazuciais,ne EZ,bet MF,kol kas patenkinta ja,aisku planuose ir EZ,po meteoritu biggrin.gif
Aj jauciu,kol neisbandysiu,tai ir nesuzinosiu,nes visu skirtingos nuomones 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mertise: 26 kovo 2009 - 20:47
QUOTE(agvill @ 2009 03 26, 22:18)
istikruju beige nesiskaito bronzantas jis duoda toki vos vos ruduma bet kaip jau sakau jei jau kazka naudoji kad parudintu pvz. kaip as e.z. tai man ir pati konsultante sako net neziurekite i beige imkit pink arba mythic kad ta ruduma pagyvintu, tai tada taip ir apsisprendziau. nors cia ir ne i tema bet tada kaip atsimenu papudravo mane ir su DIOR kazkuom panasaus bet ten buvo kompaktine pudryte kazkokia na man patiko bet kaina buvo 225 tai ir atsoko fantazija

Na mano patirtis su beige tokia pati,naudoju EZ,ant jos beige, nu nematau jokio grozio g.gif Tik blizguciu satmbesniu kur ne kur...... O tas DIOR dalykelis,jei apie ta pati kalbam, ir man i dusia ikrito biggrin.gif ,o dezute kokia wub.gif ,su deimanciukais..........Tik kaina kandziojasi.... Bandziau kristianoj, efektas man labai patiko.... Pudra su svytejimu,bet be saplvos ...... Nemoku paaiskint,bet man labai patiko...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Via @@@: 26 kovo 2009 - 22:03
pagaliau nuciupau naujuosius meteoritus Pearly White is kolekcijos skirtos azijos rinkai wub.gif ziuresim ar bus i kazkuriuos panasus, o gal kuri jau esat isbandzius? g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Via @@@ @ 2009 03 26, 23:58)
Na mano patirtis su beige tokia pati,naudoju EZ,ant jos beige, nu nematau jokio grozio  g.gif  Tik blizguciu satmbesniu kur ne kur...... O tas DIOR dalykelis,jei apie ta pati kalbam, ir man i dusia ikrito  biggrin.gif  ,o dezute kokia  wub.gif ,su deimanciukais..........Tik kaina kandziojasi.... Bandziau kristianoj, efektas man labai patiko.... Pudra su svytejimu,bet be saplvos ...... Nemoku paaiskint,bet man labai patiko...

aha turbut apie ta pati DIOR snekam, man ir tada jau taip patiko bet kaip pasake kaina ai galvoju mergyt uzteks tau ir bunbuliuku, taip ir susilaikiau
Atsakyti
QUOTE
NooR Paskelbta Šiandien, 02:29
  pagaliau nuciupau naujuosius meteoritus Pearly White is kolekcijos skirtos azijos rinkai  ziuresim ar bus i kazkuriuos panasus, o gal kuri jau esat isbandzius?

Wow gražu thumbup.gif O kur jūs juos randate?Kur perkate? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NooR @ 2009 03 27, 01:29)
pagaliau nuciupau naujuosius meteoritus Pearly White is kolekcijos skirtos azijos rinkai wub.gif ziuresim ar bus i kazkuriuos panasus, o gal kuri jau esat isbandzius? g.gif

skaičiau,kad jie panašūs į Mythic, "but with more pearl and no blue."
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2009 03 27, 10:35)
Wow gražu thumbup.gif O kur jūs juos randate?Kur perkate? 4u.gif

ebay galim nusipirkt ax.gif
Papildyta:
QUOTE(cuname @ 2009 03 27, 10:27)
Biski ne i tema rolleyes.gif bet kas cia per Dior  geris blush2.gif gal galima nuoroda ar paveiksliuka kaip atrodo blush2.gif

šitie man atrodo:
user posted image
Atsakyti