Įkraunama...
Įkraunama...

Amžiaus skirtumas...

Apklausa: Ka manote apie dvieju zmoniu amziaus skirtuma? (218 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(svajukas @ 2005 08 20, 23:10)
Va man labai jau idomu pasisadere ar svarbus jums amziausk skirtumas tar merginos ir vaikino/zmonos ir vyro?
Esme yra tokia kad daugumas zmoniu, kiek pastebejau, jaucia kazkoki kai ir kompleksa kad jo/jos partere/partneris yra vyresne/vtresnis, ir del to kartais ovyksta visokiausiu nesesipraimu. Tad ka jus apie ta manote?
Siuo atveju nesnekam apie tai kai 20 m.graziai nuaugusi mergina isteka uz 60 m. uzsieniecio turincuo tris namus, penkis mersus, vasarnami majorkoje ir t.t. O apie tai kai yra normalus santykiai tarp dvieju zmogiuku, bet tarp ju yra sioks toks metu skirtumas.. ax.gif

Kokie dar kompleksai, jei metų skirtumas tik šioks toks? blink.gif Taigi čia klasikinis variantas, kurio tobulai išvengti įmanoma nebent tekant už klasioko ar kursioko. Idealu jei vyras keleriais metais vyresnis. rolleyes.gif
Atsakyti
Tik norėčiau pasiūlyti, kai baigsis tema, nekurti naujos, o persikelti čia, nes vienu metu buvo 3 temos atidarytos... rolleyes.gif vienoje bus smagiau mirksiukas.gif
Atsakyti
as manau, kad tai yra kiekvieno asmeninis reikalas ir nuo daugelio dalyku tai priklauso - nuo poziurio, vertybiu, kam ko reikia is gyvenimo. kas tinka vienam, gali netikti kitam. pavyzdziui, mano vyras uz mane vyresnis 8 metais. gal tai ir nera didelis amziaus skirtumas, bet man jis idealus. tarkim, neisivaizduoju saves su bendraamziu ar kokiu jaunesniu vyru. kazkada draugavau su tokiu, tai nieko gero nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(andreja @ 2007 05 11, 18:48)
Manau , kad didelis amžius skirtumas , praėjus keliems metams ir pradeda trukdyti  g.gif
Nebent moteriai vaikystėje trūko tėvo... verysad.gif o vyras bijo pasenti blink.gif

nu netrūko man tėvo ir dabar jo netrūksta, nes gyvenu kartu.... o mes ar taip ar taip, juk senstam, nepriklausomai, ar gyveni su jaunesniu ar vyresniu......
Atsakyti
oi tie Froidiški pamastymai.... doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Širdelė ne avelė- šieno nepaduosi. Maniškis yra truputi vyresnis. Draugės vyras 20 metų už ją vyresnis. Nežinai kur tavo laimė schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(etaruj @ 2007 05 17, 17:37)
oi tie Froidiški pamastymai.... doh.gif  lotuliukas.gif


bet tame yra teisybės. mano vyras už mane pora mėn. jaunesnis. normaliai - žiūriu kaip į vyrą. tačiau turiu draugą, kuris daugiau nei dešimtmečiu vyresnis. mes šiaip smagiai bendraujame. tačiau vieną dieną suvokiau, kad realiai jis man atstoja tėvą, su kuriuo dabar retai matausi.
Atsakyti
QUOTE(samone @ 2007 05 18, 17:23)
Nežinai kur tavo laimė  schmoll.gif

wub.gif tikrai taip...

mano močiutė sužinojus, kad mano draugas 20 m vyresnis lygiai tuos pačius žodžius pasakė "Niekada nežinai kur tavo laimė ir meilė.. Matau esi laiminga, tas svarbiausia.." wub.gif
Atsakyti
Padedu baiginėti temą ir kas nori, tęsiam šitoj,nes tokia pat 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 05 18, 19:27)

4u.gif 4u.gif 4u.gif pabaiga
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti