Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(olga_klp @ 2009 04 01, 15:47)
gal kas ruosiasi daryti uzsakyma is www.biologich.24 com? smile.gif prisideciau smile.gif

atsiliepkite i az  4u.gif



NU VA,KAIP TIK NESENIAI UZSAKIAU.Butu buves siuntimas is pard.pigesnis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2009 04 01, 18:35)
esu sampuno paieskose. pirkti sampuno buteli jau nebedristu  schmoll.gif
tvarkyt bandziau greitai besiriebaluojancia galvos oda, "sutvarkiau" plaukus  schmoll.gif siaudiniai, o galvos oda kaip riebalavos taip riebaluojasi. pirkau DRUIDE balzama chemiskai pazeistiems. nelabai net jis padeda.
dabar galvoju apie ESSENTIAL CARE zoleliu sampuna  g.gif  gal kuri bandet, ar geras? o gal galit dar koki pasiulyti daznam naudojimui?

ESSENTIAL CARE žolelių šampuno nesu naudojusi. Kol kas tobulo dar neradau, bet norėčiau pasiūlyti Weledos kašonų šampūną - kol kas jis man labai patinka. Nors gal jau esi bandžiusi... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SOFIJA5: 01 balandžio 2009 - 17:15
Na ka, galiu atsiliepti apie Nvey tusa (tai pirmasis naturalus mano bandytas tusas) ax.gif
padazo naturaliai (nors man tas visai patiko), pora sluoksniu tepiau, bet ypac dienai, man to ryskumo visai uztektinai (pastebiu, kad su naturalumu ir poziuris siek tiek kisti pradejo, dabar man grazu kuo naturalesnis, gaivesnis, lengvesnis makiazas rolleyes.gif ). Na, i dienos pabaiga siek tiek (bet labai nedaug) virsutines blakstienos padaze voka (nebuciau pagalvojus, kad jos pas mane tiek ilgos, kad net gali pasiekti virsutini voka biggrin.gif ), tad, darau prielaida, kad jas ir pailgino kazkiek ir nepasakyciau kad labai retos atrodo g.gif
beje, padariau eksperimenta biggrin.gif kadangi yra buve, kad i pirti ir siek tiek pasidazius (pamirsus nusivalyti doh.gif ) esu uzejus ir maciau rezultata isejus...tad smalsu pasidare, kaip gi naturalus atrodys biggrin.gif ir ka, mano didziai nuostabai atlaike, nenubego bigsmile.gif tad eksperimenta atlaike biggrin.gif
na, gaila, kad nesu kitu bandziusi, tad sunku objektyviai ivertinti, bet visai as juo esu patenkinta kol kas rolleyes.gif aisku, gal i koki vakareli ar kur lekiant, visgi griebciau vel sintetini, bijodama staigmenu, bet siaip kasdienai tai tikrai neblogas pasirinkimas manyciau rolleyes.gif vat toki kvaila isitikinima turiu, kad mano blakstienos nepadazytos (tuo paciu, ir as) atrodo tikrai nekaip, nes jos sviesios...tad nors kur ir trumpam lekiant, butinai turiu bent siek tiek jas padazyti, juodumo suteikti, bet kad ir siek tiek, aisku, kad joms tikrai ne i nauda doh.gif tad paskutiniu metu taip budavo gaila man jas peckioti doh.gif tai labai dabar dziaugiuosi, kad atsirado galimybe nebetiek kankinti jas rolleyes.gif
Vat tokie tai ispudziai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 04 01, 17:38)
neskubėk taip dalinti, vis kada jais pasigražini  4u.gif Pas mane irgi dūlėja dvi Hauschkos spalvos, tai kad nebūtų taip, kad iš vienos pas lygiai tokią pačią kitą iškeliavo biggrin.gif

na jei sumastysi brukstelk smile.gif bet ta pirma virsutine spalva tai tikrai nenaudojama (as nenaudoju)
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 04 01, 17:43)
ne tik Vilniuje, yra kai kuriose vaistinese CIA  mirksiukas.gif

Keliausiu ryt apisuostinėti smile.gif Ačiūs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 04 01, 08:56)
koki krema planuoji daryti?


jeigu kada prisiruosiu ir kas nors man iseis- ta valomaji, kur kunigunda recepta buvo idejusi ax.gif

QUOTE(Sviripilė @ 2009 04 01, 11:40)
Ohoho, tikrai Nimfali anšlagas... man prašau tik iki vakaro vieną butelaitį Purity šampūno palikti


QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 04 01, 11:49)
Ir man jo reikės vakare lotuliukas.gif Dar ketinu arabišką muilo pastą įsigyti, jei nepersigalvosiu (tik kartą uosčiau, tai labai patiko) blush2.gif


Prigriebiau ta Purity sampuna ir muilo pasta. jau abu ir isbandziau wub.gif tik pasta galvojau, kad labiau suputos, nes parasyta, kad paimti riesuto dydzio gumuleli, bet man taip neisputojo, kad visam kunui uztektu, tai teko imti antra riesuto dydzio gumuleli ax.gif

o sviestmedzio miniukas dovanu labai pamalonino ax.gif

QUOTE(morkine @ 2009 04 01, 15:45)
Tikrai nemažai natūralios kosmetikos yra lietuviškoje internetinėje parduotuvėje EFOR.LT  jie ten turi net atskirą skyrių natūraliai kosmetikai.  smile.gif  Man tai labiausiai patiko MADARA, aš visuomet pas juos perku.  ax.gif
ten ir CIEL d'AZUR, ir DRUIDE, ir Essential Care ir dar daugiau visko..  thumbup.gif


panasu i reklama g.gif

QUOTE(katutis @ 2009 04 01, 15:50)
dar turiu labai pagirti Vergine, kuri savo išvaizda puikiai ambasadoriauja natūralumui (nepalyginti su kolege) ir labai gerai pažįsta asortimentą  4u.gif  thumbup.gif


idomu ant kurios as uztaikiau, nes kai buvau, tai tik viena buvo g.gif

QUOTE(katutis @ 2009 04 01, 17:17)
bet man tos dvi spalvos, kur nufotogravai, žiauriai patiko  wub.gif


o man ta trecia spalva kur i violetinuma patiko, jauciu uzsisakysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 04 01, 17:55)
Na ka, galiu atsiliepti apie Nvey tusa (tai pirmasis naturalus mano bandytas tusas) ax.gif


kaip džiaugiuosi thumbup.gif Man akmuo nuo širdies nukrito rolleyes.gif

QUOTE(Palomina @ 2009 04 01, 18:14)
na jei sumastysi brukstelk  smile.gif bet ta pirma virsutine spalva tai tikrai nenaudojama (as nenaudoju)


ok 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 04 01, 19:38)
idomu ant kurios as uztaikiau, nes kai buvau, tai tik viena buvo g.gif


jei dažyta blondinė, tai ta kita smile.gif O jei išlaki, ilgais natūralios spalvos plaukais panelė, tai Vergine biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 04 01, 19:40)
kaip džiaugiuosi  thumbup.gif Man akmuo nuo širdies nukrito  rolleyes.gif

friends.gif
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2009 04 01, 16:35)
o gal galit dar koki pasiulyti daznam naudojimui?

Dar yra BEMA dažnam naudojimui skirtai, taip pat riebiems plaukams (čia KN) 4u.gif

QUOTE(linutiaaa @ 2009 04 01, 17:55)
Na ka, galiu atsiliepti apie Nvey tusa (tai pirmasis naturalus mano bandytas tusas) ax.gif

Čia jau visa istorija išėjo biggrin.gif 4u.gif Smagu, kad pagaliau išbandei, nes juk labai norėjai. Bet kaip keista, kad tau tiko, o vat katučiui ne ax.gif
P.S. Norėjau šią savaitę tau perduoti siuntinuką, bet užpuolė ūmi kūno alergija, tad tenka ištisai būti namie, nes nuo vaistų dažnai "plaukioju". Bandykim tikėtis, kad velykų bobutė atneš..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovish: 01 balandžio 2009 - 19:53
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 04 01, 00:01)


4u.gif as gundaus dazanciu kremu Logonos..tik va galvoju,jei po to cheminiais dazytis,tai kokiu staigmenu galima tiketis...?
QUOTE(Tarela @ 2009 04 01, 11:09)
Ar kalbėdamos apie Logonos aliejuką tušui nuvalyti, turite omeny šitą? http://www.ekoeko.lt...d...GONA.100ml

Ir tuo pačiu gal gali kas pakomentuoti Logonos veido šveitiklį su mėtomis šitą  http://www.ekoeko.lt...d...GONA.75-ml   ir pilingą su mėtomis šitą  http://www.ekoeko.lt...d...GONA.75-ml  Kuom jie skiriasi?

Tiesa, labas rytas visoms

user posted image

pilingas ir sveitiklis skiriasi firmomis wink.gif daugiau palyginti negaliu, sante pilingiukas guli stalciuj kol kas,o metinio logonos nebandziau,nes mano oda sausa,o jis riebesnei.

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 04 01, 12:49)
Ir man jo reikės vakare
Norėčiau dar daug daug ko, bet piniginė neneša, tai pamažu.. pamažu..


kuom tas purity sampunas cia taip pasizymejes? as vitality turiu, vis dar bandau,tai atsiliepimu nesuformuluosiu kol kas...
QUOTE(Bitute32 @ 2009 04 01, 16:41)
Dar gavau dovanele, Karite kremo induka, kokie gal 7 ml  rolleyes.gif



QUOTE(katutis @ 2009 04 01, 16:50)
tas sviestmedžio sviestas baltas, kur man iš pradžių kažkokiu lyg tauku atsidavė, šiaip gerai pasiteisino wink.gif Tokį indelį patogu nešiotis rankinėje, todėl tepiau lūpas, kai įskilo ir jos greitai sugijo biggrin.gif


as dovanu irgi tepama lupom sviestmedi gavau. pries tai pirkdama irgi toki gavau,tai eina i sandeliuka. man labai patinka. tik tas tepimas pirstu man nelbj,bet.. kai geras daiktas,tai galiu ir 'pasikankint' blush2.gif vazelinu apsirupinus pusmeciui i prieki dbr lotuliukas.gif (turiu dr. h ri du sviestmedukus is nimfali ax.gif )
QUOTE(SOFIJA5 @ 2009 04 01, 17:34)
Rankšluostėlių ir aš užsimaniau lotuliukas.gif Kada nors... Iki tol, kol galėsiu sau leisti ką nors savo malonumui pirkti, įtariu dideliausią sąrašą pasidarysiu biggrin.gif


mane ir gundot tais ranksluosteliais,bet.. ai, palauksim ekonomikos augimo gal lotuliukas.gif
QUOTE(katutis @ 2009 04 01, 18:38)
neskubėk taip dalinti, vis kada jais pasigražini  4u.gif Pas mane irgi dūlėja dvi Hauschkos spalvos, tai kad nebūtų taip, kad iš vienos pas lygiai tokią pačią kitą iškeliavo

kaip pavydziu dr.h seseliu blush2.gif as viena spalva turiu wub.gif

QUOTE(katutis @ 2009 04 01, 21:40)
Papildyta:
jei dažyta blondinė, tai ta kita smile.gif O jei išlaki, ilgais natūralios spalvos plaukais panelė, tai Vergine  biggrin.gif

as su abiem susipazint proga gavau.bet jau taip greit ten sukausi,is tos baimes kazkuo dar susigundyt,kad nelbj ka isidemejau lotuliukas.gif
dar gavau nuolaidu kortele 5%. aciu, Vergine 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sultry: 01 balandžio 2009 - 19:57
QUOTE(Dovish @ 2009 04 01, 19:52)
Čia jau visa istorija išėjo biggrin.gif  4u.gif Smagu, kad pagaliau išbandei, nes juk labai norėjai. Bet kaip keista, kad tau tiko, o vat katučiui ne ax.gif

tai, kad ir apie hauschkos tusa labai skirtingu nuomoniu galima isgirst g.gif
nieko tokio 4u.gif greito sveikimo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linutiaaa: 01 balandžio 2009 - 19:58
QUOTE(Sultry @ 2009 04 01, 20:55)
pilingas ir sveitiklis skiriasi firmomis wink.gif daugiau palyginti negaliu, sante pilingiukas guli stalciuj kol kas,o metinio logonos nebandziau,nes mano oda sausa,o jis riebesnei.


A le rimtai...skirtingi pavadinimai ant pakučių...o aprašyme tai abu Logona pavadinti...
Atsakyti