Įkraunama...
Įkraunama...

Bioderma - dermatologinė kosmetika

Jau pradėjom antrą temą drinks_cheers.gif

user posted image

cia galima rasti labai daug naudingos informacijos APIE BIODERMA
Atsakyti
Nauja temukė 4u.gif
dėl prausiklio - man irgi pradėjo labiau riebaluotis ir poros visai nemažėja...nusivylus aš jau savo oda unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jaguarka @ 2009 03 27, 00:48)
Nauja temukė 4u.gif
dėl prausiklio - man irgi pradėjo labiau riebaluotis ir poros visai nemažėja...nusivylus aš jau savo oda unsure.gif

nuo vien prausiklio poros nesusitrauks, reikia naudot kremuka Sebium Mat rolleyes.gif
taip pat reguliuot mityba, gerti daugiau vandens rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jaguarka @ 2009 03 27, 00:48)
Nauja temukė 4u.gif
dėl prausiklio - man irgi pradėjo labiau riebaluotis ir poros visai nemažėja...nusivylus aš jau savo oda unsure.gif


O aš galvoju kad jeigu daugiau riebaluojasi veidukas, reiškia poros prasivalo, ir riebalo perteklius išeina, o ne lieka odoje po užkimštom porom, o čia yra gerai, nes mažiau bus tu spuogiuku ir juodu taškeliu. O kad mažiau riebaluotusi, reikia mityba reguliuot, vien kremai nepades. ax.gif
Atsakyti
atsiprasau jei pasikartosiu klausdama, bet noreciau Tiffany pasiteiraut ar matiskumo suteikiantis kremas vis dar toks pats geras? ar poru nekemsa?
Atsakyti
QUOTE(ligita8352 @ 2009 03 27, 14:53)
atsiprasau jei pasikartosiu klausdama, bet noreciau Tiffany pasiteiraut ar matiskumo suteikiantis kremas vis dar toks pats geras? ar poru nekemsa?

gerulis drinks_cheers.gif man kemsa poras tik mineraline pudra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2009 03 27, 18:20)
gerulis  drinks_cheers.gif man kemsa poras tik mineraline pudra  doh.gif


Man irgi Sebium Mat kremas labai-labai patinka drinks_cheers.gif Poru tikrai nekemsa drinks_cheers.gif
Atsakyti
Niekaip neapsisprendziu kuri kremuka pirkti, mano oda misri i sausum, su rausvom demelem, Paskaiciau gal geriausiai tiktu Sebium AR, gal kazka patart galit?
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2009 03 27, 21:39)
Niekaip neapsisprendziu kuri kremuka pirkti, mano oda misri i sausum, su rausvom demelem, Paskaiciau gal geriausiai tiktu Sebium AR, gal kazka patart galit?


Sebium? Gal turejai omeny Sensibio AR? smile.gif
Sensibio AR fainas kremukas, apramina raustancia oda, nera riebus, lengvas, gerai isigeria, manau, tau tiktu sis kremukas, bet gali paimti megineli, pabandysi, pasiziuresi, kaip tau jis patiks
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 27 kovo 2009 - 22:02
QUOTE(AZURA @ 2009 03 27, 21:53)
Sebium? Gal turejai omeny Sensibio AR?  smile.gif
Sensibio AR fainas kremukas, apramina raustancia oda, nera riebus, lengvas, gerai isigeria, manau, tau tiktu sis kremukas, bet gali paimti megineli, pabandysi, pasiziuresi, kaip tau jis patiks

Oj tikrai, ne ta pavadinima parasiau. O vaistinese buna megineliu? Nors manau jei jis lengvesnis, tai pavasariui tikrai pats tas bus, svarbu nesausintu odos.
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2009 03 27, 22:10)
Oj tikrai, ne ta pavadinima parasiau.  O vaistinese buna megineliu? Nors manau jei jis lengvesnis, tai pavasariui tikrai pats tas bus, svarbu nesausintu odos.


Buna, jei turi, tai duoda megineliu. Mano oda irgi misri i sausima, turiu si kremuka, man nesausina odos. Is aprasymo: ramina oda, mazina raudonio intensyvuma ir stiprina kraujagysliu sieneles, akimirksniu sumazina paraudima ir karscio pojuti. Drekinamuju savybiu turincios sudedamosios dalys suteikia odai komforto jausma. Reguliariai naudojant sumazina raudonio intensyvuma, uztikrina greitus ir ilgai isliekancius rezultatus. Jis be kvapiuju ir dazomuju medziagu, be parabenu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 27 kovo 2009 - 22:22
QUOTE(AZURA @ 2009 03 27, 22:19)
Buna, jei turi, tai duoda megineliu.  Mano oda irgi misri i sausima, turiu si kremuka, man nesausina odos. Is aprasymo: ramina oda, mazina raudonio intensyvuma ir stiprina kraujagysliu sieneles, akimirksniu sumazina paraudima ir karscio pojuti. Drekinamuju savybiu turincios sudedamosios dalys suteikia odai komforto jausma. Reguliariai naudojant sumazina raudonio intensyvuma, uztikrina greitus ir ilgai isliekancius rezultatus. Jis be kvapiuju ir dazomuju medziagu, be parabenu thumbup.gif

Labai aciu tau uz pagalba 4u.gif , zinau savo sekanti pirkinuka wink.gif

Siaip is smalsumo, ka dar naudoji is Biodermos? Jei panasi oda, turetu ir man tikti wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dasha: 27 kovo 2009 - 22:54