Įkraunama...
Įkraunama...

Bioderma - dermatologinė kosmetika

QUOTE(Dasha @ 2009 03 27, 22:53)
Labai aciu tau uz pagalba  4u.gif , zinau savo sekanti pirkinuka wink.gif

Siaip is smalsumo, ka dar naudoji is Biodermos? Jei panasi oda, turetu ir man tikti wink.gif


Dar turiu Sensibio Rich, ji naudoju nakciai. Ir niekaip neprisiruosiu nusipirkt H2O vandenuka doh.gif smile.gif , bet tikrai pirksiu greitu metu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 27 kovo 2009 - 23:41
QUOTE(Dasha @ 2009 03 27, 22:39)
Niekaip neapsisprendziu kuri kremuka pirkti, mano oda misri i sausum, su rausvom demelem, Paskaiciau gal geriausiai tiktu Sebium AR, gal kazka patart galit?

jei misri i sausuma, tuomet geriau Sensibio Light, nes AR gali but per sunkus
Geriau pasiimk meginukus ir isbandyk, nes kiekviena oda individuali - kas gali tikti viena, nebutinai tiks kitai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 28 kovo 2009 - 12:02
QUOTE(Becky @ 2009 03 27, 19:28)
Man irgi Sebium Mat kremas labai-labai patinka  drinks_cheers.gif  Poru tikrai nekemsa  drinks_cheers.gif


ar Sebium Mat yra drekinantis?
Atsakyti
QUOTE(Becky @ 2009 03 27, 19:28)
Man irgi Sebium Mat kremas labai-labai patinka  drinks_cheers.gif  Poru tikrai nekemsa  drinks_cheers.gif

o jisai suteikia matiskuma?

QUOTE(Dasha @ 2009 03 27, 22:39)
Niekaip neapsisprendziu kuri kremuka pirkti, mano oda misri i sausum, su rausvom demelem, Paskaiciau gal geriausiai tiktu Sebium AR, gal kazka patart galit?

na mano atveju man gydytoja buvo rekomendavusi sensibio forte, nes mano oda rieboka-spuogu nemazai, bet ties skruostais kartais atsirasdavo sausos demeles...tai patiko visai, bet va sunaudojau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krikstole @ 2009 03 28, 18:45)

na mano atveju man gydytoja buvo rekomendavusi sensibio forte, nes mano oda rieboka-spuogu nemazai, bet ties skruostais kartais atsirasdavo sausos demeles...tai patiko visai, bet va sunaudojau smile.gif


tas Forte, tai jis kaip greitoji pagalva sudirgusiai, paraudusiai odai nuraminti: Pagerinta atstatomoji formulė greitai ramina odą, kenčiančią dėl raudonio ir karščio pojūčio: - raudonis, sukeltas dėl cheminių ar mechaninių faktorių (depiliacija, sudirginimas po skutimosi, pilingas, trinimai…); - po dermatologinių procedūrų (lazerio terapija); - saulės nudegimai

Atsakyti
Taip, SEBIUM MAT drekina ir suteikia matiskumo thumbup.gif
Atsakyti
gal kada ir buvo mineta, bet dar karteli paklausiu, tikiuosi, neuzpyksit 4u.gif mano tokia nenormali misri-jautri oda. ar yra koks nors naktinis kremas tokio tipo odai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinute999 @ 2009 03 29, 13:15)
gal kada ir buvo mineta, bet dar karteli paklausiu, tikiuosi, neuzpyksit 4u.gif mano tokia nenormali misri-jautri oda. ar yra koks nors naktinis kremas tokio tipo odai? g.gif

bioderma gamina visas priemones jautriai odai rolleyes.gif
o naktiniu kremu misriam odos tipui dermatologai nerekomenduoja, paprasyk meginu vaistinej Sensibio Light ar Sebium kremuku ir pabandyk
Atsakyti
QUOTE(evelinute999 @ 2009 03 29, 13:15)
gal kada ir buvo mineta, bet dar karteli paklausiu, tikiuosi, neuzpyksit 4u.gif mano tokia nenormali misri-jautri oda. ar yra koks nors naktinis kremas tokio tipo odai? g.gif


Mano oda irgi mišri ir jautriai reaguoja i netinkančias priemones smile.gif Labai pamegau Sebium krema, bet jis toks idomus, veidas po jo kuri laika blizga. Bet užtai labai gerai drekina thumbup.gif Anksciau aš ji ir kaip dienini ir vakare naudojau, o db kai turiu Sebium Mat, tai ta Sebium naudoju pries einant miegot smile.gif O šiaip misriai/riebiai odai naktiniai kremai netinka, nes daznaiusiai yra maitinantys, o tai reiskai labai riebus, poros iš kart užsikimš
Atsakyti
man pries kuri laika teko isbandyti Atoderm. oda buvo labai pazeista del antibiotiku vartojimo - riebalavosi ziauriai bet tuo paciu metu oda nueidinejo lopais, zvyneliu dydzio ir net didesniais. tepiau atoderma ant paprasto kremo ir problema jau nuo pirmo karto pasitaise. isnaudojau meginuko tiubeli ir bedu nebeturiu smile.gif be to, man labai patiko, kad kremukas ir kudikiams tinka smile.gif
Atsakyti
labai dziaugiuos Biodermos lupu balzamu wub.gif puikiai drekina, jokio kvapo, labai skalsus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2009 03 31, 11:30)
labai dziaugiuos Biodermos lupu balzamu  wub.gif puikiai drekina, jokio kvapo, labai skalsus  drinks_cheers.gif

Kiek kainuoja, man kaip tik reikia sausoms lūpoms ax.gif
Atsakyti