Įkraunama...
Įkraunama...

Bioderma - dermatologinė kosmetika

QUOTE(rentabili @ 2009 12 08, 13:36)
as turejau sebium mat, kuri pardaviau uZ sokolado 2 plyteles. mano oda yra riebi, gana greitai lenda blizgesys, o biodermos sebium mat jokio matiskumo tikrai man nelaike,  nuo spuogeliu irgi jis kazin ar pades g.gif , o taip pat turiu uriage su aha rugstimis, ji naudoju vakare kadangi dienai nelabai tinka nes turi rugsties, kuri reaguoja su saule nors dabar saules nera blink.gif  sis man patinka -veikia pavirsinius spuogelius ka ir turetu daryti AHA rugstis. tik minusas yra tas,  jei papuola to kremuko ant zaizdeles tai tikrai ojojoi kaip pagrauzia, jis kaip ir raso traukia poras, lygina odos pavirsiu, del matinio efekto geriau nei sebium mat biodermos, bet tikrai ne stebuklas, asmeniskai man visvien pramusa blizgesys jei uzsitepu dienai. nors dienai retai ji naudoju. siaip uriage kremukas man yra malonesnis kaip tepasi ant veido, jis toks lengvesnis uz bioderma, daugiau tokios gelines konsistencijos. patarciau geriau isigyti butent uriage krem su AHA, manyciau sis labiau efektyvus, jei norite isvengti blizgesio ir pagerinti odos isvaizda, apgydyti spuogelius. nors labai sunku patarti kitam zmogui, nes kas tinka man nevisada gali tikti ir kitam. tai tiek mirksiukas.gif



Aš manau, kad Sebium Mat labai riebiai odai tikrai yra per lengvas, mano oda nėra baisiai riebi, tai man Mat tikrai matiškumą išlaiko, o nuo spuogelių tai man atrodo net neparašyta kad padeda, aš kai jų beveik neturiu tai man Sebium Mat vasarai idealus variantas smile.gif
Atsakyti
Taigi atejau pasidziaugt smile.gif
vakar nusipirkau Sebium H2O. Kiek turejau meginuku, jis man labiau patiko nei Sebium H2O(nors irgi neblogas). Kaip kazkas ir sake, visai kosmetikai db akcijos EV. dar prigriebiau AI kremuka, nes greit pasibaigs.
o dar - ziuriu as i veidrodi ir atsidziaugt negaliu- skruostai lygus lygus - , ner tu raudonu spuogu ar demeliu likusiu. nu fantastika!
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2009 12 09, 16:56)
Taigi atejau pasidziaugt smile.gif
vakar nusipirkau Sebium H2O. Kiek turejau meginuku, jis man labiau patiko nei Sebium H2O(nors irgi neblogas). Kaip kazkas ir sake,  visai kosmetikai db akcijos EV. dar prigriebiau AI kremuka, nes greit pasibaigs.
o dar - ziuriu as i veidrodi ir atsidziaugt negaliu- skruostai lygus lygus - , ner tu raudonu spuogu ar demeliu likusiu. nu fantastika!

kuri nusipirkai, nes rasai apie Sebium H2O ax.gif
Atsakyti
nusiprikau Sebium. o turejau Sensibio raudona smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taša: 11 gruodžio 2009 - 09:40
Mergaites, turiu Hydrabio kauke, kuria po 5-10 min reikia nusausinti servetele. bet man viskas issigeria, kaip kremas, ir nieko nebelikieka nusausint. nors, kaip ir parasyta, tepu storu sluoksniu.
ka tai galetu reikst?
gal oda labai isausejus?
Atsakyti
Mergaites patarkite 4u.gif
labai laukiu visu atsiliepimu apie bioderma paakiu kremuka. kaip tik baigineju iwostin, noriu pabandyt biodermos.
taip pat apie rich kremuka, siam oreliui light man jau per lengvas, nors oda misri, bet skruostus ziauriai tempia.
o gal ka nors is "melinosios" serijos geriau?
4u.gif

tiesa, pabaigiau 2 pakuote sebio akn berods (su rugstimis), na stebuklu jis man nepadare, tepiau reguliariai nakčiai, galvojau, kad kiek pavalys man inkstiruora nosi, bet nelabai...
taip pat sensibio vandenuko sunaudojau 2 pakuotes - kaip ir patiko, bet ta pati problema su riebiom veido vietom.
sebio kremuka (40 ml) neoamenu kaip vadinasi ir sebio prauksikli atidaviau draugai - labai tiko kai meginukus turejau, taciau matyt ilgainiui naudojant pradejo nebetikti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bastet: 17 gruodžio 2009 - 11:36
QUOTE(Bastet @ 2009 12 17, 11:36)
Mergaites patarkite  4u.gif
labai laukiu visu atsiliepimu apie bioderma paakiu kremuka. kaip tik baigineju iwostin, noriu pabandyt biodermos.
taip pat apie rich kremuka, siam oreliui light man jau per lengvas, nors oda misri, bet skruostus ziauriai tempia.
o gal ka nors is "melinosios" serijos geriau?
4u.gif

tiesa, pabaigiau 2 pakuote sebio akn berods (su rugstimis), na stebuklu jis man nepadare, tepiau reguliariai nakčiai, galvojau, kad kiek pavalys man inkstiruora nosi, bet nelabai...
taip pat sensibio vandenuko sunaudojau 2 pakuotes - kaip ir patiko, bet ta pati problema su riebiom veido vietom.
sebio kremuka (40 ml) neoamenu kaip vadinasi ir sebio prauksikli atidaviau draugai - labai tiko kai meginukus turejau, taciau matyt ilgainiui naudojant pradejo nebetikti  unsure.gif



sveika,
Rich - man netiko, buvo per riebus. nusipirku Light - patiko.
jei jusu oda misri, ar riebi - reikejo pirkt Sebium vandenuka. jis kaip tik problemiskai riebiai odai. as turiu ir ta ir ana(raudona ir zydra). tinka abu.
Atsakyti
Niekur neradau info apie Bioderma Sensibio Rich apsauga nuo salcio. Ar jis saugo nuo salciu ar ne ?
Mastau koki krema isigyti, nes kai lauke toks oras, nesinori "pliku" veidu nosies i lauka kist doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pikciurna_: 17 gruodžio 2009 - 16:07
Mergaites, koki ten sveitikli ar kauke biodermos naudojat? ax.gif Neieskojau dar vaistinej, bet yra ten kazkas kas misria ir spuogus linkusia oda valo? Naudoju prausikli ir AI man tiko, galvoju ka cia dar panaudot. AKN netiko, kazkaip riebiai man jis lieka ir poras visgi kemsa tas riebumas g.gif AI daug labiau patiko.
Atsakyti
QUOTE(juruze @ 2009 12 20, 22:38)
Mergaites, koki ten sveitikli ar kauke biodermos naudojat?  ax.gif Neieskojau dar vaistinej, bet yra ten kazkas kas misria ir spuogus linkusia oda valo? Naudoju prausikli ir AI man tiko, galvoju ka cia dar panaudot. AKN netiko, kazkaip riebiai man jis lieka ir poras visgi kemsa tas riebumas g.gif AI daug labiau patiko.

yra Sebium sveitiklis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2009 12 21, 10:17)
yra Sebium sveitiklis  wub.gif



toks zydras?
man jis sausina oda sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2009 12 21, 11:17)
yra Sebium sveitiklis  wub.gif

Kaip jis vadinasi? 4u.gif
Atsakyti