Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(rokoko @ 2009 04 06, 00:34)
[Dee, vis del to taviskiai svelniai auksiniai, kai susiskleidzia - tai dramblio kaulo sp. - labai mieli wub.gif ]

turėtų būti ryškiai geltona - pernai negalėjau ilgai laukti, kol pilnai bus pasiruošusios poilsiui, per anksti iškasiau. Jei nepadarysi šios klaidos, kitais metais turėtų pasimatyti gera spalva wink.gif
QUOTE(vida777 @ 2009 04 06, 11:59)
*Canna yra Kana, -os... o ne kokie kanai ar kaneliai  tongue.gif .
Ziuriu net atskira tema yra "Kanai" , tai man ten iskart mintyse raudonas kilimas ir palmes sakele stovi  lotuliukas.gif .

lietuvių kalbos komisija dar kur ir kirti deda - ìndinė kan biggrin.gif
Atsakyti

user posted image
sveikos,(atsiprašau,kad pasiskolinau foto 4u.gif )
noriu paklausti,kur galima įsigyti tokios skaldos ar akmenukų blush2.gif labai gražiai jie man žiūrisi thumbup.gif ir gal kas kainytę daugmaž žinot bigsmile.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2009 04 04, 21:35)
1. yra prie namo toks siauras plotelis (apie 20-25 cm),kuriame auga 1 papartis ir piktžolės  doh.gif  (nes MB ten roundapu pasidarbavo,tai vien papartis ir išgyveno)
norėčiau ten astilbes pasodinti  g.gif ar užteks jiems tokio pločio?  g.gif į gylį nėra apribojimų
user posted image

gerai, kad Wolke parode sia nuotrauka, tai prisiminiau ir as, ka norejau pasakyti:
is to, kad ten auga papartis, o tu nori astilbiu, galima daryti isvada, jog yra siaurine puse g.gif . Astilbes pavasari velai atzelia, o cia pas tave lyg ir tokia vieta, kuria reiketu labiau uzmaskuoti, ar nenoretum viszaliu - pvz. bergenija (tinka pavesis), ozeksnis (pusiau pavesis) .
Atsakyti
QUOTE(reksnyte @ 2009 04 06, 13:16)
user posted image
sveikos,(atsiprašau,kad pasiskolinau foto  4u.gif )
noriu paklausti,kur galima įsigyti tokios skaldos ar akmenukų  blush2.gif labai gražiai jie man žiūrisi  thumbup.gif ir gal kas kainytę daugmaž žinot  bigsmile.gif  ačiū  4u.gif



Kur yra tokios pirkti, tikrai nezinau. Bet kur gavau pati tai galiu pasakyti. smile.gif
rinkau pakelese biggrin.gif , ploviau ir atrinkinejau tik tam tikru spalvu smile.gif . Uzsiknisau, tikra ta zodzio prasme, bet cia jau praeitu metu vargas- pasimirso biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(reksnyte @ 2009 04 06, 11:16)
sveikos,(atsiprašau,kad pasiskolinau foto  4u.gif )
noriu paklausti,kur galima įsigyti tokios skaldos ar akmenukų  blush2.gif labai gražiai jie man žiūrisi  thumbup.gif ir gal kas kainytę daugmaž žinot  bigsmile.gif  ačiū  4u.gif


Pernai didžiausią pasirinkimą mačiau "Soltroje". Dar mačiau Tome Philipse, bet tik akmenukų ne skaldos. Ir šiaip, man atrodo, daugelyje augalų parduotuvių prekiauja bent jau akmenukais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 04 06, 12:42)
gerai, kad Wolke parode sia nuotrauka, tai prisiminiau ir as, ka norejau pasakyti:
is to, kad ten auga papartis, o tu nori astilbiu, galima daryti isvada, jog yra siaurine puse  g.gif . Astilbes pavasari velai atzelia, o cia pas tave lyg ir tokia vieta, kuria reiketu labiau uzmaskuoti, ar nenoretum viszaliu - pvz. bergenija (tinka pavesis), ozeksnis (pusiau pavesis) .


tas ir yra,kad labai noriu astilbių bigsmile.gif šita vieta joms būtų pagal aprašyma tinkamiausia,tik dėl pločio abejoju g.gif o šiaip maskavimas visus metus man ne labai aktualus,nes tai sodas,kuriame tik šiltuoju metu būnam g.gif ir iš lauko ta vieta beveik nematoma.tai kad noriu pasodinti kažką dėl savęs tongue.gif
Atsakyti
Man astilbės irgi labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2009 04 05, 22:08)
O kam išmesti, tai kas jau yra, paskui laikui bėgant persisodinsit  kitaip pagal save, o dabar yra jau gražių bedygstančių gėlyčių, paskui pamatysit kokios spalvos, koks aukštis, kada kurios žydi ir galėsit susikomponuoti pagal save, ar perkelti į kitą vietą.

drinks_cheers.gif mirksiukas.gif

QUOTE(Knifofija @ 2009 04 05, 22:12)
Komentuoti neleidžia, prašo slaptažodžio.  Kai kurie augaliukai per maži, kad galėčiau tinkamai indentifikuoti, bet pabandysiu.

bigsmile.gif labai didelis dėkui mirksiukas.gif

QUOTE(sobieska @ 2009 04 05, 22:29)
Mano tundroj pavasaris pakolkas tik toks, nu dar tulpanu lapai susisuke is zemes kyso, krokai per puse pirsto tik islinde, bet jauciu po poros dienu apturesiu grazu regini akims biggrin.gif

wub.gif bet kaip smagu pavasarį wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Neri29 @ 2009 04 06, 12:45)
rinkau pakelese biggrin.gif , ploviau ir atrinkinejau tik tam tikru spalvu smile.gif . Uzsiknisau, tikra ta zodzio prasme, bet cia jau praeitu metu vargas- pasimirso biggrin.gif

va kodel musu keliai ne pacios geriausios formos biggrin.gif na o bet taciau as irgi sergu ta liga,kaip ten merginos sake,akmenlige,tikra to zodzio prasme-parvaziuodama namo,rajone uzmaciau vienos vietoj nuostabiu akmenu,reiks pagrizt ir .....
Atsakyti
QUOTE(rozamunda @ 2009 04 06, 11:59)
va kodel musu keliai ne pacios geriausios formos biggrin.gif na o bet taciau as irgi sergu ta liga,kaip ten merginos sake,akmenlige,tikra to zodzio prasme-parvaziuodama namo,rajone uzmaciau vienos vietoj nuostabiu akmenu,reiks pagrizt ir .....


pirmiau paklausk, ar tie akmenys ne kieno nors bigsmile.gif
pradėsi krautis, o ten atlėks kokia BB su šakėm savo turto ginti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2009 04 06, 11:49)
Vln man per toli, as kaune tongue.gif  bet kaip supratau galima ieskot trasu kartu su pelesiu naikikliu, galvojau gal atskirai reikia pirkt koka chemija. o kada tresti?
o dar kiek pamenu is praeitu metu diskusiju gerai veja pavasari deaeruot? kada tai geriausia padaryt?

aeruot reikia dabar-jei neturi agregato-subadai dirvona sakem( labai gerai duot toki darba vyrui,tiesiog smagu reget,kaip po kokios valandos badymo kinta jo veido israiska is tokios smile.gif i tokia blink.gif ) Poto gerai sugeleziniu grebliu isgrebok.
pelesiui naikint zalioj stotelej nusipirk maiseliuose boro milteliu-degtuku dezute 10 l vandens ir gerai palaistyk tas vietas.Poto jau tresk vejos trasom.Geriausiai tai atlikt keliu dienu begy.
Papildyta:
QUOTE(kasiopeja @ 2009 04 06, 15:05)
pirmiau paklausk, ar tie akmenys ne kieno nors  bigsmile.gif
pradėsi krautis, o ten atlėks kokia BB su šakėm savo turto ginti  lotuliukas.gif

ups,apie tai nepramastyta blink.gif
Atsakyti
g.gif labukas...norejau paklausti kada zmones jau pradeda pjauti zole, pas mane ji is rudens nelabai buvo nupjauta tai dabar vietomis tokia didoka ir dar pasienejusi
Atsakyti