Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

merginos dar klausimas, ne i tema, kaip blondines- gal kas zinot kaune kas nuomoja vola- reik sklypa-zole suvoluot, po ziemos nelygu labai... gal kas susiduret/
Atsakyti
QUOTE(ita2 @ 2009 04 07, 13:34)
merginos dar klausimas, ne i tema, kaip blondines- gal kas zinot kaune kas nuomoja vola- reik sklypa-zole suvoluot, po ziemos  nelygu labai... gal kas susiduret/

Senukuose MEGOJ teko prie iejimo matyt , dar ir Jonavos g. bet pavasari jie tampa labai paklausus, reikia sekti, skambintis, teirautis, rezervuotis
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 04 07, 09:51)
Tai tada gerai, Zapyskis juk nemeluos biggrin.gif


Oi ne oi ne oi ne:) Ta prasme, kad kas jau kas, o Zapyskis gali meluot susiriesdamas tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(ita2 @ 2009 04 07, 10:34)
sitas?
http://www.augalai.l...aug.php?idu=194

o cvia raso kad sauleta vieta megsta... nieko nesuprantu g.gif  o jis karpomas  ar nieko nedaroma, man aukstu nereikia...



Atsimerk ir pamirksek. (Kaip blondines kad daro) Tame paveikslelyje, kur ikelei, juk ir augalo pavadinimas yra. Ar jis sutampa su tuo, kuri pasake Knifofija?
Atsakyti
QUOTE(smth1 @ 2009 04 07, 14:11)
Oi ne oi ne oi ne:) Ta prasme, kad kas jau kas, o Zapyskis gali meluot susiriesdamas tongue.gif
Papildyta:
Atsimerk ir pamirksek. (Kaip blondines kad daro) Tame paveikslelyje, kur ikelei, juk ir augalo pavadinimas yra. Ar jis sutampa su tuo, kuri pasake Knifofija?

gal gali paaiskint ka reiksia meluot susieisdamas? jkazkaip jau bijojau is kitur pirkt tai tik is medelynu...

Papildyta:
del to bouleward. tada as nieko nesuprantu- nera juniperus bouleward googelyje , tik bouleward, o juniperus kiek suprantu , kazkas is serijos-horizontalusis?

Knifofija, isriksit ta reikala iki galo... lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurga577 @ 2009 04 07, 12:54)
Čia ne karutis, bet gal minčių duos smile.gif Druskininkai:

QUOTE(drieziukas @ 2009 04 07, 13:01)
Aš dar siūlyčiau bakopas. Man jos iš vienmečių labiausiai patinka, žydi gausiai ir iki pat šalčių thumbup.gif

4u.gif Vsio, nei sau, nei jums galvu nebekvarsinsiu 4u.gif Apsisprendziau galutinai, kas man vis del to tam karutyje bus geriausia ir graziausia.. gal lotuliukas.gif
Aciu 4u.gif

QUOTE(smth1 @ 2009 04 07, 14:11)
Oi ne oi ne oi ne:) Ta prasme, kad kas jau kas, o Zapyskis gali meluot susiriesdamas tongue.gif

drinks_cheers.gif aha, mano draugus irgi si savaitgali neblogai apgavo doh.gif
Papildyta:
dar klausymelis is klink klink serijos ax.gif O kanos su raudonai rudais lapais tik vienos rusies yra? taip vadinama Wyoming'ais? Ar taip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ita2 @ 2009 04 07, 13:33)
del to bouleward. tada as nieko nesuprantu- nera juniperus bouleward googelyje , tik bouleward, o juniperus kiek suprantu , kazkas is serijos-horizontalusis?

Knifofija, isriksit ta reikala iki galo... lotuliukas.gif  4u.gif

tavo rodytoj foto parasyta - puskiparisis zirniavaisis... juniperus - kadagys , horisontalis - horizontalusis.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 04 07, 15:30)
tavo rodytoj foto parasyta - puskiparisis zirniavaisis... juniperus - kadagys ,  horisontalis - horizontalusis.

zodziu visoj toj makalynej aiskeja kad ta kazkoks horizontalus kadagys tik bijantis saules.. a teip? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ita2 @ 2009 04 07, 14:33)
gal gali paaiskint ka reiksia meluot susieisdamas? jkazkaip jau bijojau  is kitur pirkt tai tik is medelynu...

Papildyta:
del to bouleward. tada as nieko nesuprantu- nera juniperus bouleward googelyje , tik bouleward, o juniperus kiek suprantu , kazkas is serijos-horizontalusis?

Knifofija, isriksit ta reikala iki galo... lotuliukas.gif  4u.gif


Tai reiskia, kad tokiame Kikos medelyne (ypac Zapyskio) dirba nekvalifikuoti zmones, tai info suteikiama- nepatikima. Jau nekalbu apie etikeciu sumaisyma ir neteisingus uzrasus. Nereiketu 100 proc pasitiketi tuo, kas ten sakoma ir rasoma.

Boulevard yra veisles pavadinimas. Tavo parodytoj nuorodoj- zirniavaisis puskiparisis, Knifofija snekejo apie kadagi. Tai skirtingi augalai. Ir viskas tame googlyje yra, teisingai ivedus pavadinima. Juniperus yra kadagys. Ju yra ivairiu rusiu, jau nekalbant apie veisles- ir horizontaliu, ir vertikaliu.
Atsakyti
QUOTE(ita2 @ 2009 04 07, 16:25)
zodziu visoj toj makalynej aiskeja kad ta kazkoks horizontalus kadagys tik bijantis saules..  a teip? lotuliukas.gif

Tavo augaliukas yra žirniavaisis puskiparisis 'Boulevard' (lot. Chamaecyparis pisifera 'Boulevard'). O Knifofija pirma parašė juniperus 'Boulevard', bet paskui pati pasitaisė į puskiparisį 'Boulevard' (pasižiūrėk 38 temos lape #447 žinutę).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smėlio smiltelė: 07 balandžio 2009 - 16:09
labas 4u.gif su pavasariu ir nauji darbai laukia prie namu,noriu paklausti,kokius medelius su trumpomis saknimis jus zinote?dekoratyvinius turiu mintyse,nes pas mane geoterminis sildymas,vamzdeliai 1.5m gylyje,tad galimi tik tokie augalai ,kurie nesiektu 1.5m gylio unsure.gif gal yra susidurusiu su sia problema?pasidalinkite patirtimi,dekoju .
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2009 04 07, 17:07)
kokius medelius su trumpomis saknimis jus zinote?dekoratyvinius turiu mintyse,nes pas mane geoterminis sildymas,vamzdeliai 1.5m gylyje

neseniai skaičiau apie rododendrus (žurnale), buvo parašyta, kad jų šaknys paviršinės ir suaugusio augalo tesiekia iki 0,5m.
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2009 04 07, 17:07)
labas 4u.gif su pavasariu ir nauji darbai laukia prie namu,noriu paklausti,kokius medelius su trumpomis saknimis jus zinote?dekoratyvinius turiu mintyse,nes pas mane geoterminis sildymas,vamzdeliai 1.5m gylyje,tad galimi tik tokie augalai ,kurie nesiektu 1.5m gylio unsure.gif gal yra susidurusiu su sia problema?pasidalinkite patirtimi,dekoju .


Labas, pas mus geoterminis ax.gif tie patys klausimai, nes irgi tik bandom projektuotis augalus...

Kiek teko dometis, tai realiai jei tinkamai padarytas geoterminis, augalu saknys pakenkti negali. Man aiskino, kad vienintelis budas, kai gali pakenkti, tai jei yra sudurimas, saknis gali skverbtis i vidu tokiu budu gadindama vamzdi.

O siaip visi choru teigia, kad viskas turi buti OK.

Tiesa, esu girdejusi apie spec. veisles medziu (pvz. liepu), skirtu specialiai miestams zeldinti - tipo negadina komunikaciju ir pan. Man viename medelyje (ne Kikoje smile.gif) paaiskino, kad cia tik marketinginis blefas - tie medziai brangesni...

Tiek esu suzinojusi iki siol. Labai noreciau suzinoti daugiau info, nes man tai taip pat aktualu. O jei as neteisi??? Planuoju tiesiai ant geoterminio sodinti klevus rutulinius ir dar visokie krumai medziai gelytes be galo patinka...
Atsakyti