Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema!

QUOTE(s!ma @ 2009 04 03, 12:46)
O kam cimbams arklio kakas? Čia kaip trąša?

Būtent, tai jų mėgiamiausia trąša lotuliukas.gif
ai, su arkliuko"bandelėm" čia istorija buvo vakar - tiek žvengiau ir prunkščiau (yhahaha, tprrrr....), kol MB neapsikentęs nuvažiavo pas kažkokį pažistamą ir sakė - būk žmogus, man reikia arklio š.... truputį, gali duot? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
tai šiandien turėtų parvežti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Mat, buvau jau seniau užsiminus, kad reiktų, tik nežinau, kur ieškoti. Tai MB išsigandęs paklausė- ar visąlaik reiks tų arklio "bandelių"? blink.gif ne, ne, sakau, tik dabar, persodinimui ax.gif tai atsidusęs prižadėjo pagalvoti, kur gauti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 03, 12:53)
Būtent, tai jų mėgiamiausia trąša  lotuliukas.gif
ai, su arkliuko"bandelėm" čia istorija buvo vakar - tiek žvengiau ir prunkščiau (yhahaha, tprrrr....), kol MB neapsikentęs nuvažiavo pas kažkokį pažistamą ir sakė - būk žmogus, man reikia arklio š.... truputį, gali duot?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
tai šiandien turėtų parvežti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:
Mat, buvau jau seniau užsiminus, kad reiktų, tik nežinau, kur ieškoti. Tai MB išsigandęs paklausė- ar visąlaik reiks tų arklio "bandelių"?  blink.gif  ne, ne, sakau, tik dabar, persodinimui  ax.gif  tai atsidusęs prižadėjo pagalvoti, kur gauti  thumbup.gif

o tai kam gali but gaila saujeles kakucio??? as ir maisa duociau jei tureciau lotuliukas.gif
Atsakyti
O kvapas kambarį kaip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 03, 12:49)
pas mane dabar 11 rodo, bet kazkaip su drebancia sirdim i laukuti isvedziau, gal sakau poros valandu pradziai pakaks??? g.gif

mikuotuke ka manai??? g.gif
Papildyta:
QUOTE(s!ma @ 2009 04 03, 12:57)
O kvapas kambarį kaip?  g.gif

kazkada Lietuva savo cimba persodinejo, tai sake nera taip baisu kaip atrodo, to meslo dedi tik i vazono apacia ir tai neperstoriausia sluoksni, o paskui viska substratu uzverti. sake nesmirda namai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 03, 13:00)
mikuotuke ka manai??? g.gif
Papildyta:

kazkada Lietuva savo cimba persodinejo, tai sake nera taip baisu kaip atrodo, to meslo dedi tik i vazono apacia ir tai neperstoriausia sluoksni, o paskui viska substratu uzverti. sake nesmirda namai  biggrin.gif


Nors tiek gerai, kad nesmirda tvartu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(s!ma @ 2009 04 03, 13:04)
Nors  tiek gerai, kad nesmirda tvartu  lotuliukas.gif

na reikia aukotis del augalo geroves 4u.gif
Atsakyti
nauja tema

http://www.supermama...;#entry25725258
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(naujute @ 2009 04 03, 13:00)
mikuotuke ka manai??? g.gif


jei pašildys saulutė, gali ir ilgiau palikti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 03, 10:07)
valiooooo!  yahoo.gif jei mergaitės nieko prieš, galiu paimti prekes, paskui padalinti, na,bet ir susitikti visai miela būtų  ax.gif
Juolab, kad cimbų augintojoms gal turėsiu atliekamos arklio trąšos (vakare tiksliau žinosiu), jei tikrai - mielai pasidalinsiu  mirksiukas.gif
Pabirže, lyg tai planuose persodinimas? Tad gal neprošal ir koks gabaliukas šš.....  lotuliukas.gif
na, bijau per daug prižadėti, gal vakare patikslinsiu  wub.gif

oi, ačiū, bet kol kas nereikia- dar 2 šakos žydi, o ir netoli mano sodybos kažkoks žirginėlis atsidarė- taip, kad greitai ir aš galėsiu padėti , kuriai reiks šio gėrio mirksiukas.gif vis suku galvą kaip reiks išskaidyt- šaknų tiek daug g.gif o jie mėgsta būt dalinami - bet čia ne į temą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 03, 13:11)
na reikia aukotis del augalo geroves  4u.gif


Kas per daug tas nesveika lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2009 04 03, 13:15)
oi, ačiū, bet kol kas nereikia- dar 2 šakos žydi, o ir netoli mano sodybos kažkoks žirginėlis atsidarė- taip, kad greitai ir aš galėsiu padėti , kuriai reiks šio gėrio mirksiukas.gif  vis suku galvą kaip reiks išskaidyt- šaknų tiek daug g.gif o jie mėgsta būt dalinami - bet čia ne į temą blush2.gif

maniskis irgi dar zydi cimbukas, o paskui manau siemet jau ir nepersodinesiu, nes kiek esu skaicius tai juos persodinti reikia ankstyva pavasari. taip kad jauciu tik koki kova ateinanti judinsiu augala savo...
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti