Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės: Vėrinėlis

bet kaip matau i Verineli visi be problemu uzsirase, tai cai visiems pagal rajona priklauso, ar nuo vokeliu ??? g.gif blush2.gif nieko nesuprantu
Papildyta:
MAn visai tiktu ir 2009m . sarasai, bet kai pasakai , kad vaiaks 2005 m. gimimo, tai net nebekalba, is proto galima iseit doh.gif
Papildyta:
Teks i naujininkus trenktis blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mariux @ 2007 10 04, 10:43)
Na, tikrai nesinori tiketi, kad aukletojos gali taip pasakyti.... Gaila jei tai yra tiesa sad.gif
Manau reikia pabandyt su aukletoja arba net su darzelio administracija spresti tokius individualius klausimus. Tikekimes, kad vyksta tiesiog nesusikalbejimas....

P.S. Mano vyras ir nemoka pinti kasyciu blush2.gif  Sake, kad nesimokys lotuliukas.gif


O vat ir patikėkit, kad taip ir pasakė. Mano vyras šiandien bandė bandė kasa pinti doh.gif ir irgi pasake ne vyru čia reikalas kasytės pinti biggrin.gif Tai labai jau mandagiai paprašė, tai paskė nu jau gerai nėra čia problemų. Tai reiškia , kad auklėtoja yra nuotaikos žmogus. Tai o kaip vaikai visą dieną su tokią auklėtojos nuotakiką? verysad.gif
Gaila jeigu ir vaikams tenka kentėti.
Atsakyti
labas Freilina o į kokią grupę norėjai užrašyti vaika? Mes buvom užsirašyti suneli 2008.09,bet į lenkų grupę tai direktorė pasakė,kad nėra eiliu ir nereikia iš anksto užsirašyti,netgi gali nors ir dabar priimti ax.gif thumbup.gif Mes patys netgi nežinom koks darželis mums priklauso,nes mes greit gyvensim S.Neries gatvėje.Bet direktorė pasakė,kad priims ir be jokiu vokeliu lotuliukas.gif [
Atsakyti
QUOTE(terri @ 2007 10 04, 18:50)
labas Freilina o į kokią grupę norėjai užrašyti vaika? Mes buvom užsirašyti suneli 2008.09,bet į lenkų grupę tai direktorė pasakė,kad nėra eiliu ir nereikia iš anksto užsirašyti,netgi gali nors ir dabar priimti ax.gif  thumbup.gif Mes patys netgi nežinom koks darželis mums priklauso,nes mes greit gyvensim S.Neries gatvėje.Bet direktorė pasakė,kad priims ir be jokiu vokeliu lotuliukas.gif  [

Labas terri, cia tai naujiena g.gif Matyt, ne su direktore kalbejau, nes man aplamai neleido zodi istarti, paklause is kokio as L. Giros g. namo, kai pasakiau nr. is kart atsove, kad ne. As apie grupe , net nekalbejau , man i belekokia,kad tik aplamai priimtu, nuo 2008 09. Nu jau kaip prisikankinau su tais darzeliais, tai ne neklauskit verysad.gif Siandien is Bitutes vyte isvijo, jausmas ne koks . Skatinamas gimstamumas...patyriau savo kialiu....jei vieno vaiko ner kur det...
O gal cia tik lenku grupes apytustes?
Atsakyti
QUOTE(freilina @ 2007 10 05, 14:19)
Labas terri, cia tai naujiena  g.gif Matyt, ne su direktore kalbejau, nes man aplamai neleido zodi istarti, paklause is kokio as L. Giros g. namo, kai pasakiau nr. is kart atsove, kad ne. As apie grupe , net nekalbejau , man i belekokia,kad tik aplamai priimtu, nuo 2008 09. Nu jau kaip prisikankinau su tais darzeliais, tai ne neklauskit verysad.gif Siandien is Bitutes vyte isvijo, jausmas ne koks . Skatinamas gimstamumas...patyriau savo kialiu....jei vieno vaiko ner kur det...
O gal cia tik lenku grupes apytustes?

Labas freilina,
LAbai aktuali tema. Jus turite pilna teise kreiptis i savivaldybe, svietimo berods skyriu. Supermamos portale yra pilna informacija, kur ir kaip TURI priimti prasyma. Nieks nekalba apie priemima be eiles. Mane Jusu situacija papiktino, kaip tai nepriima... ? g.gif
Siaip galima adresa parasyt, koki reikia, (gal nuomuojates buta blush2.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Mariux @ 2007 10 05, 17:08)
Labas freilina,
LAbai aktuali tema. Jus turite pilna teise kreiptis i savivaldybe, svietimo berods skyriu. Supermamos portale yra pilna informacija, kur ir kaip TURI priimti prasyma. Nieks nekalba apie priemima be eiles. Mane Jusu situacija papiktino, kaip tai nepriima... ? g.gif
Siaip galima adresa parasyt, koki reikia, (gal nuomuojates buta  blush2.gif ).


Labas, Mariux.na mums Verinelis nepriklauso pagal gyvenama vieta. Ir buto nesinuomojam. todel is kart ir sakau, ar priimsit? mes is ten ir ten . O tie kurie priklauso, tai ne i kalbas neina, ir prasymu liepe nenesti, dar sake, kad skambinkit nors ir paciam ministrui... blink.gif
Atsakyti
Labas freilina,mes kalbėjom su direktore ir ji pasakė,kad į lenkų grupė nėra eiliu.Prieš tai aš skambinau į darželį ir man taip pat pasakė,kad galim ateiti.Pabandyk paskambint ir paklausti ar yra vietu į lenkų grupę,pažiūresi ką atsakys.Sėkmės. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes :-)
Mus prieme visai normaliai, nors mums arciau yra Karusele. Laukti nereikejo, apie jokius vokelius net kalbos nebuvo :-) Bet tai buvo pries 2.5 metu, ir mes ejome i rusu grupe. Gal nuo to laiko labai viakuciu padaugejo. O fabijoniskese tikrai zinau, kad vietu visur mazai.... nauju namu daug, nauju seimu su mazais vaikais :-)
Bet as irgi noreciau pabriezti - kad darzelis vis gi anksciau buvo pilnai rusiskas, po to pasidare rusu-lenku grupes, o dabar visos trys kalbos - lietuviu, rusu ir lenku, bet oficialiai man atrodo, jis yra arba tik rusu, arba rusu-lenku, nezinau tiksliai.
Tai kad po to nebutu nesupratimu - kodel aukletojos gali kalbeti ne tik lietuviskai, bet ir rusiskai :-). Jeigu norite grynai lietuvisko darzelio - bandykite i greta esanti darzeli - ten yra tik lietuviu kalba :-)

Atsakyti
QUOTE(Ksana77 @ 2007 10 24, 13:52)
Jeigu norite grynai lietuvisko darzelio - bandykite i greta esanti darzeli - ten yra tik lietuviu kalba :-)

Jei kalbi apie "Sakalėlį", tai reikės ruošti stooorą vokelį.
Aš sūnų užrašiau, kai jam buvo trys mėn. Jokių problemų neiškilo. Tiesa, naudojausi sesers adresu, nes mes iš Jeruzalės, kur darželių išvis nėra, bet pagal įstatymą turime eiti į savo rajono darželį g.gif
Antras sūnus turėtų gimti kovą, tai iškart ir užrašysiu. Kiek žinau, yra lengviau, kai jau vienas vaikas lanko.
Atsakyti
QUOTE(vilmusis @ 2008 01 13, 18:51)
Jei kalbi apie "Sakalėlį", tai reikės ruošti stooorą vokelį.
Aš sūnų užrašiau, kai jam buvo trys mėn. Jokių problemų neiškilo. Tiesa, naudojausi sesers adresu, nes mes iš Jeruzalės, kur darželių išvis nėra, bet pagal įstatymą turime eiti į savo rajono darželį  g.gif
Antras sūnus turėtų gimti kovą, tai iškart ir užrašysiu. Kiek žinau, yra lengviau, kai jau vienas vaikas lanko.



Kas girdėt apie svivaldybes galvų mąstymą, ką pažadėjo dėl langų, stogų, remonto? 4u.gif
Atsakyti
Liūdna, bet Vėrinėlyje nori panaikinti lopšelio grupę (priims tik nuo 2 m.), taip pat svarstoma naikinti LT grupes, nors jų yra vos kelios ir mišrios, nes lenkų ir rusų tėvai kelia bangas, nors jų grupės mažesnės. Tačiau užrašė mūsų mažiuką nuo 2009 09. Pati vedėja sakė, kad gal viskas pasikeis į gerą mums.
P.S. Mūsų pirmagimis jau lanko šį darželį.
Atsakyti
Prieštaravimai ant prieštaravimų doh.gif Mums savivaldybėje užtikrino, kad šiame darželyje komplektuojamos grupės lietuvių kalba ax.gif
Atsakyti