Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

QUOTE(*B.A* @ 2009 04 03, 18:19)
keiciant grietine i jogurta reikia det cukraus??
ir kiek to standyklio reik??vieno pakeliuko??

Žiūrint koks jogurtas, bet aš visada dedu cukraus šiek tiek ir truputį citrinos culčių (dar žievelės galima įtarkuoti mirksiukas.gif ), kadangi vyšnios rūgščios, reikėtų dėti tiek, kad būtų gana saldu ir atmuštų jų rūgštumą.
Jei dėti vien jogurtą, manau reikėtų jį plakant įdėti kokį šaukštą (priklauso nuo jogurto keikio g.gif ) ištirpintos želatinos, kad jogurtas šiek tiek apstingtų, kažin ar standiklio pakaktų.

O grietinei normaliai 30 proc. man 1 pakelio pilnai užteko thumbup.gif
Atsakyti
net seile nutiso kaip skaniai atrodo wub.gif reiks ir man pasigaminti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikucce @ 2009 04 03, 21:32)
Žiūrint koks jogurtas, bet aš visada dedu cukraus šiek tiek ir truputį citrinos culčių (dar žievelės galima įtarkuoti mirksiukas.gif ), kadangi vyšnios rūgščios, reikėtų dėti tiek, kad būtų gana saldu ir atmuštų jų rūgštumą.
Jei dėti vien jogurtą, manau reikėtų jį plakant įdėti kokį šaukštą (priklauso nuo jogurto keikio g.gif ) ištirpintos želatinos, kad jogurtas šiek tiek apstingtų, kažin ar standiklio pakaktų.

O grietinei normaliai 30 proc. man 1 pakelio pilnai užteko thumbup.gif

dekui bigsmile.gif
Atsakyti
na padariau as tas malkas lotuliukas.gif
skanios pacios malkos,bet kremukas tai nelabai schmoll.gif per riebu ir kazkodel gietine skystoka gavos.nors ir ant 300g grietines dejau visa pakeliuka standyklio g.gif

kita karta bandysiu su jogurtu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*B.A* @ 2009 04 04, 16:49)
na padariau as tas malkas  lotuliukas.gif
skanios pacios malkos,bet kremukas tai nelabai  schmoll.gif per riebu ir kazkodel gietine skystoka gavos.nors ir ant 300g grietines dejau visa pakeliuka standyklio  g.gif

kita karta bandysiu su jogurtu  bigsmile.gif

Įdomu g.gif Aš abu kartus su grietine dariau, tai pirmąkart tik kokį trečdalį pakelio standiklio tedėjau, tai kremas minkštas išejo, bet ne skystas, o antrąkat beveik pilną pakelį dėjau, tai kaip grietinėlė standus buvo thumbup.gif

O kokią grietinę naudojai? Aš visad Naminę, nėra nuvylus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikucce @ 2009 04 04, 22:05)


O kokią grietinę naudojai? Aš visad Naminę, nėra nuvylus mirksiukas.gif

pieno zvaigzdes MU 30%... kokia MB nupirko,tokia is sunaudojau lotuliukas.gif
Atsakyti
Skanaus 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Voveruška @ 2009 04 08, 16:43)
Skanaus  4u.gif

[


niam kaip skaniai atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti, ar galima dėti grietinę pvz., 12 %? Dėjau 30 %, bet galvoju, kam tie riebalai, gal galima su lenvesne? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Voveruška @ 2009 04 09, 11:19)
Norėjau paklausti, ar galima dėti grietinę pvz., 12 %? Dėjau 30 %, bet galvoju, kam tie riebalai, gal galima su lenvesne?  blush2.gif

as paskutini karta dariau is 12 proc. thumbup.gif
gali paziureti kokio tirstumo kremas gavosi, tik tada daugiau zelatinos dek

http://www_neringa-b...-po-sniegu.html
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 04 09, 11:41)
as paskutini karta dariau is 12 proc. thumbup.gif
gali paziureti kokio tirstumo kremas gavosi, tik tada daugiau zelatinos dek

http://www_neringa-b...-po-sniegu.html


super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Voveruška @ 2009 04 09, 13:04)

4u.gif dekui
Atsakyti