Įkraunama...
Įkraunama...

Tyrimai, skiepai, vitaminai, planuojant vaikelį...

sveikos panelės, norėjau jūsų pasiklausti ar būna kuriai nors taip, man jau antrą dieną burnoje toks rūgštus skonis, atrodo, kad citriną pastoviai valgyčiau arba kažką labai rūgštaus... suvalgau kokį saldainį, bet niekas nepadeda. O liežuvis tai toks pabalęs dabar g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina-Lita @ 2009 04 24, 12:32)
Sveiki,
Prisijungiu ir as prie jusu. Va cia radau toki straipsni ,,Kad kūdikis gimtų sveikas", tai sakau, gal kam pravers http://www.sveikaszm...r...&subtema=11


Nu tas straipsniukas įdomus g.gif Kažkaip akys užkliuvo, už parašymo, kad reikia vengti riebios žuvies. O aš parėjusią savaitę kažkur skaičiau straipsnį apie žuvies ir žuvų taukų teigiamą įtaką vaisiui. Tik gaila dabar niekaip neatkapstau kur doh.gif
Berods amerikiečių darytuose tyrimuose buvo aptikta, kad jei yra valgoma daug riebios žuviesm tai vaisiui apsigimimų tikimybė ženkliai sumažėja.
Kuo toliau tuo labiau nebesuprantu, nei kaip gyventi, nei kaip taisyklingai valgyti ir kvėpuoti doh.gif

QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 04 28, 09:43)
sveikos panelės, norėjau jūsų pasiklausti ar būna kuriai nors taip, man jau antrą dieną burnoje toks rūgštus skonis, atrodo, kad citriną pastoviai valgyčiau arba kažką labai rūgštaus... suvalgau kokį saldainį, bet niekas nepadeda. O liežuvis tai toks pabalęs dabar g.gif



Tai gal bendras organizmo rūgštingumas padidėjęs? g.gif Gal pabandyk pavalgyti daugiau šarminio maisto g.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarlote @ 2009 04 28, 11:39)
Berods amerikiečių darytuose tyrimuose buvo aptikta

Kuo toliau tuo labiau nebesuprantu, nei kaip gyventi, nei kaip taisyklingai valgyti ir kvėpuoti doh.gif


kas tinka amerikiečiams, nebūtinai tinka ir mums

jei pergyveni dėl vaikelio, tai geriausia valgyti visavertį maistą ir mažiau stresuoti dėl smulkmenų, atsipalaiduoti ir mėgautis gyvenimu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 28 balandžio 2009 - 10:56
QUOTE(Šarlote @ 2009 04 28, 11:39)
Tai gal bendras organizmo rūgštingumas padidėjęs? g.gif  Gal pabandyk pavalgyti daugiau šarminio maisto g.gif

na net neįsivaizduoju... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 04 28, 12:56)
na net neįsivaizduoju... smile.gif



štai čia gali pasižiūrėti kokį maistą pastaruoju metu valgei, gal jis buvo labai jau rūgštinis?
Atsakyti
QUOTE(Šarlote @ 2009 04 28, 14:56)
štai čia gali pasižiūrėti kokį maistą pastaruoju metu valgei, gal jis buvo labai jau rūgštinis?

ačiū smile.gif nors kiek paskaičiavau rodo, kad viskas normoje... na tiesiog nežinau. Gal su skrandžiu negerai kažkas, bet jau taip nusibodo, nuo vakar tas rūgštumas, atorodo, kad aspirino tabletę čiulpčiau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 04 28, 16:06)
ačiū smile.gif nors kiek paskaičiavau rodo, kad viskas normoje... na tiesiog nežinau. Gal su skrandžiu negerai kažkas, bet jau taip nusibodo, nuo vakar tas rūgštumas, atorodo, kad aspirino tabletę čiulpčiau sad.gif



Gal pasitark su šeimos gydytoja g.gif
Atsakyti
Sveikos,

QUOTE(zuzla @ 2009 04 22, 16:00)
yra pregnacare, pragnacare  plus ir pregnacare conception.. skiriasi sudėtimi

bet iš esmės jaučiu mažai kuo visi tesiskiria? g.gif

QUOTE(Burbulytis @ 2009 04 22, 18:53)
GAl cia yra daugiau mamyciu planiukiu su mazais vaikais, idomu, kaip joms su ciklu...

nelabai galiu kuo padėt, nes mano ciklas lyg ir reguliarus, neskaitant to, kad po žindymo (maitinau 11 mėn.) truputį pailgėjo g.gif 4u.gif

QUOTE(LuckyOne @ 2009 04 24, 15:25)
Zodziu, siais laikais sveiku oru ir sveiku maistu gali gyvuoti tik atokiam kaime, kur pati augini vista ir darzove

drinks_cheers.gif aš taip pat mąstau, jei nori gyventi beveik idealiai sveikai, kraustykis į vienkiemį, augink savo veršį, kiaulę, vištas, daržoves, bet tai praktiškai neįmanoma lotuliukas.gif šita tema ir man kelia rūpestį, kad nežinom, kokios kokybės maistą perkam pc, kiek ten likę naudingų meedžiagų, vitaminų, bet kitos išeities kaip ir nėra verysad.gif

QUOTE(Nervita @ 2009 04 27, 09:46)
as jai skundziausi kad uzeina skausmai kazur viduri ciklo, ir kartais net pakraujuoja....

žinok aš seniau, kol nesekiau ciklo, vis galvodavau, kodėl kartą per mėnesį skaudą pilvo apačią, visi organai tartum pasislinkę žemyn, ir tik pradėjus sekti supratau, kad taip būna būtent ovuliacijos metu. gal ir tau taip pat mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2009 04 28, 15:10)
bet iš esmės jaučiu mažai kuo visi tesiskiria?  g.gif


permečiau akim - pregnacare ir pregnacare conception sudėtimi skiriasi net labai.. pasižiūrėsiu ir kitus..
Atsakyti
nu va 4u.gif

user posted image
Atsakyti
na matosi, kad skiriasi smile.gif kitą pakuotę pirksiu conception smile.gif
Atsakyti
pregnacare nėščioms ir pregnacare žindančioms kažkaip net neužmačiau kuo skiriasi g.gif
bet kas įdomu, kad ir planuojančioms ir nėščioms ir žindančioms deda folio rūgštį, kai čia kažkas minėjo, kad jos galima gerti tik pirmą trimestrą g.gif bet gal vitaminų gamintojai geriau žino unsure.gif
Atsakyti