Įkraunama...
Įkraunama...

Tyrimai, skiepai, vitaminai, planuojant vaikelį...

sveikutės, gal kuri radot tą straipsniuką, kur rašo, kad ir vyram folinės reik vartot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ViduKu @ 2009 08 11, 08:13)
sveikutės, gal kuri radot tą straipsniuką, kur rašo, kad ir vyram folinės reik vartot?  4u.gif


o kam tau straipsniukas? Jei manai, kad reikia, tai nupirk ir gerkit abu - blogiau tikrai nebus. Siaip tai motinai labiau reikia ruostis - nes jos organizme auga, vystosi ir pan. As sa saviskiu, jei tik jis nores, ir dalinsiuos foline pries pat pradedant darba. Bet sau demesio pasiruosimo laikotarpiu daugiau skiriu. Saviskio prasau tik kad rukyma primazintu smile.gif Jis stengiasi - tas taip glosto sirdele smile.gif

Ech, laukiu nesulaukiu... planuose yra, kad kita vasara jau supuociau maziuka ant ranku... kad tik viskas gerai butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mmeda @ 2009 08 11, 09:17)
o kam tau straipsniukas? Jei manai, kad reikia, tai nupirk ir gerkit abu - blogiau tikrai nebus. Siaip tai motinai labiau reikia ruostis - nes jos organizme auga, vystosi ir pan. As sa saviskiu, jei tik jis nores, ir dalinsiuos foline pries pat pradedant darba. Bet sau demesio pasiruosimo laikotarpiu daugiau skiriu. Saviskio prasau tik kad rukyma primazintu smile.gif Jis stengiasi - tas taip glosto sirdele smile.gif

Ech, laukiu nesulaukiu... planuose yra, kad kita vasara jau supuociau maziuka ant ranku... kad tik viskas gerai butu smile.gif


Jo jo su tuo rūkymu pas maniškį irgi problemos doh.gif
Rūko nors tu ką jam....nors nesakiau, kad pripažintų....žinoma gal nekenkia, bet geriau, kad dozes mažintų tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2009 08 11, 11:47)
Jo jo su tuo rūkymu pas maniškį irgi problemos doh.gif
Rūko nors tu ką jam....nors nesakiau, kad pripažintų....žinoma gal nekenkia, bet geriau, kad dozes mažintų tongue.gif


tai kad viskam rūkymas kenkia... ir dozių mažinimas ar lengvesnių cigarečių rūkymas nepadės...
Atsakyti
sveikos merginos...man vel nepavyko pastoti cray.gif cray.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pasimetus1140 @ 2009 08 12, 08:22)
sveikos merginos...man vel nepavyko pastoti  cray.gif  cray.gif  doh.gif

na neliudek.... cia tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pasimetus1140 @ 2009 08 12, 08:22)
sveikos merginos...man vel nepavyko pastoti  cray.gif  cray.gif  doh.gif


atsimenu, kaip ir man buvo sunku pirmais mėnesiais... retai kada greit pavyksta, dar neliūdėk mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas zino, kur Kaune, apart 2 Klinikines ligonines galima pasidaryti Toksoplazmozes tyrima? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Susapnuota @ 2009 08 12, 09:13)
Gal kas zino, kur Kaune, apart 2 Klinikines ligonines galima pasidaryti Toksoplazmozes tyrima?  g.gif


endemike gali
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 12 rugpjūčio 2009 - 08:21
QUOTE(zuzla @ 2009 08 12, 09:20)
endemike gali

aciu aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(pasimetus1140 @ 2009 08 12, 08:22)
sveikos merginos...man vel nepavyko pastoti  cray.gif  cray.gif  doh.gif


Neliūdėki, mačiau apie tai galvoki, juk gal skaitei kitose temutėse, kad panelės pataria apie vaiko gaminimą negalvoti.Mes dabar ir negalvojame. Maniškis sako kaip Dievulis duos taip.Per vaisingas dieneles tik vieną dieną mylėjoms ax.gif , tai labai ir nesitikiu, bet jei bus stebuklas tai bus.Neįmanoma gi maniškio prisprašyti smileysex.gif tai kam mjums čia ta kančia turi būti.Meilė turi suteikti palaimą.....
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2009 08 12, 09:47)
Per vaisingas dieneles tik vieną dieną mylėjoms ax.gif

Planavome vaikuti, taciau irgi per vaisingas dienas, per pati O pika, nesisaugojom irgi tik viena karta, poto teko ishvaziuot ir grizau jau po 16 dienu su padidejusia krutine, pamaude pilva bet mmm neprasidejo biggrin.gif Mum pavyko is pirmo karto ir vienintelio karto wink.gif Svarbiausia tiketi 4u.gif
Atsakyti