Įkraunama...
Įkraunama...

Ar L. Malinauskas padėjo nuimti užkeikimą?

be priežasties prakeikimai nededami, reik mąstyt kuo taip nusidėjau, kad mane prakeikė.
Atsakyti
Aplamai kas yra uzkeikimas ir kodel prie vienu jis "prilimpa" prie kitu ne? Ar tai nebus del paciu musu minciu-tikime mes tuo ar ne, mums pasake, pasiunte, o mes priimame tai arba ne?
Papildyta:
QUOTE(Marinas.rozz @ 2010 07 30, 18:26)
be priežasties prakeikimai nededami, reik mąstyt kuo taip nusidėjau, kad mane prakeikė.

Na is dalies... bet ka gali zinot atsiras koks/kokia kuris svaidosi prakeiksmais, pilnas pykcio ... nepatiks kas nors, pavydes -vyro, namo ar pan ir...
tik vel kitas klausimas ar galima siaip prakeikt be priezasties-tiesiog is pavydo ar pan.?
Atsakyti
QUOTE(Solemn still @ 2011 07 10, 16:20)
Ar tai nebus del paciu musu minciu-tikime mes tuo ar ne, mums pasake, pasiunte, o mes priimame tai arba ne?

drinks_cheers.gif Kaip ten bobutės sako? Žodis gydo, žodis žudo. Vieni sureaguoja į tuos negerus žodžius, jie prie jų "prilimpa", o nuo kitų - kaip nuo žąsies vanduo.


Parduodu šviežią natūralų medų. Visa LT. 16Lt/kg.
Atsakyti
iš ties tai nėra jokių prakeikimų, tas labai akivaizdu bent kiek suprantantiems astrologiją, pasibaigia bloga planetų įtaka ir užkeikimas savaime praeina.
Atsakyti
Bet tai planetos negali vienu metu vienodai veikti visų ženklų atstovų? unsure.gif Gal ten koks mėnulio užtemimas daugiau mažiau visiems durnumo priduoda, bet juk anas ne taip ir dažnai būna. Juk būna, kad nesiseka visai šeimai ar giminei - kaip tokiu atveju, irgi planetų įtaka?



Parduodu šviežią natūralų medų. Visa LT. 16Lt/kg.
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2011 07 10, 19:07)
Bet tai planetos negali vienu metu vienodai veikti visų ženklų atstovų?  unsure.gif Gal ten koks mėnulio užtemimas daugiau mažiau visiems durnumo priduoda, bet juk anas ne taip ir dažnai būna. Juk būna, kad nesiseka visai šeimai ar giminei - kaip tokiu atveju, irgi planetų įtaka?
Parduodu šviežią natūralų medų. Visa LT. 16Lt/kg.

drinks_cheers.gif arba istisai buna nesekmes visa gyvenima, zmones is bedu, nelaimiu "neislipa".
Atsakyti
QUOTE(Marinas.rozz @ 2011 07 10, 18:06)
iš ties tai nėra jokių prakeikimų, tas labai akivaizdu bent kiek suprantantiems astrologiją, pasibaigia bloga planetų įtaka ir užkeikimas savaime praeina.

)) Trintis galva gali su ta astrologija
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2011 07 10, 19:07)
Bet tai planetos negali vienu metu vienodai veikti visų ženklų atstovų?  unsure.gif Gal ten koks mėnulio užtemimas daugiau mažiau visiems durnumo priduoda, bet juk anas ne taip ir dažnai būna. Juk būna, kad nesiseka visai šeimai ar giminei - kaip tokiu atveju, irgi planetų įtaka?
Parduodu šviežią natūralų medų. Visa LT. 16Lt/kg.

Taip ir nėra, tačiau artimieji dažnai turi panašų planetų išsidėstymą, kodėl, nežinau, atitinkamai ir judėjimas panašus tada. Pavyzdžiui šeima iš trijų narių, tarkim du suaugę ir vaikai ir per visų piniginę zona tuo pat metu keliauja piktoji planeta marsas ar saturnas, jie išgyvens tiesiog absoliučią ilgalaikę ar trumpalaikę griūtį.
Papildyta:
QUOTE(Solemn still @ 2011 07 10, 19:39)
drinks_cheers.gif arba istisai buna nesekmes visa gyvenima, zmones is bedu, nelaimiu "neislipa".

taip irgi būna, žinau vieną moterį, kurios asc užima tris ženklus, kas lemia, kad jis kasmet patenka į blogą padėtį, toks ir gyvenimas.
Papildyta:
QUOTE(ommmmm @ 2011 07 10, 22:01)
)) Trintis galva gali su ta astrologija

niūchink pėdkes, budos ar shivos sūnau.
Atsakyti
paskutine fraze skirta ommmmm vadinasi-"kaip sauksi taip ir atsilieps" biggrin.gif

Papildyta:
[quote=Marinas.rozz,2011 07 11, 04:41]
Taip ir nėra, tačiau artimieji dažnai turi panašų planetų išsidėstymą, kodėl, nežinau, atitinkamai ir judėjimas panašus tada. Pavyzdžiui šeima iš trijų narių, tarkim du suaugę ir vaikai ir per visų piniginę zona tuo pat metu keliauja piktoji planeta marsas ar saturnas, jie išgyvens tiesiog absoliučią ilgalaikę ar trumpalaikę griūtį.
Papildyta:
taip irgi būna, žinau vieną moterį, kurios asc užima tris ženklus, kas lemia, kad jis kasmet patenka į blogą padėtį, toks ir gyvenimas.
Papildyta:

aciu uz atsakymus, taip pilnai sutinku ir tikiu tuo ka rasote, bet... tikiu ir tuo kad visdelto musu gyvenime taip pat yra ir truputis mistikos, yra tokiu zmoniu, tokio blogio ir noro kenkti kitiems bei kenkimo kuriu neitakoja jokios planetos, tiesiog yra tokiu zmoniu, yra turinciu "bloga aki", gebenciu nuziuret, taip gal jie pagal gimomo data ir tuo metu isidesciuses planetas turi kazkokiu stipriu , silpnu, blogu pusiu, kurias itakoja planetos, ir pan., bet ju elgesio padariniu manau planetos neitakoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Solemn still: 11 liepos 2011 - 11:17
matote, esmė yra klaidingame įsitikinime, kad už blogą bus atlyginta blogu, už gerą geru. išties net ir astrologijoje yra planetų padėtis, kuriai susidarius įmanoma nukentėti nuo kažko panašaus. bet pavyzdžiui yra žmonių, kurie turi tam tikrus sėkmės ženklus, ir jie gali daryti, ką nori, iš esmės viskas nuo jų bus kaip nuo žąsies vanduo, yra žmonių, kurie apdovanoti mistinėmis galiomis, tačiau tikrai ne visi jų atranda savyje tą potencialą, kaip ir bet kuris kitas žmogus, o yra tiesiog nelaimėlių. Iš esmės nepalankus gimimo horoskopas dažnai netgi tampa žmogaus sėkmės šaltiniu, o štai puikus išsidėstymas tarsi prakeiksmu, nes tas, kuriam tenka kovoti, kad išgyventu užsigrūdina ir pats įveikia didžiausias nesėkmes, o likimo numylėtinis įpranta nei piršto nepajunti ir menkiausias vėjelio pūstelėjimas gali jį sužlugdyti. bet kokiu atveju aš linkusi manyti, kad likimas palankiausias tam, kuris eina pakelta galva duobėtu keliu ir ieško nesėkmių priežasties savyje, o ne kituose.
Atsakyti
Aš tai nemanau, kad užkeikimai yra kažkas neįveikiamo. Geriausia veikti iš karto, eiti kaip tankui, ir spręsti problemas, o ne galvoti, nu kodėl man taip, oi kaip pavargau. Man buvo vienas juodas periodas, kai užvarė, tikiu, kad tam tikri ritualai padeda to atsikratyti, bet tam turi pats būti stipriu žmogum, tikėti, kad tu tikrai esi nenugalimas. Mano tėvo giminės visi vyrai buvo prakeikti proprobobutės, daugybė vienodų įvykių vyrams nutikdavo, visi mirdavo nesulaukę 50-ies, bet ir tą pavyko įveikti. Kaip tą įveikt, kiekvienas susiranda savo metodus, svarbiausia turėt vidinės jėgos ir kantrybės. O jei užsiimsi savigaila ir proto knisimu kitiems, koks tu vargšas padaras, tai nieko nepakeisi.
Atsakyti
QUOTE(Caffee @ 2011 07 11, 15:54)
Aš tai nemanau, kad užkeikimai yra kažkas neįveikiamo. Geriausia veikti iš karto, eiti kaip tankui, ir spręsti problemas, o ne galvoti, nu kodėl man taip, oi kaip pavargau. Kaip tą įveikt, kiekvienas susiranda savo metodus, svarbiausia turėt vidinės jėgos ir kantrybės. O jei užsiimsi savigaila ir proto knisimu kitiems, koks tu vargšas padaras, tai nieko nepakeisi.

drinks_cheers.gif
Atsakyti