Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip padaryti kukurūzus su irisais?

Receptas yra mano tinklapyje smile.gif

http://aj-receptai.b...su-irisais.html
Atsakyti
QUOTE(crema @ 2010 03 29, 20:32)
o aš bandžiau maišyti sviestą su rududu ir nesusimaišė. KAitinau ir maišiau, kaitinau nestipriai... NEsuprantu ką dariau netaip... g.gif  Gal perdaug sviesto, kad jis liko viršuj plaukioti  unsure.gif  Juk užvirti nereikia ane ?  4u.gif



Tai gal sviesto nereikia. Nesu isitikinus bet pvz kondensuota piena reikia virti apie 2val skardineje tada jis paruduoja ir man atrodo kad sviesto nereikia deti nes jis atsals ir sutirstes. Tai man atrodo kad rududu irgi reikia pavirti skardineje ir nereikes sviesto ir tiesiai ant kukuruzu. Kazkada darydavau bet truputi primirsau todel ir uzklydau cia pasiskaitineti. smile.gif
Atsakyti
O gal zinote kaip sutepti kukuruzussu medumi? Kaip pasidaryti ta mase sutepimui? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alls @ 2010 04 29, 11:33)
O gal zinote kaip sutepti kukuruzussu medumi? Kaip pasidaryti ta mase sutepimui? g.gif


manau, mano Koriuko medaus mase tiktu. Paziurekite nuorodoje:

http://aj-receptai.b...s-koriukas.html
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 04 29, 13:52)
manau, mano Koriuko medaus mase tiktu. Paziurekite nuorodoje:

http://aj-receptai.b...s-koriukas.html


Aciu. 4u.gif Pabandysiu.
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2010 04 21, 13:55)
man su sviestu labai riebu gaunasi. mano mama gamindavo ir aš darau taip pat - irisus ištirpdau su šlakeliu pieno, tada volioju kukurūzus ir viskas puikiai sustingsta smile.gif


o kiek to pieno reikia? Gal tikrai skaniau butu ir neriebu ax.gif
Atsakyti

 i 
PROFILAKTINIS FORUMO TAISYKLIŲ PRIMINIMAS:

1. Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž). Nerašykite didžiosiomis raidėmis!

2. Prieš paskelbdami naują temą, visada pasinaudokite "Paieška" ir įsitikinkite, ar anksčiau forume nebuvo rašyta Jus dominančia tema.

3. Draudžiamos temos, kuriose klesti šlamtlaiškiai ir reklama, komerciniai pasiūlymai (pvz. gaminu-parduodu, "turiu-parduodu", "aš neplatinu, platina kiti", "kur nusipirkti?", "kas galit parduoti?", "atsakiau į AŽ" ir pan.). Radus tokio pobūdžio temas /  žinutes, jos ištrinamos be išankstinio perspėjimo.

4. Draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos.

5. Norėdami pacituoti žinutę (-es) , necituokite pačių nuotraukų (cituojamoje žinutėje (-ėse) tiesiog ištrinkite nuotraukos nuorodą su kodu [ img ] [ /img ] ) , taip forumas bus neapkrautas.

6. Jei keliate patiekalų nuotraukas, tai ne didesnes nei 500- 600 pikselių. Didesnio formato nuotraukos papildomai apkrauna Forumą ir iškraipo Forumo langą.

7. Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt  
Atsakyti
Savaitgalio patiekalas buvo, du kart dariau ir per pusvalandį nieko neliko bigsmile.gif
Atsakyti
Mamos, o jei su rududu bandyciau, ar reikia dar ir sviesto ideti? ar tik rududu?
Atsakyti
QUOTE(CervusDama @ 2011 10 25, 15:36)
Mamos, o jei su rududu bandyciau, ar reikia dar ir sviesto ideti? ar tik rududu?

aš manau,kad rududu nesutrauktų,mano manymu reikia ir sviesto rolleyes.gif
Atsakyti
Cia tai desertas thumbup.gif Seniai nevalgiau, o atsimenu, kad nieko geresnio nebuna smile.gif Eisiu ieskoti irisiuku ir kukuruzu, tikiuosi, kad kazkas gausis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(žvilgsnė @ 2011 10 27, 13:05)
aš manau,kad rududu nesutrauktų,mano manymu reikia ir sviesto rolleyes.gif


nereikia to sviesto, rududu irgi džiūna. bet su irisais skaniau. man sviestas iš viso neskanu irisuose ir mano a.a. mama niekada nedėdavo. pieno keli šaukštai irisų tirpimui ir viskas smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žemuogienė: 02 gruodžio 2011 - 10:05