Įkraunama...
Įkraunama...

Medaus tortas

QUOTE(Gytr @ 2009 03 30, 21:49)
Sveikos, merginos  4u.gif Skaičiau, skaičiau aš čia, varvinau seiles į  jūsų medučius žiūrėdama, kol nusprendžiau pati išsikepti medutį pagal Cipciuko receptą. Iškepiau lakštus - jaučiasi soda verysad.gif Juk nugesinau actu kaip priklauso, bet....Jau galvojau šveist šiukšlių kibiran, bet pagailėjau blush2.gif Susmulkinau kelis lakštus stambiais trupiniais, sumaišiau su išplaktąja grietinėle (ir dar truputį grietinės dėjau), sukrėčiau į formą ir palikau šaldytuve. Per naktį tie trupiniai išbrinko, tai visai valgomas tas mano "tipo tortas"  lotuliukas.gif O su kava užsigeriant ir sodos nesijaučia  ax.gif 
O tuos likusius lakštus, kurių nekilo ranka išmesti, MB nukniaukė ir išsinešė į darbą (būčiau žinojusi, nebūčiau leidusi blush2.gif Gėda  lotuliukas.gif ). Sakė, darbe vyrukai per pietus prie arbatos pasičepsėdami sukramsnojo tuos mano nevykusius paplotėlius blush2.gif O MB man net pasigyrė, kad jo šiandien rėmuo nekankino  lotuliukas.gif Soda suveikė kaip Rennie biggrin.gif

Be dabar bijau kepinių, kur soda dedama  unsure.gif O kepimo miltelius vietoj sodos  į medutį dėt galima?


Gal tu tieisog per daug idejai sodos blink.gif man tai nieko nesijaucia... nes reikia tris NUBRAUKTUS saukstelius i visa norma g.gif uzpilt dviem dideliais saukstais acto... g.gif taip darei?
Atsakyti
na iš karto paragavus, gal kiek ir jaučiasi, bet kai pastovi su grietinėle, tai jokios sodos ten nesijaučia, paskubėjai su išvadomis man regis 4u.gif sutepk, subrandink, dėk nubrauktą kiekį, ir viskas bus gerai, vienas kartas dar ne rodiklis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 03 30, 22:18)
na iš karto paragavus, gal kiek ir jaučiasi, bet kai pastovi su grietinėle, tai jokios sodos ten nesijaučia, paskubėjai su išvadomis man regis :

Teisybė drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kadangi sioj temoj gavau daug patarimu ,kepant si torta,tad negaliu nepasidalinti savo pastebejimu.
Anksciau cia buvo diskutuota apie grietineles procentus.Tai va,nuejusi i parduotuve aisku 36 riebumo neradau.Kadangi "Saules pieno" grietinele(35 riebumo.indelis,kaip grietines) buvo isfasuota po 450ml,tad nugriebiau ja.O kitam patiekalui reikejo mazesnio kiekio grietineles tai nustveriau Panevezio grietinele 35 riebumo 250ml(minkstas plastikinis maiselis).
Pradejau plakti krema tortui,t.y.450ml Saules pieno grietinele...Supratau,kad ne tragiska,bet galetu buti ir geriau.Zodziu susiplake ne taip,kaip noretusi.Taciau sutepiau lakstus.Bet stai pritrukau kremo pusei torto sonuko.Ka daryt...Issitraukiu as ta Panevezio grietinele tokio pat riebumo..Tereikejo tik suktelt mikseri kelias sekundes ir grietinele tapo tooooookio puikaus standumo....Taip,kad manau ,kad puikiausiai tinka ir 35proc.grietinele,tik visa esme kas yra jos gamintojas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliausmama: 31 kovo 2009 - 14:51
QUOTE(Viliausmama @ 2009 03 31, 15:50)
Kadangi sioj temoj gavau daug patarimu ,kepant si torta,tad negaliu nepasidalinti savo pastebejimu.
Anksciau cia buvo diskutuota apie grietineles procentus.Tai va,nuejusi i parduotuve aisku 36 riebumo neradau.Kadangi "Saules pieno" grietinele(35 riebumo.indelis,kaip grietines) buvo isfasuota po 450ml,tad nugriebiau ja.O kitam patiekalui reikejo mazesnio kiekio grietineles tai nustveriau Panevezio grietinele 35 riebumo 250ml(minkstas plastikinis maiselis).
Pradejau plakti krema tortui,t.y.450ml Saules pieno grietinele...Supratau,kad ne tragiska,bet galetu buti ir geriau.Zodziu susiplake ne taip,kaip noretusi.Taciau sutepiau lakstus.Bet stai pritrukau kremo pusei torto sonuko.Ka daryt...Issitraukiu as ta Panevezio grietinele tokio pat riebumo..Tereikejo tik suktelt mikseri kelias sekundes ir grietinele tapo tooooookio puikaus standumo....Taip,kad manau ,kad puikiausiai tinka ir 35proc.grietinele,tik visa esme kas yra jos gamintojas.


Man panevezio pieno produkcija labai patinka, nors brangoka, bet manau, kad su saules pieno kokybe nera ka lyginti, produkcija papiginta, kokybe automatiskai irgi po pigiaja bigsmile.gif Manau jeigu saules pieno grietinele butu tu 35%, ji issiplaktu kuo puikiausiai.Dar vienas pastebejimas, grietinele tortams stengiuosi nusipirkti iki vidurio savaites, penktadieniui, sestadieniui neatidelioju, nes savaitgaliui daznai kokybe kinta i prastaja puse .
wink.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 03 30, 20:53)
Gal tu tieisog per daug idejai sodos  blink.gif man tai nieko nesijaucia...  nes reikia tris NUBRAUKTUS saukstelius i visa norma  g.gif uzpilt dviem dideliais saukstais acto...  g.gif taip darei?


Aš dėjau porą šaukštelių, bet užpyliau gal tik vienu šaukštu acto (nematavau, pyliau iš akies). Na, pamačiau, kad suputojo, dar išmaišiau gerai ir tada pyliau į tešlą. Tai gal mažai acto buvo g.gif

QUOTE(Olesta @ 2009 03 30, 21:18)
na iš karto paragavus, gal kiek ir jaučiasi, bet kai pastovi su grietinėle, tai jokios sodos ten nesijaučia, paskubėjai su išvadomis man regis 4u.gif sutepk, subrandink, dėk nubrauktą kiekį, ir viskas bus gerai, vienas kartas dar ne rodiklis 4u.gif


Ai, neblogai ir dabar biggrin.gif Baigiam suvalgyt ir tą mano nekondicinį gaminį biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos kepejeles,o labai pasikeis skonis,jai vietoje medaus desiu kondensuoto pieno?Lauksiu atsakymu.
Atsakyti
QUOTE(dukrele @ 2009 03 31, 15:49)
Sveikos kepejeles,o labai pasikeis skonis,jai vietoje medaus desiu kondensuoto pieno?Lauksiu atsakymu.

pati nedariau,bet atsimenu cipciukas sake,kad labai skanu,netgi skaniau negu su medum mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 03 31, 20:13)
pati nedariau,bet atsimenu cipciukas sake,kad labai skanu,netgi skaniau negu su medum mirksiukas.gif

Aciukas labai,nes medaus nelabai megstame ax.gif
Atsakyti
Kad ten to medaus nesijaucia lotuliukas.gif

Kaip uzsimaniau medaus torto blink.gif kiba reiks pasidaryt blink.gif su zele gabaliukais... niam niam.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dukrele @ 2009 03 31, 17:49)
Sveikos kepejeles,o labai pasikeis skonis,jai vietoje medaus desiu kondensuoto pieno?Lauksiu atsakymu.

Zebra darė su kondensuotu pienu, sakė, kad skanu
Atsakyti
Kepiau jau triskartus si torta, bet visada is tos normos darydavau du, o dabar reikia mazdaug 2.5 kg-3 kg torto. Kazi ar is tos normos gautusi toks vienas g.gif
Atsakyti