Įkraunama...
Įkraunama...

*Laparoskopija*

Labas mergaitės, atsiprašau, kad buvau dingusi 4u.gif ruošiuosi sesijai, tai darbų iki kaklo doh.gif
Ryt važiuoju pas savo ginekologą, sutarsim kada darysim laparoskopiją.


Dendule su gimtadieniu happybday.gif happybday.gif happybday.gif birthday.gif birthday.gif birthday.gif
Atsakyti
QUOTE(mmazuliuke @ 2009 04 08, 17:01)
Nors pas ja buvau tik karta bet kad lankysiuos ir toliau neabejoju biggrin.gif
pas ja planuoju daryti operacija smile.gif

Na ji grieztoka kartais,bet tai tikra profesionale 4u.gif Labai dziaugiuosi,kad antra karta jau ji pati mane operavo smile.gif
Kadangi esi gerose rankose 4u.gif, manau ilgai cia neuzsibusi 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrela @ 2009 04 08, 17:20)
Labas mergaitės, atsiprašau, kad buvau dingusi  4u.gif  ruošiuosi sesijai, tai darbų iki kaklo  doh.gif
Ryt važiuoju pas savo ginekologą, sutarsim kada darysim laparoskopiją.
Dendule su gimtadieniu  happybday.gif  happybday.gif  happybday.gif  birthday.gif  birthday.gif  birthday.gif


Sveikute Ambrela, is tiesu mus buvai primirsusi.. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Duniu @ 2009 04 08, 16:41)
Na ji grieztoka kartais,bet tai tikra profesionale 4u.gif Labai dziaugiuosi,kad antra karta jau ji pati mane operavo smile.gif
Kadangi esi gerose rankose 4u.gif, manau ilgai cia neuzsibusi 4u.gif  wub.gif


Labai tikiuos saulyt kad ilgai neuzsibusiu,ir jums to linkiu mirksiukas.gif
Tikrai pas jus labai malonu ir jauku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mmazuliuke @ 2009 04 08, 15:27)
Sveikutes,
Atejo tokia diena kai ir as turiu prisijungti prie jusu gausaus burelio mirksiukas.gif
Labai tikiuosi kad priimsit naujoke.
Nepastoju beveik 1,5 m. Balandzio pabaigoje arba geguzes pradzioje Kauno klinikose bus atlikta laparoskopija, kaip kiausintakiu preinamumo ir endometriozes tyrimas...noriu jusu palaikymo,nes baimes pilnos kelnes verysad.gif
Turiu daug klausimuku,tikiuosi rasiu atsakyma pas jus pleputes mirksiukas.gif


Labukas.
Buk pasveikinta prisijungusi prie musu.
Su mumis zinok niekas nebaisu, patikek mumis 4u.gif
Mes komanda: dziaugiames visos kartu, guodziam viena kita, braukiam asarytes kartu, bet svarbiausia tai - kad mes visos turim bendra tiksla. PASTOTI. nestuke.gif :
Atsakyti
Aciu visoms mergytems kurios sveikino labai labai 4u.gif
Ineza...jau koks idomus tortas... smile.gif ...nereliai... wub.gif wub.gif

Ineza man tavo avataras...negaliu seile net varva ziurint i ji....
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2009 04 08, 21:07)
Aciu visoms mergytems kurios sveikino labai labai 4u.gif
Ineza...jau koks idomus tortas... smile.gif ...nereliai...  wub.gif  wub.gif

Ineza man tavo avataras...negaliu seile net varva ziurint i ji....

su gimtadieniu mazyte happybday.gif happybday.gif happybday.gif
kazkaip praleidau siandien, bet linkiu ko geriausio, zinoma sveikatos, darbingumo ir beabejo nestuke.gif nestuke.gif pasigauk greiciau virusiuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 04 08, 19:22)
su gimtadieniu mazyte  happybday.gif  happybday.gif  happybday.gif
kazkaip praleidau siandien, bet linkiu ko geriausio, zinoma sveikatos, darbingumo ir beabejo  nestuke.gif  nestuke.gif  pasigauk greiciau virusiuka  4u.gif

aciu drauge 4u.gif o tau... o jum pacio lengviausio ir geriausio vaiksciojimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2009 04 08, 21:23)
aciu drauge 4u.gif  o tau... o jum pacio lengviausio ir geriausio vaiksciojimo  4u.gif

linkiu kad nebesulauktum sekanciu mmm 4u.gif
Atsakyti
SU GIMTADIENIU DENDULE happybday.gif happybday.gif happybday.gif IR LINKIU, KAD KUO GREICIAU TAPTAI nestuke.gif
Papildyta:
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 04 08, 18:34)
linkiu kad nebesulauktum sekanciu mmm  4u.gif

Labai labai sveikinu tave vitalyte25, kad tu jau nestuke.gif thumbup.gif . Ir negalvok apie blogus dalykus.O as jau turejau du negimdyvinius nestumus, tai man jokiu nebuvo isskyru tik po menesio stiprus pilvo skausmas. Kai klausiau gydytojo del ko taip, tai sake, kad pas mane daug saaugu po kiausidziu uzdegimu. O tau jau padaryta laparoskopija ir viskas sutvarkyta. taip, kad dziaukis! thumbup.gif
Papildyta:
o kodel merginos man niekas neatsiunciat slaptazodzio, juk ir as issiunciau kelias nuotraukas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(daivukas27 @ 2009 04 08, 21:48)
SU GIMTADIENIU DENDULE happybday.gif  happybday.gif  happybday.gif IR LINKIU, KAD KUO GREICIAU TAPTAI nestuke.gif
Papildyta:

Labai labai sveikinu tave vitalyte25, kad tu jau nestuke.gif  thumbup.gif . Ir negalvok apie blogus dalykus.O  as jau turejau du  negimdyvinius nestumus, tai man jokiu nebuvo isskyru tik po menesio stiprus pilvo skausmas. Kai klausiau gydytojo del ko taip, tai sake, kad pas mane daug saaugu po kiausidziu uzdegimu. O tau jau padaryta laparoskopija ir viskas sutvarkyta. taip, kad dziaukis! thumbup.gif

man nieko neskauda, tai vadina viskas ok thumbup.gif rytoj pasidarysiu dar karta kraujo tyrima HCG thumbup.gif ziuresim kaip bus , tai galiu ramiai gyvent , ane, negresia man negimdinis nestumas , ane? nes nebera net tu isskyru thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(daivukas27 @ 2009 04 08, 21:51)
SU GIMTADIENIU DENDULE happybday.gif  happybday.gif  happybday.gif IR LINKIU, KAD KUO GREICIAU TAPTAI nestuke.gif
Papildyta:

Labai labai sveikinu tave vitalyte25, kad tu jau nestuke.gif  thumbup.gif . Ir negalvok apie blogus dalykus.O  as jau turejau du  negimdyvinius nestumus, tai man jokiu nebuvo isskyru tik po menesio stiprus pilvo skausmas. Kai klausiau gydytojo del ko taip, tai sake, kad pas mane daug saaugu po kiausidziu uzdegimu. O tau jau padaryta laparoskopija ir viskas sutvarkyta. taip, kad dziaukis! thumbup.gif
Papildyta:
o kodel merginos man niekas neatsiunciat slaptazodzio, juk ir as issiunciau kelias nuotraukas? g.gif

ar gavai slapt?
Atsakyti
daivute aciu... 4u.gif


Vitalyte tik jau kai grysi is kart rasyk mum o tai ana karta visa diena is proto ejom smile.gif as ilindau be nuotaikos galvoju pasikelsiu nuotaika kad tau viska patvirtino ir neradau smile.gif taip kad labai lauksim su gerom ziniom 4u.gif 4u.gif negeru tiesiog ir nebus nes visos laikysim kumstukus smile.gif
Atsakyti