Įkraunama...
Įkraunama...

Neskiepyti vaikai rečiau serga bet kokiom ligom?

Labukas mamytes. Noreciau paklausti ypač tų mamyčių, kurios neskiepijo vaikų, ar jų akimis žiūrint pypliukai rečiau sirgo ir serga apskritai (peršalimais, sloga ir kt.) lyginant su skiepytais vaikučiais? Manau, kad taip. Todėl savo vaikui po ketvirtos vakcinos nebeleidžiu daugiau leisti, nes tik po ketvirtos (jam buvo 2 mėn.) susidomėjau skiepais (kadangi vabaliukas sukarščiavo ir klykė gerą pusvalandį..) g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bruno_girl: 31 kovo 2009 - 07:52
labukas smile.gif labai gera tema 4u.gif
mano mažiukės nepuola nei slogos,nei kosuliai,nekimba peršalimo ligos smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bimkutele: 31 kovo 2009 - 10:24
Jusu vaikiukai tokie dar maziukai, kad nera ka ir spresti del puolamu ligu ir stipraus imuniteto mirksiukas.gif Kad nesirgo, tai galit dekoti ir MP, ir gerai prieziurai, ir kontaktu nebuvimui.
Cia klausti reiktu tu mamyciu, kuriu vaikai neskiepyti, lanko darzelius/mokyklas, koks procentas vaiku su stipriais imunitetais(jusu zodziu-nesunaikintais skiepais) 4u.gif
Mano visi vaikai skiepyti. Galiu tik pasakyti, jog vyresnysis sunus nuo 1,5 metu lanke darzeli ir sirgo retai, tikrai labai retai, na gal 6 metu pradejo sirgti daugiau anginom, kol jos neisoperavo. Nuo 7 metu galiu ant pirsto suskaiciuoti, kiek jis sirges.
Tuo tarpu antras sunus, kad ir skiepytas, iki ketveriu metu nesirgo NIEKUOM. Oi, meluoju, vejaraupius buvom is vyresnelio pasigave. blush2.gif O nuo ketveriu, kai tik i darzeli isejo-ir prasidejo doh.gif Visom pasaulio ligom. doh.gif
Atsakyti
Galiu tik pritarti biggrin.gif Vienas vaikutis, auginamas namuose ir gaunatis ribotą kontaktą su sergančiais yra abejotinas pavyzdys išvadoms daryti . bigsmile.gif
Atsakyti
Manau kad sirgimas priklauso ne nuo to skiepytas vaikas ar ne - o nuo vaiko imuniteto stiprumo.
O norint objektyviai palyginti manau reiketu tirti keliasdesimt tukstanciu skiepytu ir neskiepytu, kad pasimatytu kazkokia aiski tendencija siuo klausimu.
Atsakyti
vakcinos nestiprina imuniteto,gal net atvirkščiai susilpnina
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 03 31, 14:58)
vakcinos nestiprina imuniteto,gal net atvirkščiai susilpnina

na del sito as tikrai nesiginciju mirksiukas.gif
Tiesiog manau neuztenka lyginti tik skiepyta su neskiepytu. yra dar begale faktoriu lemianciu vaiko sirgima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2009 03 31, 16:32)
na del sito as tikrai nesiginciju  mirksiukas.gif
Tiesiog manau neuztenka lyginti tik skiepyta su neskiepytu. yra dar begale faktoriu lemianciu vaiko sirgima  4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Manau, kad skiepai imuniteta silpnina. Bent jau mano vaiko silpnas imunitetas buvo iki siol. Jis skiepytas visais skiepais . Kai pradejo lankyti darzeli, sirgo labai daznai schmoll.gif . Prie jo "prikibdavo" viskas, kas tik galejo.. Gripo, citomegalijos virusai, angina, persalimai, kirminai, pelesinis gribelis schmoll.gif Gydomes homeopatiniais vaistais. Sia ziema ,aciu Dievui, buvo sveikas ir tikiuosi ir toliau taip bus! Dukrytes neskiepyjau. Ziuresim, kaip bus toliau biggrin.gif Bet esu tikra, kad ji augs sveika ir stipri.
Atsakyti
QUOTE(oliwia77 @ 2009 03 31, 18:21)
Manau, kad skiepai imuniteta silpnina.


o aš manau, kad stiprina biggrin.gif savo dukrytę skiepijau viskuo kuo priklauso ir tikrai nesirgom ne viena iš tų ligų, o ir peršalimo ligomis sergam retai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ma @ 2009 04 01, 19:17)
o aš manau, kad stiprina  biggrin.gif savo dukrytę skiepijau viskuo kuo priklauso ir tikrai nesirgom ne viena iš tų ligų, o ir peršalimo ligomis sergam retai  bigsmile.gif

nusišnekat visai fool.gif kaip chemija stiprina imunitetą???
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 04 01, 20:10)
nusišnekat visai fool.gif kaip chemija stiprina imunitetą???

Teisingai. cool.gif Ner ko cia kasdien vaikus serti chemija drinks_cheers.gif Ir dujokaukes pageidautina uzsideti.
Atsakyti