Įkraunama...
Įkraunama...

Užmiesčio namo interjeras

Elitarai, jau virtuvė wub.gif išduok iš kur baldeliai? ir orkaitė iš kur? blink.gif va čiaaa tai daiktas wub.gif
Atsakyti
orkaite Smeg,rankeneliu tik nera(perdazomos),nes suklydau uzsakydama,aukso spalvos buvo veee doh.gif , uzsakiau internetu,nuderejau nebloga sumele-krize,bent vienoje vietoje y nauda mirksiukas.gif ,baldzius is kauno,aleksote gyvena,namu dirbtuveje daro viska,jo tinklapis atnaujinamas lyg,bet bandykite www.pjuvena.lt
Atsakyti
Elitarai, nuostabi virtuvė thumbup.gif nereali! Tikrut tiktutėlė medinė, atrodo? Ir rožinio kambario sienos labai thumb_yello.gif
Atsakyti
sendinto azuolo virtuve,o kambariai paprasti,baldu nera,ir vaizdo nera dar.
Atsakyti
Labai labai grazu 4u.gif bus tie vaizdai, su laiku, paskui vis vietos mazes ir mazes visokiems vaizdams kurt biggrin.gif

Elitarai, o jusu namai Marijampoleje ar uzsienyje? Tiesa, tie uzapvalinti kampai - nerealus geris drinks_cheers.gif saunuoliai drinks_cheers.gif

Kazin kur Liurda dingus unsure.gif
Atsakyti
Pamenate mano bra su gelytemis, kur tariausi ar jos man miegamajame tiks? jau kabo bigsmile.gif man labai grazu, apsvietimo nuo ju per akis. bet paveiksliukas tarp ju taip ir prasosi biggrin.gif
kai galesiu - imesiu foto.

Dabar truputuka ne i tema. ieskojau po google ko nepametus ir visai ne i tema aptikau viena nuotraukyte, ilindau neistverusi (blogas iprotis, ieskojau sio to apie maista, ale vel nugrybavau biggrin.gif ). Cia ne namai, o nuomojami apartamentai, bet man patiko apziurineti. spaudi ant nuotraukos, kad ieiti, ir tada virsuje yra Photos nuoroda. Panarsykit, jei turit laiko, man patiko, visai kitoks stilius. gal ka naudingo uzmatysite ir sau mirksiukas.gif
http://www.businessa...rdam/apartments

man tarkim tai labai patiko
user posted image

user posted image

user posted image

bijau daugiau mesti, gal vel nesimatys unsure.gif
Atsakyti
[quote=mamius,2009 04 09, 20:26]
Elitarai, o jusu namai Marijampoleje ar uzsienyje?

Marijampoleje smile.gif
Atsakyti
elitarai, gal galėtum pakartot to baldžiaus iš Aleksoto kontaktėlius, nes praeitas puslapis tiek ištampytas, kad man niekaip nepavyksta perskaityt ką parašei blush2.gif
Atsakyti
Felise, as atrasysiu uz eltarai smile.gif Istrauka is jos posto blush2.gif
"baldzius is kauno, aleksote gyvena, namu dirbtuveje daro viska, jo tinklapis atnaujinamas lyg, bet bandykite www.pjuvena.lt"

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2009 04 10, 10:29)
Felise, as atrasysiu uz eltarai smile.gif Istrauka is jos posto  blush2.gif
"baldzius is kauno, aleksote gyvena, namu dirbtuveje daro viska, jo tinklapis atnaujinamas lyg, bet bandykite www.pjuvena.lt"

4u.gif


jėėėtau kaip ačiūū 4u.gif bigsmile.gif

Toks puslapėlis neegzisuoja, tačiau jei neklystu čia tas pats tik kitu pavadinimu http://laiptai.org/Kontaktai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Felise: 10 balandžio 2009 - 09:46
Taip,tas pats RYTIS Mikelskas.neseniai maciau jo darytos lovos fragmentus,patiko,labai.
Atsakyti
kazkada minejau,kad gyvenu prie sendaikciu turgaus,rodausi ka nugriebiau smile.gif
user posted image
ir 2 foteliai tokie
user posted image
laukia didelis darbas
user posted image
ir paveikslas su veidrodziu
user posted image
user posted image
kazkada jie ysipaisys y mano namu interjera smile.gif
Atsakyti