Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai - XII

QUOTE(Linarte @ 2009 04 22, 22:42)
MB dirbęs BMSe. Ką tik paklausiau, kaip ten skaičiuoja, tai sakė dažniausia susitarimo reikalas. O ir kaina vienos ir dviejų dienų ne dvigubai, o mažiau skiriasi.
Kantaktuoti:
8 652 28 888
nuoma@bms.lt

o, man gali reikėti bigsmile.gif

ir šiaip, ar jau kas kūrėt tuos filmukus-prezentacijas apie jaunuosius? nes aš irgi galvoju kurti, tik kelios mintys:
1. daryti rimtą ir rodyti pradžioje
2. daryti humoristinį ir rodyti po 12 arba antra diena...su humoristiniais turiu patirties, esu sukūrus tėčio 50-mečiui, visi lūžo.bet čia , vestuvėms, kol kas neturiu idėjos kad juokinga būtų...ar jūs gal turit kokią idėją? ar kokios pasakos siužetą perkurti g.gif ..nežinau...įdomu būtų pasižiūrėti, kas jau yra padaręs kažką, gal pasidalintų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilija S @ 2009 04 22, 20:36)
Mergaiciuke ee atsiusk ir man vilija.sambold@gmail.com, viska ka turi blush2.gif  busiu labai dekinga  4u.gif  biggrin.gif aciu is anksto wub.gif

issiunciau:)
Atsakyti
QUOTE(mergaiciuke_ee @ 2009 04 22, 20:07)
issiunciau:)

Oi ciu labai, gavau. Dar visko neperskaiciau, bet man tundrai paaiskink, kam tie grazus popieriniai tortai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilija S @ 2009 04 22, 23:17)
Oi ciu labai, gavau. Dar visko neperskaiciau, bet man tundrai paaiskink, kam tie grazus popieriniai tortai doh.gif

na, jie tikrai labai jau gražūs čia padaryti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilija S @ 2009 04 22, 21:17)
Oi ciu labai, gavau. Dar visko neperskaiciau, bet man tundrai paaiskink, kam tie grazus popieriniai tortai doh.gif

ten i gabaliuka dedas pazadu kortele ir vestuviniai saldainiai:)
Atsakyti
QUOTE(mergaiciuke_ee @ 2009 04 22, 20:28)
ten i gabaliuka dedas pazadu kortele ir vestuviniai saldainiai:)

O tuos "gabaliukus" dalinti sveciams? Ar kam?
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2009 04 22, 20:26)
Nusiunciau i az


Labai ačiū! Kilo dar idėjų, bet tiek daug apdovanotų pas mus nebus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilija S @ 2009 04 22, 21:30)
O tuos "gabaliukus" dalinti sveciams? Ar kam?

sveciam arba per prisistatyma arba siaip galima kur iterpti.
Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2009 04 22, 21:47)
aciu  labai už informacija  4u.gif  4u.gif 4u.gif labai man padejai
O cia Kaune, ar čia nesvarbu kokiam mieste, ir galiu skambinti šiuo numeriu?

Niekis. Ten šiaip yra vienas žmogeliukas už nuomą atsakingas, gali ir skambinti ir meilą rašyti. Bent anksčiau jo darbo stalas bazavosi Vilniuje. O įrangą pasiimt galima bet kuriam Megapoly ar OK parduotuvėj. Susiderinti reikia, derinant užsakymą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linarte: 22 balandžio 2009 - 21:40
QUOTE(Linarte @ 2009 04 22, 22:38)
Niekis. Ten šiaip yra vienas žmogeliukas už nuomą atsakingas, gali ir skambinti ir meilą rašyti.  Bent anksčiau jo darbo stalas bazavosi Vilniuje. O įrangą pasiimt galima bet kuriam Megapoly ar OK parduotuvėj. Susiderinti reikia, derinant užsakymą.

aciu labai uz info 4u.gif , reiks susiekti ax.gif
Atsakyti
Kilo toks kvailokas buitinis klausimas blink.gif
Svočiutės, kurios darote popierinį tortuką ir žadate jį dalinti prie stalo. O kas tą tortuką dalins? Ar pačios žadate atsistoti nuo stalo prieiti prie kiekvieno svečio ir duoti pasiimti po gabalėlį ar ką kitą įpareigosite? Kažkaip susirūpinau kaip viskas turi vykti. Kur tą tortuką pasidėti iki dalinimo? Nu žodžiu susimakalavau.


Po židinio uždegimo ir tėvelių pagerbimo darysim tėvelių pasiskirstymą pareigomis. Gal kam patiks ši mintis. Duosime kiekvieno tėveliam traukti po dėžutę . Vienoje dėžutėje bus įdėtas reklaminis bukletas apie keliones ir šokoladiniai eurai - šie tėveliai finansiškai rems jaunųjų keliones, ypač povestuvinę. Kitoje dėžutėje - barškučiai, juos išsitraukę tėveliai gelbės prižiūrint vaikus, kol jaunieji keliaus. Darysime per antrą užsėdimą.
Atsakyti
QUOTE(Vasarėlė @ 2009 04 22, 22:08)
Kilo toks kvailokas buitinis klausimas  blink.gif
Svočiutės, kurios darote  popierinį tortuką ir žadate jį dalinti prie stalo. O kas tą tortuką dalins? Ar pačios žadate atsistoti nuo stalo  prieiti prie kiekvieno svečio ir duoti pasiimti po gabalėlį ar ką kitą įpareigosite? Kažkaip susirūpinau kaip viskas turi vykti. Kur tą tortuką pasidėti iki dalinimo? Nu žodžiu susimakalavau.
Po židinio uždegimo ir tėvelių pagerbimo darysim tėvelių pasiskirstymą pareigomis. Gal kam patiks ši mintis. Duosime kiekvieno tėveliam traukti po dėžutę . Vienoje dėžutėje bus įdėtas reklaminis bukletas apie keliones ir šokoladiniai eurai - šie tėveliai  finansiškai rems jaunųjų keliones, ypač povestuvinę. Kitoje dėžutėje - barškučiai, juos išsitraukę tėveliai gelbės prižiūrint vaikus, kol jaunieji keliaus. Darysime per antrą užsėdimą.

as zadu i sakoti ant juosteloiu ideti priristus maza namuka masinyte piniga ir soske ir pagal tai teveliai pasidalins kas pirks masina kas statys nama kas vaikus priziures o kas finansiskai rems biggrin.gif
Atsakyti