Įkraunama...
Įkraunama...

Karcher dulkių siurbliai, plovimo įranga

Sveikuciai, reiketu jusu nuomones. Jai kas zinote jo privalumus trukumus, geras jis ar blogas, prasau pasidalinkite savo nuomone su manimi.idesiu jo parametrus. Aciu.

Našumas
15-18 m2/h;(su grindų antgaliu)
Oro srautas
61 l/s;
Vakuumas
230 mbar
Plovimo sk. srautas
1.0 l/min
Išpurškimo slėgis
1.0 bar
Skysčių talpos
8/7 l
Siurbimo turbinos galia
1380
Išpurškimo pompos galia
40 W
Svoris
9.0 kg

Jo kaina 1401.lt

Atsakyti
QUOTE(wilsons @ 2008 04 28, 10:02)
Sveikuciai, reiketu  jusu nuomones. Jai kas zinote jo privalumus trukumus, geras jis ar blogas, prasau pasidalinkite savo nuomone su manimi.idesiu jo parametrus. Aciu.

Našumas
15-18 m2/h;(su grindų antgaliu)
Oro srautas
61 l/s;
Vakuumas
230 mbar
Plovimo sk. srautas
1.0 l/min
Išpurškimo slėgis
1.0 bar
Skysčių talpos
8/7 l
Siurbimo turbinos galia
1380
Išpurškimo pompos galia
40 W
Svoris
9.0 kg

Jo kaina 1401.lt


na va pasiklausiau draugo apie si irengima. tai sake tikrai gera naujiena. tik va kaina yra jo realiai pigesne nei parasyta cia. pliusai tai kad dar galima nusipirkt kazka kad galima ir kilimus plaut, nes kiek supratau tai cia tik mikstiem baldam mirksiukas.gif
Atsakyti
teko man kelis kartus su kitu puzzi'ku plaut tiek minksta balda, tiek kilimine danga ir dar automobilio salona. Galiu pasakyti, kad superinis daiktas. Labai gerai istraukia visa dregme, kuri buvo apipurksta ant baldu, kilimo ir t.t. Aisku, jeigu nori labai gero efekto, tai reikia nusipirkti dar geros chemijos, skirtos plaut gobelenams, kilimams ir t.t. Tada isvis baldai lieka kaip nauji smile.gif
Tikrai tikrai, nemeluoju, esu pati isbandzius nemazai kartu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wilsons @ 2008 04 28, 10:02)
Sveikuciai, reiketu  jusu nuomones. Jai kas zinote jo privalumus trukumus, geras jis ar blogas, prasau pasidalinkite savo nuomone su manimi.idesiu jo parametrus. Aciu.

Našumas
15-18 m2/h;(su grindų antgaliu)
Oro srautas
61 l/s;
Vakuumas
230 mbar
Plovimo sk. srautas
1.0 l/min
Išpurškimo slėgis
1.0 bar
Skysčių talpos
8/7 l
Siurbimo turbinos galia
1380
Išpurškimo pompos galia
40 W
Svoris
9.0 kg

Jo kaina 1401.lt



Šis siurblys skirtas naudoti profesionaliam darbui, t.y. valymo įmonėms.
Šiaip labai gerai viską išplauna, kokybė tikrai aukšta.
Buitiniam naudojimui galima rinktis paprastesnį variantą. 4u.gif
Atsakyti
Osu tokiu siurbliu galima pravalyt čiužinius,pagalves?Nes vaikai alergiški dulkių erkutėm.Bet kažkaip nelabai tikiu ,kad tas erkutes su siurbliu galima ištraukt, schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos. Nusipirkom mes plaunama siurbli firmos KARCHER. Seip gal ir neblogas, Po siurbimo netgi oras kambari pasikejcia, kaip po drekintuvo,
Gana neblogaj siurbia. Viskas butu gerai jejgu nebutu sunkus,didokas,nes reikia jam vietos kad nesimaisitu,siurbimo vamzdis pradeda biret, o jam dar metu nera. Ir tam siurbimuj reikia nemazai jiegu doh.gif .Na yra dar visokiu smulkmenu, kurie man nepatinka schmoll.gif . Dabar galvoju ar verta buvo pirkti toki brangu nepatogu daikta. Gal kas turi toki siurbli, ir kaip jums tas siurblis,ar patinka? Gal cia man tiktai jis toks nepatogus. verysad.gif
Atsakyti
Na nežinau, mes irgi šios firmos siurblį turim, jau irgi metus, tai jokių problemų. Na taip, nelengvas jis, bet ankstesnis senukas buvo dar sunkesnis biggrin.gif pas šitą bent ratukai lengvai važinėja lotuliukas.gif Mes labai patenkinti, ir tikrai kitokio nesirinkčiau. Tiesiog kai darėm tamsiuke sieninę spintą, joje padarėm vietą siurbliui, todėl dabar nesukam galvos kur jį dėti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Heavensent: 19 spalio 2008 - 18:29
mes turime taip pat si siurbli ir esame labai patenkinti. Siaip jis didokas, bet gyvename name tai vietos kur ji padeti yra biggrin.gif
Atsakyti
Turim dvejus metus, vyras labai ji priziuri, pila tik distiliuota vandeni, nuolat valo ji, manes neprileidzia, tai dziaugiames juo labai thumbup.gif Jis didelis, gremezdiskas, bet vietos turim, kur padeti. Man labai patinka dar tas, kad prijungus lygintuva gaunasi lyginimo sistema garais-visa patalyne sulankstyta issilyginu thumbup.gif
Atsakyti
Turime du siurblius šios firmos,vienas vandeniu eina,kitas sausai..Šiaip gremėzdai biggrin.gif Bet vyras irgi labai prižiūri,o vietos užima daug,bet pas mus garaže jie stovi smile.gif
Atsakyti
Turiu ir as siurblį šios firmos, vandeniu eina,labai džiaugiuosi 4u.gif
Atsakyti
Pas mus namuose taip pat yra šios firmos siurblys.Turi mano manymu tik vieną minusą,kurį iš jūsų dauguma ir paminėjot- svoris.Mes gyvename nuosavame name ir kai reikia užsinešti į antrą aukštą,va tada...Bet šiaip mes esame patenkinti.
Atsakyti