Įkraunama...
Įkraunama...

Karcher dulkių siurbliai, plovimo įranga

mes plaunanti turim.daugiau vyras daugiau u juo dirba.kazkoks puzzy ar kazkaip kitaip.nu sveria tai tikrai daug ir griozdas,bet seip man kiek naudojau patinka.
Atsakyti
Turiu, bet neplaunantį. Labai juo patenkinta, nes yra turbo antgalis, labai gerai išsiurbia ilgo plauko kilimą. Tik mažesnis galėtų būti, nes daug vietos namuose užima.

Atsakyti
pasiskaiciau jusu,ir as uzsinorejau tokio siurblio.. ax.gif vyras seniai siule,bet as vis kazkaip neuzkibdavau.. blush2.gif pas mane kilimu nera,parketas ir plyteles.idomu,kuri Karcher modeli geriau rinktis g.gif kad butu galima ir langus plauti,nes pas mane ju daug g.gif
Atsakyti
1802 arba 1902 garinukus.
Plauna puikiai plyteles, parketa, laminata, langus veidrodzius.
Nors geriausiai langus valo tai Trend pasluostes, o ir kaina ju tik 32 lt drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
Na jeigu gyveni nuosavam name ir turi vitrininius langus tai su bet kokia sluoste uzsiknisi valyti. Mums, kai rinkomes siurbli (nusipirkom Karcher 1902 thumbup.gif ), galimybe valyti langus su siurblio pagalba buvo lemiamas argumentas uz butent sita preke. ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, padekite. Nusipirkome SV1902, viskas su juo gerai, man ta sunkuma ir gremezdiskuma atperka jo patogumas- valai visas patalpas tik keisdama antgalius, ir jokios chemijos. Bet viena problema- kazka neteisingai darau- grindu valymui yra skirtos lankscios gumos juosteles, kurios isideda i antgali? taip? kai plaunu grindis- su garais ir siurbimu- raso- kad reikia ijungti siurbimo funkcija maziausiu galingumu, garus leisti 2-3 galingumu. plauna gerai, bet po plovimo lieka tokios juosteles ant grindu. ne visur... ka negerai darau? labai prasau patarti
Atsakyti
QUOTE(houkur @ 2010 02 17, 13:19)
Sveikos merginos, padekite. Nusipirkome SV1902, viskas su juo gerai, man ta sunkuma ir gremezdiskuma atperka jo patogumas- valai visas patalpas tik keisdama antgalius, ir jokios chemijos. Bet viena problema- kazka neteisingai darau- grindu valymui yra skirtos lankscios gumos juosteles, kurios isideda i antgali? taip? kai plaunu grindis- su garais ir siurbimu- raso- kad reikia ijungti siurbimo funkcija maziausiu galingumu, garus leisti 2-3 galingumu. plauna gerai, bet po plovimo lieka tokios juosteles ant grindu. ne visur... ka negerai darau? labai prasau patarti

Uzklausiau vyro(jis pas mus su kercheriu dirba) per skype, atsake, kopinu:
viskas aisku tegu apsuka gumas

ne taip idejo, o as ijungiu siurbima pilnu galingumu geriau surenka o garu rankenele tugu darbo metu nesukineja nes bus kaip mums

nes gumos is vienos puses yra lygios i s kitos puses kaip su dantukais, paziurek pas mus kaip ideta, manau dantukais i prieki, kad traukiant atgal butu ligi dalis
tada gerai surenka vandeni, ir biski reik, kad padirbtu, nuo garu guma suminkstes ir geriau pritaps prie pavirsiaus

arba ant gumos pavirsiaus siuksle prilipus

arba guma sudraske reik apziuret

na nuo grindu pavirshiaus irgi priklauso, jei kaip pas mus plyteles ne visur lygiai suklotos tam tikrose vietose lieka vanduo
Atsakyti
Sena pazistama- aciu be galo!!!
matyt kad ne taip gumas sudejau ir veikiausiai reikia pagarinti kiek. bandysiu plauti ir parasysiu kaip sekasi.
aciu dar syki!
Atsakyti
:hi:aciu,jei patarsit,kuri mod.pirkti,kad butu galima plauti ir grindis,ir langus.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritutė90 @ 2010 02 17, 22:59)
:hi:aciu,jei patarsit,kuri mod.pirkti,kad butu galima plauti ir grindis,ir langus.. blush2.gif

Taigi parasiau anksciau:arba Kercheri SV1802, arba kercheri SV1902 mirksiukas.gif Paskutinis naujesnio modelio, daugiau visokiu galimybiu, pirmasis pigesnis 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,kadangi pas mane namuose apsigyveno augintinis su plaukais biggrin.gif ,o ir mudvi su dukra kartais seriames tongue.gif ir siaip namie norisi svaros,prasau patarimo ax.gif .Kaip supratau vienos mamytes vyras viska zino apie Karcher siurblius gal galetu patarti koks modelis labiausiai tiktu bute kuriame yra ir kiliminiu dangu,ir laminato,ir plyteliu,ir langu ir siaip visokiu plyseliu kuriuos reiketu gerokai pavalyti garais? IS ANKSTO ACIU LABAI UZ KONSULTACIJA 4u.gif
Atsakyti
Gal pagelbėsite ir man. Reikia karčerio lauko terasos valymui. Svarbiausia - kuo mažiau priežiūros aparatui, nereikia jokių skysčių susiurbimų. Tiesiog optimalus įrenginys purvui nuo plytelių nuplauti.
Atsakyti