Įkraunama...
Įkraunama...

PAGYRU PUODAS

QUOTE(Olesta @ 2009 04 01, 12:01)
ačiū, ačiū, gana liaupsinti  blush2.gif rodykitės greitai ką šiandien priveikėt, žinau, kad tikrai kai kurios kai ką veikė, greit pasirodot lotuliukas.gif  thumbup.gif

NEGI MANO RIESTAINIU LAUKI g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 04 01, 15:50)
NEGI MANO RIESTAINIU LAUKI g.gif  lotuliukas.gif


Nesk cia juos lotuliukas.gif
Atsakyti
neber ko nesti,jau prakaliau lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu žinokit padariau Nevėžį.Ryt ragausim.Bet man tai grynai kaip napoleonas.

Tik puošiau drugeliais,kitus dariau labai plonyčius,tai aplūžo,reik daryti tvirtesnius,vienas toks gavosi.Smarkiai nesijuokit lotuliukas.gif

user posted image


Buvo užmanymas drugiai iš šono......kitą kartą žinosiu,kad tvirtesnius piešt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zebra: 01 balandžio 2009 - 18:53
QUOTE(mmergyte @ 2009 03 31, 23:10)
ateinu pasigirt ax.gif  lotuliukas.gif

nuostabu thumbup.gif

QUOTE(EgluteN @ 2009 04 01, 11:27)
Na stai ir mes uzbegome pasigirti lotuliukas.gif kepiau vyniotini pagal mammka-super ,skanus labai,va tik nuotraukytei neliko n e gabaliuko blush2.gif o si ryt sumontavau puse tortuko sunucio pusmeciukui:

labai idomus ir gražus wub.gif


QUOTE(Olesta @ 2009 04 01, 12:55)
labas dienas, aš va šviežią boružėlę atskraidinu, gal temukę dakalsim mirksiukas.gif

o jau kokia graži ir kokia juokinga uodegėlė lotuliukas.gif

QUOTE(zebra @ 2009 04 01, 19:18)
Nu žinokit padariau Nevėžį.Ryt ragausim.Bet man tai grynai kaip napoleonas.

waw........... wub.gif
tik tie drugelių griaučiukai juokingi hihihi.gif
Atsakyti
Aha, torto papuosimo ideja labai liuks! Bet tie griauciukai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2009 04 01, 19:33)

waw........... wub.gif
tik tie drugelių griaučiukai juokingi hihihi.gif

tai va,atnešiau čia nuotaikai pakelt visoms hihihi.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif priimu visus komentarus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
o kiek jūs kremo dedat į nevėžio 1 luoksnio pertepimą? aš dariau pusę su grietinėle,pritrūkau,tada su rududu užbaigiau.turbūt riebulis ohoho blush2.gif
Atsakyti
šaunus Nevėžis, jo drugelius reikia riebesnius paišyti, tada gerai laikosi thumbup.gif papasakok prašau, kaip taip gražiai tuos susuktus šokolado piešinius padarai, bandžiau, ko tais man nesigavo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zebra @ 2009 04 01, 19:40)
tai va,atnešiau čia nuotaikai pakelt visoms hihihi.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif priimu visus komentarus lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:
o kiek jūs kremo dedat į nevėžio 1 luoksnio pertepimą? aš dariau pusę su grietinėle,pritrūkau,tada su rududu užbaigiau.turbūt riebulis ohoho blush2.gif


Man sitam tortui kai dariau, tai visko uzteko kaip tik. Dariau is 6 laksteliu 18 cm formelej, ir krema is tiek kiek parasyta, ir ale tip top uzteko. As kremo dejau kokius 4 mm gal g.gif o 7 laksta panaudojau trupiniams.

O tortas siaip labai grazus, ir drugelis tas riebesnis labai tinka, ir spalva, tik tie graiuciukai man ten netinka lotuliukas.gif

O man susuktas volelis issileido kambario temperaturoj... kame reikalas blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 01 balandžio 2009 - 18:52
QUOTE(Olesta @ 2009 04 01, 19:50)
šaunus Nevėžis, jo drugelius reikia riebesnius paišyti, tada gerai laikosi thumbup.gif papasakok prašau, kaip taip gražiai tuos susuktus šokolado piešinius padarai, bandžiau, ko tais man nesigavo ax.gif

irgi iš šokolado,piešiu iš susukto to popiergalio .
Papildyta:
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 04 01, 19:51)
Man sitam tortui kai dariau, tai visko uzteko kaip tik. Dariau is 6 laksteliu 18 cm formelej, ir krema is tiek kiek parasyta, ir ale tip top uzteko. As kremo dejau kokius 4 mm gal  g.gif o 7 laksta panaudojau trupiniams.

O tortas siaip labai grazus, ir drugelis tas riebesnis labai tinka, ir spalva, tik tie graiuciukai man ten netinka  lotuliukas.gif

O man susuktas volelis issileido kambario temperaturoj... kame reikalas  blink.gif

Vieną griautį išėmiau lotuliukas.gif

Eina sau,aš daug kremo tada sudėjau... cool.gif nu žiūrėsim rytoj blush2.gif

koks volelis,ką darei,nesuspėju visur apskaityt
Atsakyti
QUOTE(zebra @ 2009 04 01, 19:56)
irgi iš šokolado,piešiu iš susukto to popiergalio .
Papildyta:

Vieną griautį išėmiau lotuliukas.gif

Eina sau,aš daug kremo tada sudėjau... cool.gif nu žiūrėsim rytoj blush2.gif

koks volelis,ką darei,nesuspėju visur apskaityt


Na as dariau toki susukta gringrasa kaip tu ant praeito torto vidurio dejai. Ir kai uzdejau ta voliuka ant torto Nevezio, jis tieisog issileido kambario temperaturoj, na turiu galvoj pasidare ne volelis, o jau isskydo ir kas matosi ant mano Nevezio vidurio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 04 01, 18:58)
Na as dariau toki susukta gringrasa kaip tu ant praeito torto vidurio dejai. Ir kai uzdejau ta voliuka ant torto Nevezio, jis tieisog issileido kambario temperaturoj, na turiu galvoj pasidare ne volelis, o jau isskydo ir kas matosi ant mano Nevezio vidurio biggrin.gif

iš gryno šokolado piešei?
Atsakyti