Įkraunama...
Įkraunama...

Globėju paplepėjimai 3

QUOTE(velute @ 2009 04 01, 14:49)
Raso velutes brolis. Siandien gime dukryte 54cm, 3600g po Cezario pjuvio  4u.gif

Labai gražia gaida pradedam temą wub.gif Sveikinam mažają sesytę thumbup.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti

netaip susapnavau, bet nesvarbu- šaunuolė 4u.gif wub.gif sveikinam, džiaugsmo, laimės, meilės- labai labai mes džiaugiamės. Tikimės, kad viskas buvo gerai ir viskas bus gerai 4u.gif , laukiam grįžtant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2009 04 01, 14:56)
Labai gražia gaida pradedam temą  wub.gif  Sveikinam mažają sesytę  thumbup.gif  4u.gif  wub.gif


Vis landžiojau laukdama naujienų ir štai jos čia!!! O kažko man net atrodė, kad gims mergytė, nors savo atrodymo net sapnais, visai niekuo negaliu pagrįsti smile.gif

Šilčiausi linkėjimai visoms sesytėms ir jų tėveliams !
Atsakyti
Sveikinam, Velute clap.gif clap_1.gif
Tegul dukrytė atneša tau daug daug džiaugsmo
Atsakyti
Sveikiname Velutes seimynele ,sulaukus stebuklelio 4u.gif 4u.gif 4u.gif
user posted image
Atsakyti
4u.gif tegu grizta laimingai ir priima sveikinimus...
dabar vargelis del vardelio turbut laukia...
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif
prisijungiu prie sveikinimų Velutei. aukit sveikutės

Bet noriu ir paklausti. Esu Globėjų paplepėjimuose skaičius apie mokymosi sutikimų turinčius vaikus. Nelabai turiu laiko skaityti visa jau uždarytą temą, kad suraščiau, bet viliuosi, kad į šį mano paklausimą atsilieps mama, kuri rašė apie įvairius tokio vaiko baigimo mokyklą variantus. Arba gal kas iš jūsų susidūrėte su situacija, kuomet vaikas nepajėgia mokytis su visa klase, yra grėsmė kad neišlaikys egzaminų. Esu girdėjusi, kad turint mokyklos baigimo "specialų" pažymėjimą (na, kuriame atsispindi, kad nesimokei kartu, nelaikei egzaminų) nėra šansų mokytis toliau. Ar kas nors žinote apie tai? Arba kur ieškoti informacijos apie tai.
Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Vitvita @ 2009 04 02, 15:41)
4u.gif  4u.gif  4u.gif
prisijungiu prie sveikinimų Velutei. aukit sveikutės

Bet noriu ir paklausti. Esu Globėjų paplepėjimuose skaičius apie mokymosi sutikimų turinčius vaikus. Nelabai turiu laiko skaityti visa jau uždarytą temą, kad suraščiau, bet viliuosi, kad į šį mano paklausimą atsilieps mama, kuri rašė apie įvairius tokio vaiko baigimo mokyklą variantus. Arba gal kas iš jūsų susidūrėte su situacija, kuomet vaikas nepajėgia mokytis su visa klase, yra grėsmė kad neišlaikys egzaminų. Esu girdėjusi, kad turint mokyklos baigimo "specialų" pažymėjimą (na, kuriame atsispindi, kad nesimokei kartu, nelaikei egzaminų) nėra šansų mokytis toliau. Ar kas nors žinote apie tai? Arba kur ieškoti informacijos apie tai.
Ačiū


Paragintoji rašė, gal tu jai tiesiog klausimą į A.Ž parašyk, retokai ji pas mus užsuka smile.gif


Mergaitės, dabar pagavojau, kad Vėlutės dukrytė linksmutė turėtų būti, gi balandžio pirmą gimė bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikinu Vėlutę ir džiaugiuosi, kad turi dukrytę. Tarp kita ko, aš kažkodėl jaučiau, kad mergaitė bus smile.gif Ale su tom nuojautom tai ką ten suprasi smile.gif Aš linkiu sveikatos. Visa kita ateina savaime. Ne krizė ir ne pinigai svarbiausia. Pinigų visada yra tiek, kiek žmogui iš tiesų reikia.

Aga, Alfija, fainuolė mergytė turėtų būt wub.gif Mudu su vyru turim krikštasūnį, gimusį balandžio 1 d. Nugi, "patiešnas" vaikas, ką ir besakyt... smile.gif

QUOTE(alfija @ 2009 04 02, 16:39)
Paragintoji rašė, gal tu jai tiesiog klausimą į A.Ž parašyk, retokai ji pas mus užsuka smile.gif
Mergaitės, dabar pagavojau, kad Vėlutės dukrytė linksmutė turėtų būti, gi balandžio pirmą gimė bigsmile.gif

Paskaičiau ir susileidau... Paskaitau aš jumi visas. Retokai užsuku... Na, ką jau padarysi - savos bėdos arčiau kūno. Deja, ar beja. Iš vaikų bėdų gal išlipau tam kartui (nors kasdien vis po jas palaipioju, bet gal nedidelės jos man tokios atrodo lyginant su kitomis) gal dėl to stokoju minčių ir motyvacijos rašyti.

Nugi apie Džiugą tai misliju kasdien 4u.gif . Ale sau pasakiau nedaugiažodžiauti žadėjimais... Bo niekada nieko negali žinot.

Labanakt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paragintoji: 03 balandžio 2009 - 00:17
Prisijungiu prie sveikinimų Velutei 4u.gif

Mums iškilo problema- darželis...
Pasiėmėm mergytę nesulaukę teismo, lyg ir viskas buvo gerai, pasakojau jau seniai, kad eisi pas kitus vaikučius, kiekvieną vakarą tave pasiimsiu, darželyje smagu neišpasakytai ir t.t. Bet...ašarojam kiekvieną rytą, nesvarbu kas nuveža- aš ar vyras-scenarijus tas pats, tik su manimi gal kiek traukiamos operos garsesnės. Klausiu aš jos- ar tu žinai, kad aš tavęs nepaliksiu ir po miegelio pasiimsiu? Taip, sako. Tai ko, klausiu, verki? Noriu su tavim į darbelį...arba namuose viena būti......nenoriu į grupę... Su žodžiu 'reikia' kaskart tenka auklėtojai atplėšinėti tai nuo manęs, tai nuo vyro. Taip visa savaitė praėjo...
O buvau įsitikinusi, kad daržely priprasti jai bus vienas juokas- juk augo su vaikais, dienotvarkė pažįstama ir t.t. Klausiau auklėtojos kaip ji elgiasi dieną, sakė yra tyli ir rami kaip pelytė- visai nepanašu į mano vaiką. Užtat grįžusi iš darželio kaip kulkosvaidis trata ir dūksta kaip pašėlusi iki užmigimo- atsiima už visą dieną, matyt. Ji buvo pripratusi vaikų namuose visai grupei vadovauti ir iš auklėtojų dėmesio daugiausia išsireikalaudavo, tai galvojam gal dėl to blogai jaučiasi, kad darželyje visos vadovaujančios vietos užimtos g.gif . Tragedijos nedarom, nes pagal tai, kad ėmė daug ramiau miegoti, nei kad kai parsivesdavom savaitgaliais, manytina, kad ji jaučiasi saugi pas mus. Net mano rankos naktim nebeieško- išmiega neprabudusi iki ryto.
Kaip jūsų pasiimti vaikučiai adaptavosi prie darželio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sprigė: 03 balandžio 2009 - 09:03
Sprigė,Apie ne bio vaikučių pratinimą prie darželio negaliu pasakyt nieko, bet mano gimdytas du mėnesiu kaukė ir reikėjo atplėšinėt nuo savęs smile.gif O tavo mergičkai žinoma irgi jaučiasi kitaip, nei augdama nuolat kolektyve, juk čia ji jau turi ŠEIMĄ ir reikia ją palikt, kad ir trumpam, bet juk baisu, nauja viskas, nesijaučia saugiai.... O dar tik savaitėlė praėjo-kantrybės jums 4u.gif
Atsakyti
Labiausiai bijau, kad ji taip ir nepripras. Charakteriu ji kaip mano jaunėlio kopija, kuris kaukė visus metus, bet taip ir nepriprato prie darželio, nors ten ėjo su metais vyresniu broliu į tą pačią grupę, beje, brolis nei ašarėlės nepraliejo. Tai galvoju ar man čia su tokiais vaikais sekasi, ar čia man savo elgesyje kokių kabliukų ieškot reikia. Dabar, kai paklausiu savo jaunėlio ko verkdavai, tai sako, kad pietų miegot reikėjo ir manų košę labai šlykščią valgyt duodavo blink.gif.
Atsakyti