Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunų mamyčių iš Vilniaus susitikimai

mes su dukryte irgi noretume surasti kompanija pasivaiksciojimams ir seip draugiu/iu rato prapletimui vaikui ir mamai smile.gif gyvenam uz naujos vilnios, bet galim ir iki miesto pavaziuot. dukrai 1.7, man 25 4u.gif
Atsakyti
Mielai užmegztume naujų pažinčių. Man 27 m., mano mažąjam 9 mėnesiai. Gyvenam fabijoniškėse, bet atstumas ne problema. Gal atsiras norinčių pabendrauti smile.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
Mielai susipazintume gyvenam pasilaiciuose gabijos g. mano dukrytei sekmadieni jau bus 9 menesiukai wink.gif
Atsakyti
ir mes iš pašilaičių, gyvenam prie pat gabijos gimnazijos. Sūnui 3,5 metukai
Atsakyti
Sveikutes... tai kada ir kur tas meetas?
Atsakyti
QUOTE(ATA__ @ 2012 06 06, 21:26)
Sveikutes... tai kada ir kur tas meetas?



tai va tikrai?
Atsakyti
Mes irgi jungiames prie paiesku.Spali dukrytei 3 m ,man 28.Tecio nebematom net ir savaitgaliais, nes jam pats darbymetis, na o visos drauges, jau su vaikuciais bet gyvenimo geresnio iesko uz lietuveles ribu...Liudna ir mums.Vilnius,pasilaiciai bet ratuotos
Atsakyti
Sveikos! mes persikelem i Lazdynus, tai dabar cia ieskom kompanijos pasivaiksciojimams, ar siaip plepesiams prie puodelio kavos ax.gif Rasykit i AZ, nesidrovekite 4u.gif
Atsakyti
mes iš lazdynėlių blush2.gif
Atsakyti
Mes is Pasilaiciu, maciau yra daugiau mamyciu is cia mirksiukas.gif
Pasimatome kada bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Justelip @ 2012 12 10, 13:02)
mes iš lazdynėlių blush2.gif

4u.gif galim susitikti kada, tik reikia kad orai siek tiek aprimtu, nes labai salta kur toliau eiti... doh.gif
Atsakyti
Sveikos mamos. Gal atsirastu mamu su vaikuciais trumpiems pasivaiksciojimams Pasilaiciuose? Juk dviese daug smagiau ir idomiau wink.gif gyvenu Zemynos g. man 25 metai.
Atsakyti