Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunų mamyčių iš Vilniaus susitikimai

QUOTE(mamytepupyte @ 2009 04 20, 18:20)
laba tai ka mamulkos darot sndien?gal galit pasiulyt kur galeciau drauge nuvest i kokia graze vieta bet nepertoli nuo viln ,belmonte buvom trakuose buvom i kernave vaziuosim kur dar gal kas ideju noriu daugiau lietuvos jai parodyt bet per toli nenoriu vaziuot nes dar neiilgai vairuoju.

Po parkus pasitampykit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PatryMama @ 2009 04 20, 20:25)
Po parkus pasitampykit smile.gif

tai po vln parkus jau tampemes beje ner cia grziu parku bent jau as dar nemaciau tokiu ispudingu vilniuje tik belmonte nieko o daugiau gal as nemaciau!
Atsakyti
QUOTE(mamytepupyte @ 2009 04 20, 18:27)
tai po vln parkus jau tampemes beje ner cia grziu parku bent jau as dar nemaciau tokiu ispudingu vilniuje tik belmonte nieko o daugiau gal as nemaciau!

Tada kitas klausimas, kas Jum yra grazu.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PatryMama @ 2009 04 21, 09:51)
Tada kitas klausimas, kas Jum yra grazu.. smile.gif

na tu sakai po parkus pasitampyt ,tai as nemanau kad zmones atvazeve i lietuva is uzsienio atvaziuoja parku paziuert.juo lab kad ten is kur ji yra ten 100kart ispudingesni parkai, o pas mus ju nieks nepriziuri tad nenustebinsiu.ir cia ne kas man grazu ar negrazu svarbu o mano draugei kas patiktu.zinau kernave jai patiks tikrai trakai patiko.
Atsakyti
QUOTE(mamytepupyte @ 2009 04 21, 09:20)
na tu sakai po parkus pasitampyt ,tai as nemanau kad zmones atvazeve i lietuva is uzsienio atvaziuoja parku paziuert.juo lab kad ten is kur ji yra ten 100kart ispudingesni parkai, o pas mus ju nieks nepriziuri tad nenustebinsiu.ir cia ne kas man grazu ar negrazu svarbu o mano draugei kas patiktu.zinau kernave jai patiks tikrai trakai patiko.

Na, asmeniskai man velnio duobe patiko.. Ten grazu, mes draugus is uzsienio ten irgi vezem parodyt..
Atsakyti
QUOTE(PatryMama @ 2009 04 21, 12:03)
Na, asmeniskai man velnio duobe patiko.. Ten grazu, mes draugus is uzsienio ten irgi vezem parodyt..

reiks paziuret kurcia yra irsekmad nuvaziuot nes zada gera ora!jau laukiu nesulaukiu savo drauges perdaug nenoriu nieko planuot nes pastovei kazkas mum su maiso.Kai nervina kai toks garzus oras laukia o mum namie reik sedet
Atsakyti
QUOTE(mamytepupyte @ 2009 04 21, 10:13)
reiks paziuret kurcia yra irsekmad nuvaziuot nes zada gera ora!jau laukiu nesulaukiu savo drauges  perdaug nenoriu nieko planuot nes pastovei kazkas mum su maiso.Kai nervina kai toks garzus oras laukia o mum namie reik sedet

As apsirgau po atvelykio sad.gif bet siandien lysiu laukan, gal bacilos issilakstys..
Atsakyti
QUOTE(PatryMama @ 2009 04 21, 12:27)
As apsirgau po atvelykio sad.gif bet siandien lysiu laukan, gal bacilos issilakstys..

as kad sergu tai cia nieko eiciu ir serganti,bet reik mazute kad pagaliau pasveiktu iki galo ,o tada jau ga;lesim gastruoliuot!
Atsakyti
QUOTE(mamytepupyte @ 2009 04 21, 10:20)
na tu sakai po parkus pasitampyt ,tai as nemanau kad zmones atvazeve i lietuva is uzsienio atvaziuoja parku paziuert.juo lab kad ten is kur ji yra ten 100kart ispudingesni parkai, o pas mus ju nieks nepriziuri tad nenustebinsiu.ir cia ne kas man grazu ar negrazu svarbu o mano draugei kas patiktu.zinau kernave jai patiks tikrai trakai patiko.

Mes su seima kartais i Europos parka vaziuojam. ten restoranas yra. man kazkas nerealaus yra sedeti prie staliuko po sena obelim ir gerti kava.
dar vaziuojam prie skardzio, ten vaziavom ir per musu vestuves fotkintis. salia saslykinej labai skanius, nebrangius saslus kepa.
nuo skarzio dar neprivaziavus Naujosios Vilnios, pasukus i kaire, prasideda Belmonto pazinties takas palei Vilnele, jis gali buti 3 km ilgio, gali buti dar ilgesnis, taigi, vaziuojant su vezimeliu pats tas. tako gale,kitame Vilneles krante atsiduri salia belmonto restoranu.
dar vaziuojam i VU botanikos soda uz Sauletekio. sodo teritorija labai didele, yra ka paziureti.
dar yra Puskino parkas, ten keli tvenkiniai, atsinesus sumustiniu ir termosa arbatos liux piknikas, tik, ten nepatogu su vezimeliais, nes nemazai laiptu.
jei netingit, nuvaziuokit i Kauno zoologijos soda.
Atsakyti
Tai mamytes susimeetinam gal kuria diena? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(PatryMama @ 2009 04 23, 14:06)
Tai mamytes susimeetinam gal kuria diena? mirksiukas.gif

sveikos mamulytes... wink.gif stai ir as jau pargryzau kaip jus cia,nu ar kada darom meeta?wink.gif
Atsakyti
QUOTE(semeskina @ 2009 04 27, 08:36)
sveikos mamulytes... wink.gif stai ir as jau pargryzau kaip jus cia,nu ar kada darom meeta?wink.gif

As uz thumbup.gif
Atsakyti