Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(katutis @ 2009 04 09, 15:23)
sutinku  drinks_cheers.gif

kodėl tu taip kankiniesi?  blink.gif Aš intuityviai bijau prie rankų lįsti, nes oda irgi jautri. Megztuką šiandien apsivilkusi su atviresne iškirpte, tai aplink ją šviečia tiesiog kažkoks rausvas tinklas - nei kapiliarai, nei alergija kažkokia sad.gif
kuo skuti?  g.gif


nesikankinciau, bet pas mane rankos tokios..... na nesilpnai plaukuotos, ziema tai dzin, bet vasara neestetiskai man paciai atrodo paskui kompleksuoju. Cia turbut beveik vienintelis aspektas kur neiseina leisti savo kunui buti naturaliam lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SOFIJA5 @ 2009 04 09, 14:27)
Neapsaugota, nes balandžio pabaigoj - gegužės pradžioj turės champakos ir arabinių jazminaičių hidrolatus biggrin.gif


audžiu viltį, kad champak atsiduoda Indija, tai jei tikrai taip, aišku, kad aš jo neimsiu tongue.gif Nors rizika, kad man asocijuosis su kažkuo kitu išlieka biggrin.gif Su jazminaičiais irgi neaišku su kvapu, nes jei labai saldus ir slegiantis, tai irgi netiks biggrin.gif

kol kas daugiau pasikliauju savim biggrin.gif
Atsakyti
doh.gif
QUOTE(katutis @ 2009 04 09, 15:29)
o tu labai prakaituojanti ar ne?  4u.gif

Baisiai skamba, bet taip sad.gif o ypac kojos, u baisiau nei tuose anekdotuose apievyrus, visokiu chemiju ishbandzhiau doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irene Matuiz: 09 balandžio 2009 - 14:42
QUOTE(Dovish @ 2009 04 09, 14:39)
Ją vat ir žadu pirkti, kai pabaigsiu turimą ax.gif
g.gif Na, tada būtų galima avokadų aliejų ar tą patį sviestmedį bandyti, iš esmės visi aliejukai tinka, svarbu nepatingėti ir įmasažuoti mirksiukas.gif

o is kur avokadus patartumet pirktis? g.gif

QUOTE(Dovish @ 2009 04 09, 14:49)
Hm, gal reikėtų man savo nugesius bėrimus pasipurkšti su levandų hidrolatu, vis tiek veidui nenaudoju rolleyes.gif

kodel nenaudoji?

QUOTE(Odora @ 2009 04 09, 15:07)
o kaip reikia su duona daryti?

va, radau aprasymu, pamenu anksciau labai daug naminiu proceduru esu isbandzius rolleyes.gif ir duona, veidukas labai svelnus lieka. Buvau nemazai is neto prisitraukus kazkada, tik nzn kur nukista.
Valymas sėlenomis
Šis valymo būdas tinka visų tipų odai. Viena stiklinė avižų dribsnių sumalama mėsmale (jeigu ant veido yra juodų taškelių – kamedonų, rekomenduojama sumaišyti su 1 arbatiniu šaukšteliu geriamosios sodos) ir laikoma sandariai uždengtame stikliniame inde. Prieš valymą miltai sumaišomi su vandeniu ir gauta mase ištrinamas sudrėkintas veidas. Truputį palaukus jis kruopščiai nuplaunamas vandeniu. Jeigu oda riebi, pirmiau nuplaunama šiltu, o po to šaltu vandeniu.

Veido odos valymas juoda duona
Juodos duonos minkštimas pamirkomas vandenyje ir sutrinamas. Gauta košele abiem rankomis įtrinamas smakras, skruostai, kakta, aptepamas visas veidas ir atsargiai masažuojama, stengiantis neįtempti odos. Po to veidas nuplaunamas vandeniu ir nušluostomas. Tokias procedūras darome kasdien ištisą mėnesį, kol visiškai išsivalo veido oda.

Reguliariai atliekant šias procedūras, oda pasidaro švari ir švelni.

QUOTE(_Pandora_ @ 2009 04 09, 15:12)
jei ne paslaptis, kokiu tikslu tepat si kremuka? blush2.gif del paberimu, spuogeliu ar kt.? ax.gif
o nerolio nera? g.gif

labai gerai zaizdelems, spuogeliams 4u.gif greiciau gyja.
Papildyta:
QUOTE(Odora @ 2009 04 09, 15:07)
na savo postus tokius akim permetu ir baisu iskur ta mano oda toks unikumas doh.gif ant kiekvienos kuno dalies po atskira beda ir dar tokia kad antros tokios nerasi doh.gif  doh.gif  doh.gif

as tai niekaip nebaigiu dar kovoti su paberimais, spuogeliais ant ranku, kartais nugaros, virs krutines verysad.gif tai va, man tas cinko tepaliukas siek tiek gelbsti, kas blogiausia, kad ir randeliai lieka verysad.gif niekaip nesuprantu del ko ir kaip kovot verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 04 09, 14:05)
sveikinimai  nestuke.gif 4u.gif  biggrin.gif

o kokosai irgi nervina?  g.gif


Aciux, katuti wub.gif
Siek tiek maziau nei kakavos svietas ir sviesmedis ax.gif Bet istiesu tai nesuprasi g.gif kartais negaliu jokiu kvapu- pykina..o kartais buna tarsi pagerejimai : tepuosi ir net kvepia biggrin.gif Mistika dabar : mano kunas man nepriklauso biggrin.gif mano norai sau, o jis - sau lotuliukas.gif
Apskritai, man kokosu aliejus kunui nelabai patinka, nes ne taip gerai isigeria, kaip tarkim sviesmedis ax.gif
Atsakyti
http://www.aromatera...t/katalogas.php
O ar cia kas lankesi?? kaip kainytes??
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 04 09, 14:32)
Cia turbut beveik vienintelis aspektas kur neiseina leisti savo kunui buti naturaliam lotuliukas.gif


na, ir aš gal nepasižymiu šitoje vietoje pavyzdingumu, bet ai, kaip nors biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hopeidea @ 2009 04 09, 15:44)
Apskritai, man kokosu aliejus  kunui nelabai patinka, nes ne taip gerai isigeria, kaip tarkim sviesmedis  ax.gif

ir as prisidedu prie sveikinimu 4u.gif
o vat man sviestmedis neprigijo kunui ir viskas, jis man toks sunkiai tepasi atrodo, net rankas taip reikia gerokai patrint, o kokosai man labai wub.gif nbepastebau, kad sunkiai gertusi, visada tepu ant dregno kuno, nors kartais matau, kad per dregno, tai tikrai tuomet ilgiau geriasi.
Atsakyti
QUOTE(Irene Matuiz @ 2009 04 09, 14:41)
Baisiai skamba, bet taip sad.gif


Irene, o tu kokio Thai mineralo nesi bandžiusi? Ten irgi tas pats, tik, kaip suprantu, užaugintas laboratorijoje. KN sakė, kad natūralus yra nepalyginamai geresnis, bet aš kaip apsvilusi su Thai, tai pagailėjau pinigų "laukiniam" jų alūno akmenėliui sad.gif


QUOTE(Hopeidea @ 2009 04 09, 14:44)
Apskritai, man kokosu aliejus  kunui nelabai patinka, nes ne taip gerai isigeria, kaip tarkim sviesmedis  ax.gif


blink.gif

gal tavo labai sausa oda? g.gif Aš sviestmedį naudoju ekstra teritorijoms - pėdoms, rankoms, nes man jis kaip tik sunkiai tepasi biggrin.gif Viso kūno net nesiryžčiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 04 09, 15:48)
ir as prisidedu prie sveikinimu 4u.gif
o vat man sviestmedis neprigijo kunui ir viskas, jis man toks sunkiai tepasi atrodo, net rankas taip reikia gerokai patrint, o kokosai man labai wub.gif nbepastebau, kad sunkiai gertusi, visada tepu ant dregno kuno, nors kartais matau, kad per dregno, tai tikrai tuomet ilgiau geriasi.

Aciux wub.gif
man irgi nelabai tas sunkus tepimasis, bet labai patinka, kad super gerai susigeria ir kvapas wub.gif ( bent jau anksciau patikdavo labai biggrin.gif )
As paimu gabaliuka ir tarp delnu smarkiai patrinu, kol istirpsta , tada tepu ax.gif
Vyrui ir egzema gerokai sumazejo butent tepant sviesmedziu...kokosas netiko:tepi , tepi ir jokio poveikio ax.gif
Papildyta:
QUOTE(katutis @ 2009 04 09, 15:55)

gal tavo labai sausa oda?  g.gif Aš sviestmedį naudoju ekstra teritorijoms - pėdoms, rankoms, nes man jis kaip tik sunkiai tepasi biggrin.gif Viso kūno net nesiryžčiau  schmoll.gif

Kojos sausos..mano ir vyro - abieju biggrin.gif
O kunui uztenka keliu lasu Hauscha citrininnio losjono wub.gif
Kokosa uztai abu sekmingai naudojam plauku kaukem...labai padeda MB nuo pleiskanu thumbup.gif
O dabar pasidaraiu misini: kokosas+ sviesmedis+kakavos sviestas ax.gif Viskas liux, gerai tepas ir drekina, bet , kaip minejau, skrandis ne visuomet leidzia pasiteptlioti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hopeidea @ 2009 04 09, 15:03)
O dabar pasidaraiu misini: kokosas+ sviesmedis+kakavos sviestas ax.gif Viskas liux, gerai tepas ir drekina, bet , kaip minejau, skrandis ne visuomet leidzia pasiteptlioti biggrin.gif


biggrin.gif Aš sviestmedį labai jaučiu - net išplautame stikliniame inde, kuris išgremžtas, išdžiovintas, man vistiek sviestmedžio kvapas, nors ką biggrin.gif Tavo mišinyje tikriausiai irgi tik sviestmedį užuosčiau smile.gif

man sėkmingesnis buvo kūno kremas be sviestmedžio, nes minkštesnis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Hopeidea @ 2009 04 09, 16:03)
Aciux wub.gif
man irgi nelabai tas sunkus tepimasis, bet labai patinka, kad super gerai susigeria ir kvapas wub.gif ( bent jau anksciau patikdavo labai biggrin.gif )
As paimu gabaliuka ir tarp delnu smarkiai patrinu, kol istirpsta , tada tepu ax.gif
Vyrui ir egzema gerokai sumazejo butent tepant sviesmedziu...kokosas netiko:tepi , tepi ir jokio poveikio ax.gif

sausesnei odelei sviestmedis labai gerai, nes jis toks labiau padrekinantis, kokosas tikrai lengvesnis.
Papildyta:
QUOTE(katutis @ 2009 04 09, 16:08)
biggrin.gif Aš sviestmedį labai jaučiu - net išplautame stikliniame inde, kuris išgremžtas, išdžiovintas, man vistiek sviestmedžio kvapas, nors ką biggrin.gif Tavo mišinyje tikriausiai irgi tik sviestmedį užuosčiau smile.gif

o tu geriau pauostyk, taigi kvepia kaip kokia chalva rolleyes.gif
Atsakyti