Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(dilditele @ 2009 04 09, 21:35)
Bliamba jau nebespeju sekt temos  verysad.gif
Tikrai pamenu Rasma rase, ka dare kad plaukai neslinktu, niekaip neberandu. Padekit  4u.gif

Rozmarinų EA daugiausiai rekomenduotas visokiais pavidalais ir aliejinių kaukių ir alkoholinių losjonų ax.gif

Dar Bitute man rods rekomendavo rene Furtere Complex 5, tik aš nežinau ar jis natūralus ekologiškas...

Atsakyti
QUOTE(Tarela @ 2009 04 09, 22:47)
Rozmarinų EA daugiausiai rekomenduotas visokiais pavidalais ir aliejinių kaukių ir alkoholinių losjonų  ax.gif

Dar Bitute man rods rekomendavo rene Furtere Complex 5, tik aš nežinau ar jis natūralus ekologiškas...

Manau,kad rene furterer tikrai nenaturali unsure.gif
nors kai konsultante sarmoj man su tuo aparatu plaukus tyre,tai sake,kad is tos firmos ampulytes nuo slinkimo vienos is maziausiai apnasu ant galvos odos paliekanciu ampuliu, suprask,pagyre jas rolleyes.gif ir kas keisciausiai, tai tyre mane Orising,o ne Rene furterer firmos konsultante, tai reklama nelbj iseina pavadint lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 04 09, 19:11)
ir dar kad jau vyrus paminejau biobautike rode man alieju vyrams skustis (rodos irgi florame) bet kaina apie 40lt blink.gif , konsultante sake koks vyras pabando daugiau gyvenime kitkuo nesiskuta
gal ka zinote girdejot ?

aš tai putas Florame pirkau su arganu, atrodo ir kainavo 40 Lt, ar tikrai aliejus yra g.gif

QUOTE(Deli~ @ 2009 04 09, 19:31)
Na kiek zinau nera naturalaus seseliu pagrindo. Ar yra?  unsure.gif Tai kaip ir ner skirtumo jei ant sintetinio pagrindo tepti naturalius ar sintetinius seselius  biggrin.gif

va būtent , kad su pagrindu bile kokie šešėliai laiko, bet tada naudos iš natūralumo nėra. man tai geriau laiko, kai tepu keliais sluoksniais:is pradžių neutralia spalva visą voką, po to jau spalvinius.kas nemėgsta ryškumo, tai akiys visai gražiai apsiveda su EM šešėliais, pagavau kablį su jais blush2.gif

Su mielu noru gerčiau aliejus, bet kad man l. britku tas riebumas, nžn kaip prisiverst, ir nesusivemt po to

Tarela, Rasmai padėjo skystis iš nimfali, bet dabar kažką gal su ea darys. šiaip dilgėlės gerai dar.Aš kažkada pirkau Lerbolario dilgėlių losjoną. Dabar tai tik rozmarinų ea naudoju
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 09 balandžio 2009 - 20:57
QUOTE(Hopeidea @ 2009 04 09, 12:44)
Atspejot nesunkiai blush2.gif
Todel pristabdziau dabar su eteriniais aliejais( iki kol pirmas trimestras baigsis), tepuosi paprastu kokoso aliejus+kakavos sviestas+ sviesmedis 4u.gif Tik beda, kad dabar labai kvapai nervina doh.gif

sveikinimai bigsmile.gif as kai nestuke buvau jokie dalykai neerzino, iskaitant ir kvapus biggrin.gif toks jausmas, kad visai nesilaukiau, taip lengvai ir naturaliai viskas praejo bigsmile.gif pilvuka su kazkokiu sviesteliu tepiau nuo striju, ir nei vienos neturejau. lengvo jumi nesiojimo...
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 04 09, 21:53)
Su mielu noru gerčiau aliejus, bet kad man l. britku tas riebumas, nžn kaip prisiverst, ir nesusivemt po to

Tarela, Rasmai padėjo skystis iš nimfali, bet dabar kažką gal su ea darys. šiaip dilgėlės gerai dar.Aš kažkada pirkau Lerbolario dilgėlių losjoną. Dabar tai tik rozmarinų ea naudoju

Aliejukus galima ant kokių salotyčių užpilti, aš linų sėmenų va ant raugintų kopūstų užpilu truputį, labai skanu.

Nerandu Nimfaly jokio skysčio plaukams. O dilgelės tokios gerai?

Aš taip pat šiuo metu naudoju rozmarinų EA.
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2009 04 09, 21:46)
beje,mergaites,gal kam reikia Eco drekinancio sampuno (like apie puse) ir eco balzamo (like kiek daugiau nei puse turbut)? parduociau uz koki 15litu (siaip sampunas berods 21, o kondikas 17  unsure.gif ).
si savaitgali galiu atvezt i klp  bigsmile.gif
o siaip vilniuje veiksmas.

visgi nepatiko?
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 04 08, 23:12)
nu jau  cool.gif pokyčiam reikia brandos  cool.gif iš tiesų šis mėnesis toks užmuštas, kad elementariai pasiskaityt kaip tai daroma nu niekaip neišeitų smile.gif (6 gimtadieniai, tai dekupuoju išsijuosus) smile.gifužtat ir rankos turbūt parėjo, ne tik prastas kremas "pagelbėjo"  doh.gif

tokiais atvejais as po kiekvieno ranku nuplovimo jas pasitepu santes ranku kremu, nes kitaip jauciu ir man oda nueitu doh.gif

QUOTE(Mur mur @ 2009 04 08, 23:46)
aciu, kad pasakei, tikrai tokio dalyko nezinojau. o jau apsidziaugiau, kad taip sauniai veikia smile.gif
o is principo, jei namie garinamas levandu EA tikriausia irgi negerai  g.gif o cia toks poveikis tik leliukams ar siek tiek didesniems berniukams?

EA veikia net tada, kai ju nejauti, tad garinant juolabiau daromas poveikis

QUOTE(Simoo7e @ 2009 04 09, 07:23)
Sveikos, noriu sulaukti is jusu patarimo, gal galite patarti kokia nors naturalia priemone nagams, jie siaubingai sausi, luzineja, lupasi ir dar visaip kitaip issidirbineja, negaliu ju uzsiauginti nors vos vos ilgesniu, gal koki alieju pasiulytumet ar krema is savo patirties? Tai pat patarkit del aliejaus plaukams, kuris skatina augima, stiprina, berods rozmarinu aliejus, ar as klystu, jei taip, tai kaip ji naudoti, tiesiog istepti plauko skanis ir palaikyti,m ar ji reikia sildyti ir panasiai, atsiprasau, uz klausimu turini, taciau su aliejais mazai, ka benutuokiu, dekui smile.gif

vienintele priemone kuria as naudoju yra druskos voneles (karta per savaite lendu i vonia su juros druska ir EA)- tai auga jie pas mane labai greitai ir tvirti. Dar siulau tikrai veiksminga priemone - (jos sudetis nera bloga) salia CUP'o esancioje pozemineje perejoje yra kosmetikos kioskelis ir ten yra Frenchi priemones nagams. Ju yra ir Sarmoje -tik kaina daug didesne mirksiukas.gif

QUOTE(kniaumiau @ 2009 04 09, 08:40)
Ir man nelabai tinka, bet kitos išeities nematau,  nes nuo skutimo oda sudirgsta tik dar labiau, juk skusti reikia žymiai dažniau nei depiliuoti Tepu tą savo mišinuką, tai lyg ir patinka odai, kartais pašveičiu, gal kiek ir taisosi padėtis.

Pastebėjau įdomų dalyką, mano veido odai dabar visai nereikia kremo  blink.gif 

iseitis yra -brangi lazeriu procedura ax.gif
ka as nuolat ir sakau mirksiukas.gif

QUOTE(SOFIJA5 @ 2009 04 09, 13:47)
Nea, nėra, tik pabandymui padėta - apsiuosčiau  Yra Levandų, rožių, santalo ir frankinsenso hidrolatai.


aha, as ir siandien kalbejau -tai geiciausiai tik po keliu savaiciu, nes ten labai ilgai uztrunka ispilstymas tose vaistinese doh.gif

QUOTE(SOFIJA5 @ 2009 04 09, 13:54)
Kad kaip ir nieko naujo nemačiau. Laimė sakė, kad planuoja daugiau ko užsivešti po Persijos

tai as ir laukiu hidrolatu, smilkalu, salieru EA, dar sake turi gauti nebrangaus ir labai faino ramuneliu EA, reiktu vasarai prigriebti biggrin.gif

QUOTE(katutis @ 2009 04 09, 15:16)
aš ir nesakiau, kad jis man smirda  Tiesiog man toks labai išsiskiriantis iš visų turimų 

ax.gif turbut neuostei kombo sviesto, nes jo kvapo isskirtinumas jau labai ilgai ant odos uzuodziamas doh.gif

QUOTE(Mur mur @ 2009 04 09, 19:22)
sake, kad reik atkreipt demesi i menuli. ale vis patingiu paziuret. kai skuti, tai vis tiek nelauksi palankaus menulio 


man tai veikia, kai per pilnati nuskutu, tai tikrai ilgiau neatauga rolleyes.gif

QUOTE(MAMarija @ 2009 04 09, 20:43)
Įdomu ar kas bandėt šią produkciją. Kažin ar pavyzdžiui kokosų aliejaus, kakavos sviesto ir pan. kokybė panaši į KN. Nes kainos čia tikrai geresnės.
Oksanik, o kiek už parsiuntimą į LT moki?


dalis produktu sertifikuoti to paties sertifikuotojo, tad kokybe neturetu skirtis, o kaina skiriasi, nes siuntimas, mokesciai ir t.t. prisideda, todel ten kainos ir yra geresnes
As pirkau uz 18 svaru, tai siuntimas kainavo virs 6 svaru (svoris iki 1 kg) - vos ne perpus ax.gif
Tikiuosi gauti dar iki velyku, tada -ispudziai

QUOTE(Tarela @ 2009 04 09, 20:47)
Dar Bitute man rods rekomendavo rene Furtere Complex 5, tik aš nežinau ar jis natūralus ekologiškas...

ax.gif nu ne
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 04 09, 23:07)
visgi nepatiko?


balzamas tiko (bet zadu is viso tokiu daiktu atsisakyt - dazysiu plaukus,tai grisiu vien prie kaukiu naudojimo).
o sampunas man kiek pariebina ir lyg galva paniezti nuo jo doh.gif nesu tikra,bet itariu,kad nuo jo blush2.gif nors siaip malonus naudot, nevelia daugiau nei kiti ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Deli~ @ 2009 04 09, 16:00)
Man tai vienintele problema, kad akiu negrauztu ir viskas... Jos gan alergiskos 


iš tavo nurodytų požymių spėju, kad kažkuriai sudedamajai daliai tiesiog esi alergiška. Patarčiau bandyti vieno aliejaus aliejus iš kokio KN, taip lengviau atsirinksi, kas netinka ir kas tinka, nes kai tepi miksą, o paskui - kitą miksą, sunku nustatyti alergeną 4u.gif

QUOTE(SOFIJA5 @ 2009 04 09, 16:09)
Jazminai, kadangi man nelabai patinka, tai ir hidrolato nenoriu. O Champak labai labai noriu wub.gif


Champak wub.gif Ir jokia jis indiška šventykla neatsiduoda, o Dior tikriausiai visai kukū, kad iš tokio nuostabaus kvapo padare bele ką savo J'adore doh.gif

QUOTE(violence @ 2009 04 09, 16:19)
bet užsitavorinęs šitų su juostele kiek 


paaukok 6-7 litus ir nusipirk be juostelės 4u.gif

QUOTE(Deli~ @ 2009 04 09, 16:28)
realiam gyvenime nelabai kas supranta kokiom "nesamonem" uzsiimineju


maniškiai jau susitaikė su tuo, periminėja patirtį. Viskas su laiku biggrin.gif

QUOTE(Vergine @ 2009 04 09, 18:09)
Reiks etiketes pakeist mirksiukas.gif


man tai nereikia, aš pati už informacinę etiketę irnesakyk.gif


QUOTE(Sultry @ 2009 04 09, 19:01)
geros spalvos. 

kaip keista,kad kazkam jazminu kvapas slegiantis  :


super thumbup.gif

ir aš įlindus į krūmus neatsiuostau - ir pas tėvus sode yra, ir kaime. Bet kai jį paima ir įsodina į kokį aliejų ar vandenį, tai ne visada malonu. Nors šiaip tas hidrolatas man irgi patiko, tik Champak - labiau biggrin.gif

QUOTE(SOFIJA5 @ 2009 04 09, 19:08)
Man tik sezamas ir makadamijos už erškėtuoges skanesni, nes jie... saldūs


noriu makadamijų, jei neužsialergizuosiu....

QUOTE(Wiwa @ 2009 04 09, 20:04)
Sveikos, na atejau siek tiek papeikima pareiksti visu giriamam ECO dezikui 


aha, man iš pradžių jis patiko, paskui buvo "pravalų". Tai dabar purškiu iš bičių ir kol kas man jis atrodo perspektyviai, bet bijau vėl paskubėt su pagyrimais...

QUOTE(MAMarija @ 2009 04 09, 20:31)
bet gėlių aukcionas, kurio metu įvairios šalys perka šias gėles vyksta Olandijoje.


tai dažni išeitų tokie aukcionai? Neįsivaizduoju, kaip mūsų turgaus pardavėjai juose dalyvautų smile.gif

QUOTE(Monica @ 2009 04 09, 20:53)
Su mielu noru gerčiau aliejus, bet kad man l. britku tas riebumas, nžn kaip prisiverst,


užkąst juoda duonele.
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2009 04 09, 22:12)
balzamas tiko (bet zadu is viso tokiu daiktu atsisakyt - dazysiu plaukus,tai grisiu vien prie kaukiu naudojimo).

jau apsisprendei su kokiais? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tarela @ 2009 04 09, 20:47)
Rozmarinų EA daugiausiai rekomenduotas visokiais pavidalais ir aliejinių kaukių ir alkoholinių losjonų  ax.gif

Dar Bitute man rods rekomendavo rene Furtere Complex 5, tik aš nežinau ar jis natūralus ekologiškas...


Tai rozmarinu EA mano sarase pirmas, tikiuos pasieks Kauna is KN
Atsakyti
QUOTE(MAMarija @ 2009 04 09, 20:43)
Įdomu ar kas bandėt šią produkciją. Kažin ar pavyzdžiui kokosų aliejaus, kakavos sviesto ir pan. kokybė panaši į KN g.gif . Nes kainos čia tikrai geresnės.
Oksanik, o kiek už parsiuntimą į LT moki?

Pririnkau sviestuku tik su uzrasais organic arba cold pressed, tik mango sviestuka be uzraso uzsisakiau, pririnkau ant 30 svaru mazdaug ir siuntimas jei neklystu apie 8 svarus

va cia sarasas prekiu:
1 x BEEWYTBUT, Bees Wax Yellow
Product Weight: 100g


1 x CBCOG01, Cocoa butter - Certified Organic Cold Pressed
Product Weight: 110g


1 x DSOAP, Detox & Purifying shea butter soap with tropical plant extract and Green Clay
Product Weight: 1 bar


1 x SBPP0001-D, Fair Trade Unrefined shea butter Refill Pillow Packs
Product Weight: 100g


1 x JEHABOUN, Jeba Hair Bounce

1 x MANBUT, Mango Butter
Product Weight: 110g


1 x REVT, Relax vata tea

1 x SBPP01S, Shea Butter Pillow Packs FREE SAMPLE
Product Weight: 10g


1 x VOCOJ, Virgin Organic Coconut Oil (Food Grade) 500 ml MULTI BUY
Product Volume: 500 ml (1 Jar)

Cia mano pirmas bandymas blush2.gif
O jei pasiseks ir gausiu, tai piniginei bus basta doh.gif
Atsakyti