Įkraunama...
Įkraunama...

----Saldūs receptai su nuotraukomis ----

QUOTE(aguonele @ 2009 04 13, 11:14)
prisidedu prie  to pacio  thumbup.gif  as buvau nelaiscius biskvitu ir man truputi per sausi pasirode, todel as laistysiu  blush2.gif

Norejau padekoti ir uz juodo misko  recepta. Ji valgem vakar, tai labai labai skanus  thumbup.gif  thumbup.gif  as tik dariau is puses, biskvitus( kur viduj su sokoladu dengti buvo) plonus plonus padariau ir siaip visus biskvitus laisciau vysniu sultimis. Tirpo burnoj............ wub.gif dar mano pastebejimas, kad biskvitai kol vesta truputi pasitraukia  ax.gif


As kepiau biskvitus 24 cm formoj, tai jie pas mane plonoki gavosi... gal nelaistyti tokio storio ir nuo mandarinu sumirktu. Gal pas tave buvo biskvitai storesni?
Atsakyti
kepiau mandarinuka is 1.5 normos 26 cm formoj, tai lakstai patys tie buvo..
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2009 04 13, 14:39)
kepiau mandarinuka is 1.5 normos 26 cm formoj, tai lakstai patys tie buvo..


Tai va va, as kita karta zinosiu, kaip daryt reiks smile.gif Bet tu nedejai riesutu ant virsaus, ar dejai ir kremu uztepei?

Inockos vynuoginis niam bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 04 13, 13:41)
Tai va va, as kita karta zinosiu, kaip daryt reiks smile.gif Bet tu nedejai riesutu ant virsaus, ar dejai ir kremu uztepei?

Inockos vynuoginis niam  bigsmile.gif

as lakstus kepiau is 1.5 normos, grietineles pertepimui sunaudojau 2 indelius po 450 ml, bet dar ir sonams beveik uzteko, ir virsu dar uztepiau grietinele (bet cia jau papildomai pasiplakiau), kadangi sutepinejau "ant smugio", tai nebuvo kada zaisti su baltymais... ir riesutu nebedejau... tik ant sonu... ir po visu apsiedimu, tai net nezinau ar man patiko lotuliukas.gif nes kazkaip nei vakarykstis juodmiškis, nei šiandieninis mandarinas kazkaip ispudzio nepaliko... bet cia tikriausiai del to kad jau apie maista nebegaliu isvis galvoti....
siaip sveciai ivertino labai teigiamai. ypac mandarinuka.
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2009 04 12, 14:39)
Su Šv. Velykom! Labai visko daug čia prikepėt. Šaunuolės!
Aš kepiau naują tortuką. Žemiau pateikiu jo receptą (atrodo Inočka rašė šių biskvitų receptą).


Superinis tavo tortukas

Aga, as rasiau tu biskvitu recepta. Jau senokai esu nusikopinus sito tortuko recepta is rusaiciu saito, nes ji ten labai giria, bet vis neprisiruosiu padaryt. Kaz kaip progos nera tokiam dideliam tortui. Va tik biskvitus jo naudojau, tai galiu pasakyti, kad jie superiniai.

Sakyk, ar jis tau patiko?
Atsakyti
Kokių skanumynų visos prikepusios bigsmile.gif vynuoginio tortuko taip ir norisi paragauti wub.gif o daividija, kad pasidarbavai blink.gif visose temose šokiruoji tiesiog bigsmile.gif saldainiukais vaišinuosi labai skanučiai matosi wub.gif

-----

Na, o aš Velykoms sumeistravau tortą su meškiuku - labai rūpėjo naujas formas išbandyti blush2.gif Kepiau tortą remdamasi Elžbietos Torto "Šokoladas, šokoladas, paukščių pienas" receptu (tik be šokolado blush2.gif ). Kepiau 3 atskirus biskvitus (30x30 cm) - apatinis pagal Elžbietos receptą, likę du - pagal "Šveicariško kavos vyniotinio" receptą, tarp jų pertepta pirktiniu šokoladiniu kremu iš pakelio. Tortas ištiesų gavosi laaaabai skanus - ir žiauriai didelis doh.gif ir mano apžorikų kompanija vargiai ar įveiks doh.gif lotuliukas.gif
Tiesa, paukščių pienas pagal tą receptą dieeeeviškai skanus wub.gif wub.gif ir labai patiko sviestinis kremas - laaaabai lengvai padaromas ir laaaabai skanus wub.gif (šio kremo likutį "sukišau" į meškiuko pilvą lotuliukas.gif (nes meškis iškepa su skyle pilve, kaip kad keksuose būna lotuliukas.gif ).
Puošiau gėlytėmis pagal Cipciuko gėlyčių receptą ir Cipciuko beze kremu (baiminausi dėl drėgnų biskvitų ir šonuose išlindusių trintų braškių sluoksnelio - bet viskas laikosi kuo puikiausiai - jau štai 3-ia diena stovi puikiai ax.gif ).

user posted image

Dar įdėsiu receptą, kurį išbandžiau meškiukui iškepti. Jis ištiesų vertas dėmesio, laabai purus ir skanus, puikiausiai galima kepti biskvitus tortui ir pertepinėti norimu kremu wub.gif Sakau, gal kam nors pravers ax.gif

*******

įdedu išverstą receptą - autorės Crazy žodžiais - tai jos mėgstamiausių šokoladinių biskvito lakštų receptas
ŠOKOLADINIS BISKVITAS
originalus receptas

Pagaminama labai greitai, nekaprizingi kepant ir ilgai laikosi.
Iškeptą keksą galima valgyti ir be kremo, tokiais atvejais galima į tešlą įberti kokių nors uogų (aš dėjau šaldytų vyšnių).
Jeigu darau tortą, tai dažniausiai pertepu kremu iš plaktos grietinėlės su kokiomis nors uogomis – avietėmis, braškėmis, vyšniomis.

185 g minkšto sviesto
330 g cukraus (aš imu 30–50 g mažiau)
2,5 a. š. vanilės ekstrakto (aš imiau pakelį vanilinio cukraus)
3 kiaušiniai
300 g miltų
2,5–3 a. š. kepimo miltelių
1,5 a. š. sodos
80 g kakavos miltelių
280 ml kefyro.

Įkaitinti orkaitę iki 180° C.
Sviestą gerai išplakti su cukrumi, po to įdėti po vieną kiaušinius, kiekvieną kartą viską gerai išplakant. Miltus persijoti su kakava ir soda. Į sviesto-cukraus-kiaušinių masę pakaitomis nedidelėmis porcijomis dedame miltus ir kefyrą, kiekvieną kartą viską gerai išmaišant mikseriu.
Paruoštą masę supilti į 26–28 cm formą ir iškepti. Kiek laiko reikės kepti, pasakyti negaliu, neaukšti biskvitai kepa ~30 min., aukšti – ~50 min. ir ilgiau. Ar iškepė aš tikrinu mediniu pagaliuku – jei jis švarus, bet ant jo kabo pora trupinių, laikas išimti. Su biskvitais nieko neatsitinka, jeigu orkaitė atidaroma anksčiau laiko, todėl geriau keletą kartų patikrinti, negu perlaikyti juos orkaitėje. Jeigu yra galimybė, tai juos geriau iškepti dieną prieš formuojant tortą – su jais tuomet lengviau dirbti.

Crazy (autorės) pastebėjimas:
Vienam mano pažįstamam kažkaip pasirodė, kad torte per daug kakavos, todėl aš nusprendžiau pabandyti, kas gausis, jeigu truputį sumažinti jos kiekį. Aš paimiau: 50 g kakavos, 330 g miltų ir tik 200 g cukraus. Gavosi taip pat labai skanu – švelniau ir mažiau salžiai! Net ir patys priekabiausieji tortą labai gyrė! Aš asmeniškai dabar šiuos biskvitus tik taip kepsiu! Nors ir pirminiam variante tortai turėjo didelį pasisekimą!
Tiesa, šie pagrindai patys skaniausi būna trečią dieną, todėl man ir patinka su jais dirbti – galima iš anksto tortą padaryti ir po to 2 dienas puošti!

**********

user posted image

su šita fotke norėjau parodyti torto tikras spalvas - jis realiai ir buvo toks ryškiai žalsvas wub.gif Meškiukui kakavą, miltus ir cukrų - dėjau tomis normomis kur autorės pastebėjimuose duota ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 04 13, 16:25)


nerealus tortukas thumbup.gif
Atsakyti
NU MERGINOS JUS NEREALIOS SU SAVO KEPINIAIS thumbup.gif TIKROS SAUNUOLES
NORECIAU VISU RECEPTUS ISBANDYTI BET TADA TEKTU DARBA MESTI NES NEISIVAZIDUOJU KAIP JUS TAIP SPEJAT VISKA ISKEPTI drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės! 4u.gif Užsukau po daugiau nei savaitės nesilankymo (kompas užlūžęs buvo doh.gif ) į pirmą šitą temelę ir netekau žado ohmy.gif Nepakartojamų skanumynų ir gražumynų prikepėt wub.gif Velykas tikrai šaunias manau turėjot, šaunuolės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 04 12, 20:30)
Bet butinai dek ant virsaus ta baltymini krema su riesutais, manau jis dar daug ka reiskia!!! Na zodziu - as be zodziu...

Dariau ir aš mandarininį smile.gif Kažkas nerealaus... Ir 100% pritariu, kad baltyminio kremo su riešutais čia būtinai reikia!
Vat vienintelis dalykas man čia liko neaiškus... Vien su 6 tryniais man tešla išėjo kone kočiojama, nesupratau dėl ko... Taigi supyliau 2 baltymus ir gerai išmaišiau. Liux labai išėjo ir baltymų neliko...
Atsakyti
QUOTE(bliuskė @ 2009 04 13, 19:47)
Dariau ir aš mandarininį smile.gif Kažkas nerealaus... Ir 100% pritariu, kad baltyminio kremo su riešutais čia būtinai reikia!
Vat vienintelis dalykas man čia liko neaiškus... Vien su 6 tryniais man tešla išėjo kone kočiojama, nesupratau dėl ko... Taigi supyliau 2 baltymus ir gerai išmaišiau. Liux labai išėjo ir baltymų neliko...


Tesla man irgi gavosi tirsta, as nedejau baltymu i biskvitus.
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2009 04 13, 15:28)
Superinis tavo tortukas

Aga, as rasiau tu biskvitu recepta. Jau senokai esu nusikopinus sito tortuko recepta is rusaiciu saito, nes ji ten labai giria, bet vis neprisiruosiu padaryt. Kaz kaip progos nera tokiam dideliam tortui. Va tik biskvitus jo naudojau, tai galiu pasakyti, kad jie superiniai.

Sakyk, ar jis tau patiko?


Ačiū, Inočka 4u.gif
Aš irgi receptą ėmiau iš rusiško forumo. Vis į tą receptą žiūrėjau, žiūrėjau, ir galiausiai nusprendžiau jį įgyvendinti. Pirmą kartą dariau tokį milžiną. Biskvitai gavosi fainučiai, puikiai pavyko suvynioti vyniotiniams skirtus biskvitus, bet su išvyniojimu turėjau problemų, tai teko vyniotinius daryti iš biskvito "juostelių". Bet pertepus kremu, biskvitai juo persigėrė ir tapo panašiais į vyniotinius.
Torto skonis labai puikus. Visiems jis labai patiko. Gavosi ne per saldus, gaivus tortas. Bet kitą kartą į vyniotinį nedėčiau atšaldytų aviečių (truputį jautėsi kartumas).
Kai bus didesnė šventė, būtinai dar kartą kepsiu šį tortą.

RiMami, koks gražus meškiukas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migle79: 13 balandžio 2009 - 19:43