Įkraunama...
Įkraunama...

----Saldūs receptai su nuotraukomis ----

QUOTE(Olesta @ 2009 04 18, 19:36)
o tai cielo kiaušinio pirkt nėra g.gif taigi atskirsi pati tą baltymą, kam Tau pirkt atskirai g.gif

Matai ne Lt tai galima visko pirkt net tokių dalykų, kad nepagalvotum biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ssanta @ 2009 04 18, 20:00)
Matai ne Lt tai galima visko pirkt net tokių dalykų, kad nepagalvotum  biggrin.gif

aš matau, kad ne LT, bet kam rizikuot kad nesigaus, jei pati gali atskirti trynį nuo kiaušinio, aš suprantu, kad galima atskirai nusipirkti, pas mus tundrynėj nieko negausi, ten visko yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 04 18, 10:43)
aš matau, kad ne LT, bet kam rizikuot kad nesigaus, jei pati gali atskirti trynį nuo kiaušinio, aš suprantu, kad galima atskirai nusipirkti, pas mus tundrynėj nieko negausi, ten visko yra ax.gif

na as nesiruosiu tu baltimu pirkti,tik man pasidare ydomu kaip ten su jais gaunasi. rolleyes.gif
Atsakyti
Kiek skanėstų bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=daividija,2009 04 17, 20:09]



Plikyti sausainiai
sveikos , bandziau kepti pagal sita recepta plikytinius , ir nieko gero neisejo , kazkaip neiskilo smarkiai , nebuvo nei skyles viduri , tokie saldus sausainiukai mazi isejo:oh kepiau jau kokius 4 ar 5 sykius plikytinius pagal skirtingus receptus ir nei vieni nesigavo panasus i parduotuvinius. Paskutiniu metu kazkaip plakant nesigauna vientisa mase , gaunasi tokie plikyti gumuleliai tesloje. Kaip ja graziai isplakti, gal as per ''kietai'' uzplikau , nors miltu ir kiausiniu pagal receptus visada dedu? Ir dar , spaudziu juos per konditerini senoviska svirksta , tai tos bangeles kai sausainukas puciasi pranyksta... unsure.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Linckutis @ 2009 04 19, 15:23)
sveikos , bandziau kepti pagal sita recepta plikytinius , ir nieko gero neisejo , kazkaip neiskilo smarkiai , nebuvo nei skyles viduri , tokie saldus sausainiukai mazi isejo:oh 

Tai čia ir yra sausainiukai, o ne pyragaičiai, į kuriuos dedamas kremas. Man jie skanesni kitą dieną - pasidaro minkštutėliai ir drėgni rolleyes.gif
O bangelės ne nuo švirkšto kokybės, o nuo tešlos paruošimo priklauso 4u.gif
Atsakyti
[quote=Linckutis,2009 04 19, 13:23]
[quote=daividija,2009 04 17, 20:09]
Plikyti sausainiai
sveikos , bandziau kepti pagal sita recepta plikytinius , ir nieko gero neisejo , kazkaip neiskilo smarkiai , nebuvo nei skyles viduri , tokie saldus sausainiukai mazi isejo:oh kepiau jau kokius 4 ar 5 sykius plikytinius pagal skirtingus receptus ir nei vieni nesigavo panasus i parduotuvinius. Paskutiniu metu kazkaip plakant nesigauna vientisa mase , gaunasi tokie plikyti gumuleliai tesloje. Kaip ja graziai isplakti, gal as per ''kietai'' uzplikau , nors miltu ir kiausiniu pagal receptus visada dedu? Ir dar , spaudziu juos per konditerini senoviska svirksta , tai tos bangeles kai sausainukas puciasi pranyksta... unsure.gif g.gif
[/quote]
pagal si recepta gaunasi tokie minksti sausainiukai,kaip dziugena ir minejo,kita diena jie is viso labai skanus patapo.O tu gal per daug kiausiniu idejai,mase turi buti kietoka,ne skysta kaip blynu,tirstumas priklauso nuo kiausiniu kiekio,kartais uztenka ir 5,ar 4 jeigu labai dideli.Ir dar reikia deti i labai gerai ikaitinta orkaite,kitaip sylant bangeles issileidzia. g.gif
Atsakyti
Mergytes, padekit 4u.gif
penktadieni buvau uzmaciusi toki viliojanti ir nesudetinga tortuka, o dabar negaliu surast verysad.gif . Jis is varskes ir kazkokiu vaisiu lyg deta. Tik pamenu, kad darytas TP ziede, na toks kaip keksas su skyle vidury. Kazkaip buvau isitikinus, kad buvo jusu temelej, nes buvo ir nuotrauka. Buciau labai dekinga.
Atsakyti
QUOTE(cloudy @ 2009 04 20, 16:21)
Mergytes, padekit 4u.gif
penktadieni buvau uzmaciusi toki viliojanti ir nesudetinga tortuka, o dabar negaliu surast verysad.gif . Jis is varskes ir kazkokiu vaisiu lyg deta. Tik pamenu, kad darytas TP ziede, na toks kaip keksas su skyle vidury. Kazkaip buvau isitikinus, kad buvo jusu temelej, nes buvo ir nuotrauka. Buciau labai dekinga.


itariu kad zele tortu temoj ax.gif
Papildyta:
http://www.supermama...?...9990&st=516
Atsakyti
italiskas obuoliu pyragas good.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*B.A* @ 2009 04 20, 14:24)
italiskas obuoliu pyragas good.gif


Atrodo labai skaniai,bet nera receptuko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 04 20, 17:40)
Atrodo labai skaniai,bet nera receptuko doh.gif

tuoj bus biggrin.gif
Papildyta:
Itališkas obuolių pyragas

6 obuoliai
1 stiklinė cukraus
3 kiaušiniai
2 stiklinės miltų
1 šaukštelis kepimo miltelių
1 stiklinė razinų, riešutų, apelsinų žievelių mišinio

Obuolius supjaustyti kubeliais, apibarstyti cukrumi, sudėti razinas, riešutus, apelsinų žieveles. Valandai palikti šaltoje vietoje.
Po to įmušti kiaušinius, suberti miltus, išmaišytus su kepimo milteliais. Visus komponentus išmaišyti mediniu šaukštu ir perdėti į riebalais išteptą, miltais pabarstytą kepimo skardą.

Kepti iki 200o C įkaitintoje orkaitėje apie 40 min.


Atsakyti