Įkraunama...
Įkraunama...

----Saldūs receptai su nuotraukomis ----

4u.gif Na ir operatyviai...
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Jau koks toras Cipciuko Kad kas kokį gabalėlį tokio dabar atriektų... niam bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

Rugiagele 26 - labai gundančiai tos aguonos atrodo, jau man iš kompo kvepia wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 04 23, 07:50)
Vaiiva
Kepiau vakar su jogurtu Tekšnių skonio ir per pusė su grietine. Braškės buvo labai brangios, tai pasirinkau bananus.
Visi gyrė, visiems patiko. Vaikui ypač kol buvo šilti ir šokoladas skystas smile.gif
Ačiū už receptą.
IKi tol nuolat kepdavau keksiukus su nutella, dabar dar vieni patiko .VALIOO

Labai smagu clap.gif
Atsakyti
QUOTE(karole31 @ 2009 04 22, 14:08)
BALTOJO SOKOLADO PYRAGELIAI

200gbalto sokalado
150ml kondensuoto pieno
13domino(arba kitu sokoladiniu)sausainiu

sokolada sulauzyk,ir kartu su kondensuotu pienu supilk y puoda.Jy ystatyk y didesny puoda su karstu vandeniu islydyk ant ugnies.Sausainius sutrupink y dubeny.Islydyta sokolado ir kondensuoto pieno misiny supilk ant sausainiu,ir ismaisyk.Gauta mase sukresk y forma isklota kepimo popieriumi ir palik bent 1val.,kad sustingtu.
      SUPJAUSTYK GABALIUKAIS IR SUKVIESK VISUS,KURIUOS MYLI...

reiks ir paciai kada nors pabandyt,nes dar nedariau.SKANAUS


As kazkada dariau toki pyragiuka, tj gaunasi lb skanus, toks atvirkstinis tinginys smile.gif vietoj domino dejau disco sokoladinius sausainius mirksiukas.gif
Atsakyti
Rugiagele ,rasei jog i aguonu paraga dedas vanilinis kremas. As ju nelabai megstu, jei deciau koki vanilini pudinga ?? g.gif kazin kas gautus g.gif bet tas vanilinis kremas, tai tas kur ir i tortus dedas ?
Atsakyti
o kiek čia skanumynų ir grožybių prisižiūrėjau, net galva apsvaigo bigsmile.gif .Labai norėčiau ir aš torčiuką išsikepti, kaip pirmam bandymui tai kokį lengvesnį, gal parekomenduotumėt ką nors paprasto, bet labai skanaus. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miskinuke16: 24 balandžio 2009 - 10:19
QUOTE(miskinuke16 @ 2009 04 24, 10:18)
o kiek čia skanumynų ir grožybių prisižiūrėjau, net galva apsvaigo bigsmile.gif .Labai norėčiau ir aš torčiuką išsikepti, kaip pirmam bandymui tai kokį lengvesnį, gal parekomenduotumėt ką nors  paprasto, bet labai skanaus. doh.gif


is savo kuklios patirties, nes dar tik mokausi galiu patart, zeliuka, jei jau visai silpna jautiesi, o jei su tesla tai medutis, labai puikiai ir lengvai pasidaro, neimanoma man atrodo sugadint, tik aisku pirmam kartui gal ideliai nepavyktu kaip didziosios kepejos papuost, bet skonis abai geras thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites. Atejau pasiguosti , o ir patarima gal gausiu.Kepu siandieninei sventei plikytus pyragaicius- jie man jau puikiai iseina, tad sakau ir dabar greit susisuksiu- kai iskepe- paragavau- mama miijaaaa- gi SURUS... doh.gif
issitraukiu is siukslyno sviesto popieriu- gi sudytas parasyta swoon.gif
Nu sakes kaip apsizioplinau...Dabar mastau ka daryt- kremas paruostas, pyrageliai surus... unsure.gif
Torta maskarpones jau padariau- tai kur kist ta krema? (varske, grietinele, cukrus, citrinos zievele)
Plykitukus reiktu idaryt kazkokiu suriu idaru...Mastau g.gif

Gal turit ideju kepejeles? 4u.gif
Atsakyti
Varškinės spurgos,pagal Sonatiną
user posted image

Reikės:

* 250 g varškės
* 1/2 st. cukraus pudros
* 1 kiaušinis
* 7 v. š. pieno
* 7 v. š. aliejaus
* 2 a. š. krakmolo
* 2 a. š. kepimo miltelių
* 1 a. š. vanilinio cukraus
* 2 st. miltų


Viską išmaišyti. Iškočioti 1,5 cm storio lakštą. Formelių ar stiklinės pagalba suformuoti spurgas.Gilioje keptuvėje, puode ar gruzdintuvėje įkaitinti aliejų, dėti ten spurgas ir virti, kol apskrus. Iškepusias dėti ant popierinių servetėlių ir šiek tiek ataušinti. Galima pabarstyti cukraus pudra.
P. S. Stiklinė – 237 ml. Dariau iš dvigubos normos. Kočiodama stalą pabarsčiau miltais, nes tešla šiek tiek lipo prie rankų, bet miltų daugiau nedėjau (jeigu miltų bus per daug, spurgos bus kietos). Virdama į puodą įmečiau nuluptos bulvės gabaliuką, kad spurgos prisigertų mažiau riebalų. Skonis fantastiškas, spurgos minkštut minkštutėlės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2009 04 24, 12:35)
Sveikos mergaites. Atejau pasiguosti , o ir patarima gal gausiu.Kepu siandieninei sventei plikytus pyragaicius- jie man jau puikiai iseina, tad sakau ir dabar greit susisuksiu- kai iskepe- paragavau- mama miijaaaa- gi SURUS... doh.gif 
issitraukiu is siukslyno sviesto popieriu- gi sudytas  parasyta swoon.gif 
Nu sakes kaip apsizioplinau...Dabar mastau ka daryt- kremas paruostas, pyrageliai surus... unsure.gif
Torta maskarpones jau padariau- tai kur kist  ta krema? (varske, grietinele, cukrus, citrinos zievele)
Plykitukus reiktu idaryt kazkokiu suriu idaru...Mastau g.gif

Gal turit ideju kepejeles? 4u.gif

Nieko nebus.Privalai kepti naujus su nesūdytų sviestu desertui.
O tuos sūrius patieksi kaip užkandį su kokiom salotom įdarytus.PAs mus bendrovėje joks furšetas be jų neapseina. BŪna su grybų įdaru pievagrybiia, kukurūzai kumpelis,su kumpio sūrio, liežuvių+agurkų+majonezo:);dar su mozarela pomidorais.Žuvim ir kiaušiniais .LABAI SKANULIAI
Kremą galima sunaudoti kaip zele į stiklineles ar kokias isgauptas ledaines sudeti, suvalgysite veliau su kokiu vaniles pudingo padažu:)
Atsakyti
ingridushka , imk balioneli 4u.gif smile.gif Man dabar visokiu nuomoniu reikia... tik va naujus tuos pacius plikytus kepti nebelabai noriu...Kol sukuos prie kitu patiekualu mastau- gal kremu idaryti sluosniuotos teslos pyragiukus- padaryt kaip lizdelius ar sulinelius g.gif
P.s.atsiprasau uz OT, bet cia operatyviausiai mergaites sureaguoja , kitos temos ne tokios populiarios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2009 04 24, 13:08)
ingridushka , imk balioneli 4u.gif  smile.gif  Man dabar visokiu nuomoniu reikia... tik va naujus  tuos pacius plikytus kepti nebelabai noriu...Kol sukuos prie kitu patiekualu mastau- gal kremu idaryti sluosniuotos teslos pyragiukus- padaryt kaip lizdelius ar sulinelius g.gif
P.s.atsiprasau uz OT, bet cia operatyviausiai mergaites sureaguoja , kitos temos ne tokios populiarios smile.gif

super įdėja, trapios tešlos krepšeliai tiesiog nuostabu:), o dar kokią braškę anr viršaus, ar persikiuką, mėtos lapelį MMMM
Atsakyti