Įkraunama...
Įkraunama...

----Saldūs receptai su nuotraukomis ----

QUOTE(Migle79 @ 2009 05 05, 15:19)

Morkų tortas



Nepaprasto grožio ir nepaprastai skaniai atrodo wub.gif bigsmile.gif Būtų labai smagu išgirsti tavo pačios komentarą apie skonį? Ar labai skanu? Ar rekomenduotum kepti? Nes iš nuotraukos tai tiesiog prašosi kepamas ir suvalgomas 4u.gif

QUOTE(RiMami @ 2009 05 05, 17:51)

Nuoširdžiai sakau, pjūvis - tobulas wub.gif
Atsakyti
rimami,tortas labai skaniai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 05 05, 19:05)
Rimami, pjūvis tortuko apkerėjo, ranką prie širdies padėjus pasakau iš karto, įspaudukai gražiai padaryti ir masė labai jau plonai iškočiota, kuria dengei?


Ačiū už pagyrimus labai 4u.gif
Olesta, šitas tortas mane pakerėjo dar tada kai Meian'a pirmą kart padodė savo tortą puoštą su rąstu wub.gif Vat išaušo ir jo dienelė lotuliukas.gif Dengiau Meian'os mase (buvau davus nuorodą ax.gif ) o iškočiota masė tai ryyyškiai per plonai bent aš taip galvoju, nes persimato visi torto nelygumai blush2.gif O įspaudukų tik dabar susigaudžiau kokių man dar trūksta doh.gif maskuojančių torto apačią, čia man sekėsi sunkiausiai mirksiukas.gif
Atsakyti
isbandziau as ta keksa su vysniom g.gif kazkas netaip schmoll.gif unsure.gif
Atsakyti
turiu nemazai margarino saldytuve, gal patartumet koki pyraga galeciau iskepti, kad nebutu labai sunkus ir nereiktu per daug terliotis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ?angeliux?: 05 gegužės 2009 - 18:38
Ačiū, merginos, už pagyrimus.

Rožės padarytos iš obuolių. Kaip jas padaryti parašyta čia.

Man, mano mamai bei anytai tortas labai patiko, o vyrui ne. Skonio reikalas blink.gif Nemėgstantiems meduolių nesiūlau kepti šio torto.
Atsakyti
QUOTE(?angeliux? @ 2009 05 05, 19:37)
turiu nemazai margarino saldytuve, gal patartumet koki pyraga galeciau iskepti, kad nebutu labai sunkus ir nereiktu per daug terliotis  g.gif


O kiek turi margarino? Pasiulyciau savo firmini keksa, kuriam reikia 200 g margarino.
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2009 05 05, 15:19)
Mamos dienos proga kepiau meduolio skonio morkų tortą.

wub.gif fantastiskai papuostas ir pjuvis atrodo labai skaniai
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2009 05 05, 16:19)


nu nerealiai atrodo bigsmile.gif kazin koks jo skonis rolleyes.gif lb graziai papuostas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 05 05, 19:36)
Ačiū už pagyrimus labai 4u.gif
Olesta, šitas tortas mane pakerėjo dar tada kai Meian'a pirmą kart padodė savo tortą puoštą su rąstu  wub.gif Vat išaušo ir jo dienelė  lotuliukas.gif Dengiau Meian'os mase (buvau davus nuorodą ax.gif ) o iškočiota masė tai ryyyškiai per plonai bent aš taip galvoju, nes persimato visi torto nelygumai blush2.gif O įspaudukų tik dabar susigaudžiau kokių man dar trūksta doh.gif maskuojančių torto apačią, čia man sekėsi sunkiausiai mirksiukas.gif

aha paskui tik pastebėjau, kai paklausiau, sorry, sunki diena labai buvo doh.gif aš kočiojau gal ir ne taip plonai, bet visut visutėliai torto nelygumai matosi, ir dabar bijau, apsiėmiau vienai pažįstamai tortą padaryti ir užsiprašė būtent su ta mase, tai dabar labai labai labai bijau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 05 05, 20:42)
O kiek turi margarino? Pasiulyciau savo firmini keksa, kuriam reikia 200 g margarino.

turiu 500g, laukiu receptuko mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ?angeliux?: 05 gegužės 2009 - 21:03
QUOTE(*B.A* @ 2009 05 05, 18:36)
isbandziau as ta keksa su vysniom  g.gif kazkas netaip  schmoll.gif  unsure.gif


man cukraus pasirode mazokai recepte ir siaip su aliejumi nelabai megstu kepiniu rolleyes.gif kas tau nesigavo ji bandant?
Atsakyti